15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

70 účesov s boxovými vrkočmi, ktoré obracajú hlavy

51. Štýlová myšlienka Ombre Box Braid

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, je taký štýlový. Tu máme dlhé boxové vrkoče, ktoré začínajú čiernou farbou a potom v strede menia farbu. Tento vzhľad ombre je taký trendový. Je to jemnejší spôsob, ako vyskúšať novú farbu, pretože všetky vrkoče nebudú v žiarivom odtieni. Znovu vytvorte podobný vzhľad alebo na ombre môžete použiť inú farbu. Použité vlasy: 8 balení Silike Jumbo Braid Kanekalon Hair 24 ″ (čierna/tmavozelená).

Štýlový nápad na Ombre Box Braid

Zdroj: @lipstickncurls

52. Half Up Bun

Ďalší krásny účes, ktorý môžete vyskúšať, je polovičný drdol. Tento ďalší nápad na vlasy je skvelým príkladom. Tieto boxové vrkoče sú robustné a dlhé. Polovica je voľná a polovica je štylizovaná do drdolu. Ako vidíte, drdol vyzerá tak roztomilo a štýlovo. Páčia sa nám aj zlaté doplnky do vlasov. Je to skvelý letný štýl, ktorý pristane každému.

Box copánky Half Up Bun

Zdroj: @africansbraid

53. Karamelové blond vrkoče

Ak chcete nový účes a novú farbu, pozrite sa na tento vzhľad vrkoča. Tieto vrkoče sú jednoduché, dlhé a majú úžasný karamelový blond odtieň. Karamelová blondínka je nádherná a vlasy skutočne rozžiari. Nielen my milujeme túto blond farbu, milujú ju aj celebrity ako Beyoncé. Vyskúšajte teda divoký a trendový vzhľad.

Caramel Blonde Box vrkoče

Zdroj: @elenitekeste

54. Účes Jumbo Box Braid do polovice

Ďalej máme ďalší nápad s vlasmi napoly. Tento ponúka namiesto drdolu chvost. Polovica pletencov je teda voľná a polovica je v chvoste. Ako vidíte, chvost vyzerá roztomilý a je to ďalší štýl, ktorý sa ľahko nosí. Obnovte tento vzhľad alebo môžete vyskúšať aj kratšiu verziu štýlu. Bob by vyzeral pekne.

Účes Jumbo Box Braid do polovice

Zdroj: @nikkifagbemi

55. Jumbo vrkoče s trojuholníkovými časťami

Tento ďalší nápad na vlasy je štýlový a jednoduchý. Tu máme robustné boxové vrkoče s trojuholníkovými časťami. Niektoré pletence sú tiež doplnkové. Milujeme delenie trojuholníkov, pretože aj keď sú jemné, stále robia vyhlásenie. Takéto vlasy pristanú každému a ľahko sa nosia. Tento účes je možné obnoviť v akejkoľvek farbe a s akýmkoľvek príslušenstvom.

Jumbo Box vrkoče s trojuholníkovými časťami

Zdroj: @ecostinhahair

56. Krátke boxové vrkoče

Kratšie štýly sú veľmi obľúbené najmä okolo letnej sezóny. Ak uvažujete o vyskúšaní kratších vrkočov, tak sa pre inšpiráciu pozrite na tento účes. Tu máme boxové vrkoče, ktoré sú zhruba po plecia. Ako vidíte, vyzerajú tak štýlovo! Môžete vyskúšať také vrkoče alebo ísť ešte kratšie. Tak či onak, vrkoče ako sú tieto, ktoré musíte na leto hľadať.

Krátke boxové vrkoče

Zdroj: @khatbrim

57. Knotless Box Braids Ponytail

Ponytails sú ďalším ľahko nositeľným štýlom, ktorý bude vyzerať elegantne na každom a toto je krásny príklad. Tu máme vysoký chvost s elegantnými a nádhernými boxovými vrkočmi. Takéto vlasy sa budú hodiť pri akejkoľvek príležitosti od práce po tanečný parket, takže sú skvelým pohľadom pre zaneprázdnené dámy na cestách. Nechajte to takto jednoduché alebo pre odvážnejšie vlasy vyskúšajte chvost s inou farbou vlasov. Tmavo modrá by vyzerala úžasne.

Knotless Box copánky cop

Zdroj: @queen_of_thepack

58. Háčkované krabičky s kučeravými koncami

Ďalej si predstavíme nápad, ktorý vyzerá bez námahy krásny. Tieto boxové vrkoče sú dlhé a elegantné s nádhernými kučeravými koncami. Je to perfektné pre dámy, ktoré chcú elegantnejší a decentnejší účes, ktorý sa bude hodiť na každú príležitosť. Obnovte tento štýl alebo môžete mať vrkoče dlhšie alebo kratšie. Nechajte si však kučeravé konce, pretože sú práve teraz úžasné a super trendy.

Háčkované copíky s kučeravými koncami

Zdroj: @msnaturallymary

59. Živé zelené prámiky Ombre

Milujete ombré účesy? Potom sa pozrite na tento ďalší vzhľad. Tu uvedené krabicové vrkoče sú veľmi dlhé a v koreni sú čierne. Asi vo štvrtine cesty dole sa farba vlasov zmení na živý a živý zelený odtieň. Milujeme farbu, pretože je taká nápadná, zábavná a odvážna. Na leto by to bol skvelý pohľad. Skúste podobný štýl ako tento alebo môžete skúsiť kratšiu verziu.

Živé zelené oplety Ombre

Zdroj: @braidedbeautiesbds

60. Tenké boxové vrkoče polovičný cop

Nasledujúci účes predstavuje ďalší trendový polovičný účes. Tieto boxové vrkoče sú super dlhé a tenké. Ako vidíte, chvost vyzerá tak roztomilý a štýlový. Takéto vlasy sa ľahko nosia a pristanú každému. Vyzeralo by to úžasne aj vo farbe ako jasne červená alebo vínová.

Tenké boxové vrkoče do polovice

Zdroj: @kiaharperbraids

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire