15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 krásnych modrých čiernych nápadov na farbu vlasov, ktoré treba skopírovať čo najskôr

31. Modrá čierna a živé farby

Ak chcete úplne premeniť vlasy, potom je tento nápad perfektný! Máme tu trendový strih, ktorý ponúka rôzne žiarivé farby. Koreňová farba je modro čierna a zhruba v polovici sa vlasy menia na fialové, oranžové a čierne odtiene. Milujeme výrazné farby s modrou čiernou, je to taký jedinečný a úžasný nápad. Takéto vlasy sú pre udávateľov trendov. Môžete obnoviť vzhľad alebo môžete vyskúšať jednu alebo dve farby s modrou čiernou.

Modrá čierna a živé farby

Zdroj: @xostylistxo

32. Dlhé modré čierne vlasy s melírom

Ďalej tu máme trendový nápad pre dámy s dlhými vlasmi. Tu máme veľmi dlhé vlasy, ktoré sú modro čierne a ku koncom vlasov sú pridané čierne. Ako vidíte, modrá čierna je úžasná s dlhými vlasmi a vytvára taký výrazný vzhľad. Jedná sa o odvážny a krásny účes a môžete skúsiť podobný vzhľad ako tento alebo skúste pridať ďalšie odtiene farieb, ako je svetlo modrá.

Dlhé modré čierne vlasy s melírom

Zdroj: @hairby.ashleymarie

33. Modrá čierna až modrozelená

Modrá čierna a modrozelená je taká štýlová kombinácia a potom tu máme ďalší krásny spôsob nosenia komba. Pre tento vzhľad sú vlasy modro čierne a uprostred, vlasy sa zmenia na ohromujúci zelenomodrý odtieň. Je to nádherný nápad na vlasy a môžete skúsiť podobný štýl alebo táto farba bude vyzerať skvele aj s bobom.

Modré čierne až modrozelené vlasy Ombre

Zdroj: @_zmrzlinový dezert

34. Štýlový krátky strih

Máte radi nápady pre krátke vlasy? Ak je to tak, musíte vidieť tento ďalší štýl. Tu máme trendový zostrih, ktorý ponúka krátke a oholené vlasy po stranách s dlhšími kučeravými vlasmi v hornej časti. Vlasy sú tiež zafarbené v tmavo modrom čiernom odtieni. Milujeme tento strih a farbu, spoločne vytvárajú jeden ostrý a trendový štýl!

Štýlový tmavomodrý krátky strih

Zdroj: @hairflipmillie

35. Čierny bob s modrými čiernymi prvkami

Ďalej vám ukážeme ďalší bob. Tentoraz sú vlasy väčšinou čierne a boli pridané jemné modré čierne odlesky. Je to ďalší štýlový nápad na farbu vlasov, kde modrá zachytí svetlo. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo môžete pridať viac modrej čiernej pre odvážnejší účes.

Čierny bob s modrými čiernymi prvkami

Zdroj: @hairbylclover

36. Tučné modré čierne stredné vlasy

Nasledujúca myšlienka ponúka ďalší odvážny vzhľad. Vlasy sú tentokrát stredne dlhé a sú zafarbené do čiernych a modrých čiernych odtieňov. Modrá robí vyhlásenie s čiernymi vlasmi, aj keď je tmavej farby. Je to veľmi trendový spôsob nosenia modrej. Obnovte to alebo by ste mohli pridať živšie modré tóny, to by bolo úžasné.

Odvážne modré čierne stredné vlasy

Zdroj: @ashleyvichair

37. Čierna až modrá zmes

Ak máte prirodzene čierne vlasy alebo si vlasy farbíte na čierno, potom je tento nápad pre vás ako stvorený. Tu máme účes, ktorý je čierny a asi v polovici, vlasy sa zmenia na modrú čiernu a jasnejšie modré odtiene. Modrá farba, ako je táto, je štýlovým spôsobom, ako si jazzovať tmavé vlasy. Nielen to, ale môžete tiež skúsiť modrú s veľkým odhodlaním, pretože modré tóny ľahko vyrastú, pretože nie sú zafarbené všetky vlasy.

Čierna až modrá farba na vlasy

Zdroj: @alliemathews_hairtribe

38. Modrá čierna so živými farbami

Tento ďalší účes je jedným z našich obľúbených! Vlasy, ktoré sú tu uvedené, sú odvážne, svetlé a veľmi vhodné pre vyhlásenie. Pre tento vzhľad je koreňová farba modro čierna, potom sa vlasy zmenia na svetlo modré, potom zelené, modrozelené, purpurové a nakoniec na čierne. Paleta farieb je úžasná a skutočne vás vyčlení z davu. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať modrú čiernu s niekoľkými ďalšími odtieňmi. Ľadové blues a striebro by boli perfektné na zimné obdobie.

Modrá čierna so žiarivými farbami

Zdroj: @xostylistxo

39. Krásne vrstvené modré čierne vlasy

Chcete aj vy glam účes a trendovú farbu? Ak je to tak, táto myšlienka je pre vás ideálna. Tu máme dlhé vlasy, ktoré sú zafarbené do odvážneho modrého čierneho odtieňa a majú tiež krásne kučery. Kučery sú veľmi elegantné a farba dodáva vlasom ostrý a štýlový vzhľad. Ak chcete jemnejší modrý štýl, choďte o niekoľko odtieňov tmavšie.

Krásne vrstvené modré čierne vlasy

Zdroj: @purplehairlady

40. Modrá čierna až svetlo modrá a fialová

Modrú čiernu je možné nosiť aj so svetlejšími odtieňmi. Tento nasledujúci účes je skvelým príkladom. Vlasy sú tu dlhé s nádhernými kučerami. V koreni sú vlasy čierne, potom sa zmenia na modročierne a nakoniec sú vlasy smerom k končekom odvážnejší modrý odtieň. Ako vidíte, modrá čierna vyzerá úžasne so svetlejšou farbou. Je to štýlový nápad na vlasy a ohromí každého, kto ho vidí!

Modrá čierna farba vlasov na svetlo modrú a fialovú

Zdroj: @calixto.hair.and.makeup

41. Jemný účes Bob

Ak milujete jemnejšie štýly, musíte sa pozrieť na tento nápad. Tento vzhľad ponúka roztomilý bob, ktorý má tmavomodrý čierny odtieň. Modré tóny môžete vidieť iba ku končekom vlasov. Toto je ďalší štýl, kde bude modrá veľmi viditeľná na slnku a v jasnejšom svetle. Účes sa ľahko nosí a strih bobu musíte mať.

Jemné modré čierne vlasy

Zdroj: @sumire__ap

42. Modrá čierna až purpurová Ombre

Nasledujúci účes predstavuje ďalšiu nádhernú kombináciu farieb. Tentokrát sú vlasy modro čierne a zhruba v polovici sa vlasy zmenia na ohromujúci fialový odtieň. Milujeme modrú čiernu a fialovú, perfektne sa dopĺňajú. Je to odvážny účes a je skvelý pre tých, ktorí milujú fialové farby vlasov. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť ešte svetlejší odtieň fialovej.

Modrá čierna až fialová

Zdroj: @kylewittehair

43. Modro -čierny krátky strih Bob

Ďalej vám ukážeme trendový strih a farbu. Za týmto účelom sú vlasy skrátené a tiež vrstvené. Vlasy sú tiež zafarbené v nádhernom modro čiernom odtieni. Je to štýlový účes a niečo také by bolo skvelé pre dámy, ktoré chcú úplnú úpravu vlasov. Pre odvážnejší štýl môžete vlasom pridať aj svetlejšiu modrú.

Modro čierny krátky strih Bob

Zdroj: @tiffanyritt

Dúfame, že ste našli cool modrý čierny účes, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
43 najlepších účesov Bob a Lob na leto 2019
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire