15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Vkusných spôsobov nosenia dlhých rakiev

31. Dizajn nechtíka z ľadovej modrej rakvy

Milujeme túto ďalšiu sadu dlhých rakiev! Každý klinec je iný a obsahuje svetlo modrú farbu, biele trblietky a strieborné a modré iskry. Použitá farebná paleta je ohromujúca a dodáva mani ľadový a zimný vzhľad, zatiaľ čo trblietky dodávajú punc elegancie. Takéto nechty budú perfektné na zimu a na prázdniny.

Iskrivý ľadový modrý dizajn rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbykatrins

32. Roztomilý slnečnicový nechtový umenie

Rozžiarte svoj vzhľad týmito nechtami! Niektoré nechty majú nahý a žltý ombre a existujú aj dva akcentové vzory. Jeden prízvuk klinec má krásnu slnečnicu a druhý mramorový nechtový vzor. Žltý ombre a slnečnica sú tak nádhernou a zábavnou kombináciou. Tieto nechty by boli perfektné na leto. Slnečnice môžete ručne namaľovať alebo si môžete online kúpiť nálepky na nechty.

Roztomilé umenie slnečnicových nechtov

Zdroj: @riyathai87

33. Aktové nechtové rakvy s krásnym akcentovým nechtom

Ďalej vám ukážeme ďalší nahý vzhľad. Tentokrát je väčšina nechtov nahých a má aj jasný prízvuk. Jasný prízvuk klinec má zlatý a žltý listový dizajn. Ako vidíte, nahé nechty vyzerajú úžasne s trendom jasných nechtov. Takáto mani by bola perfektná na jeseň kvôli listovému umeniu nechtov. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť akékoľvek umenie na čistý necht, pretože akt ladí so všetkými farbami a vzormi.

Nahé rakvy s nechtom s krásnym prízvukom

Zdroj: @__thenailroom

34. Matné zelené rakvové nechty

Tento ďalší nápad na nechty je očarujúci a odvážny! Nechty sú matné zelené okrem jedného, ​​ktorý je pokrytý zlatými trblietkami. Jeden zelený klinec je tiež ozdobený iskrivým kamienkom. Zelená farba je taká neobvyklá a štýlová, že robí skutočne vyhlásenie a zlato a drahokamy sú také trblietavé. Je to jedinečná mani, ktorá je ideálna pre ľudí, ktorí udávajú trendy!

Matné zelené rakvové nechty

Zdroj: @laquenailbar

35. Svetlo ružové nechty s iskrivými hrotmi

Ak milujete žiarivé nechty, táto myšlienka je pre vás ideálna! Každý klinec je natretý svetlo ružovým odtieňom s pridaným strieborným leskom smerom k špičkám. Trblietky a ružová sú taká roztomilá a pekná kombinácia. Takáto mani bude perfektná na večierky a iné špeciálne akcie. Môžete to znova vytvoriť alebo skúsiť inú trblietavú farbu, zlatá by tiež vyzerala krásne.

Svetlo ružové nechty s trblietavými hrotmi

Zdroj: @sheadbeauty

36. Štýlové a elegantné sivé nechty

Nie sú všetky drahokamy a trblietky vašou vecou? Ak áno, môžete vyskúšať elegantnú a jednoduchú mani, ako je táto. Tu máme dlhé nechty do rakvy, ktoré sú nalakované v štýlovom sivom odtieni. Šedá sa ľahko nosí, pristane každému a je ideálna aj na každú príležitosť a sezónu. Obnovte lesklý vzhľad alebo dokonca vyskúšajte trendovú matnú šedú.

Štýlové a elegantné sivé rakvy na nechty

Zdroj: @riyathai87

37. Kvetinový dizajn nechtov

Ďalej vám ukážeme ďalší matný vzhľad. Tentoraz sú niektoré nechty matné čierne a jeden matne červený. K dispozícii sú tiež dva biele nechty s ohromujúcim kvetinovým vzorom. Kvety a matné farby sú tak krásnou a štýlovou kombináciou. Nechtové umenie môžete obnoviť pomocou kvetinových nálepiek a môžete použiť akýkoľvek čierny alebo červený lesk s matným vrchným náterom.

Kvetinový dizajn nechtov pre rakvové nechty

Zdroj: @riyathai87

38. Docela Butterfly Nails

Motýľové nechtové umenie je ďalším obľúbeným vzhľadom a nie je žiadnym prekvapením, keď vidíme takúto manikúru! Niektoré nechty sú biele, jeden má strieborné trblietky a na ostatných je krásne motýľové nechtové umenie. Toto je krásny a jedinečný vzhľad. Môžete skúsiť podobný dizajn alebo si môžete vybrať len motýlie nechty. Samolepky na nechty na motýle je možné kúpiť online.

Pekné motýľové nechty

Zdroj: @naayeli.nails

39. Elegantné francúzske nechty na rakvu Ombre

Nasledujúci nápad na nechty ponúka ďalší úžasný vzhľad ombre. Tieto rakvy na nechty majú francúzsky ombre dizajn a nechýbajú ani dva prízvukové nechty. Jeden je iskrivý a druhý je ozdobený kamienkami. Trblietky a kamienky sú perfektné s francúzskym ombre, pretože dodávajú už elegantnému vzhľadu pôvab. Tieto nechty budú vhodné na špeciálnu príležitosť.

Elegantné francúzske nechty na rakvu Ombre

Zdroj: @margaritasnailz

40. Trendové mramorové nechty

Ďalej vám ukážeme trendový dizajn nechtov. Dva nechty sú matne purpurové, jeden je purpurový s rôznymi tónmi a ďalšie dva majú funky mramorový dizajn. Fialový mramor je úžasný a s matnou farbou vyzerá tak štýlovo. K dispozícii sú návody na zdobenie nechtov z mramoru online, takže si môžete tento vzhľad sami vyskúšať.

Trendové mramorové nechty

Zdroj: @riyathai87

41. Štýlové nechty na jeseň

Hľadáte štýlové mani na jeseň? Ak áno, mohlo by to byť pre teba perfektné! Obe ruky majú rovnaký dizajn a používajú rovnaké farby, ale hlavná farba bola zmenená. Jedna ruka je teda hlavne nahá a druhá je prevažne svetlo červenej farby. Nechty obsahujú aj zlaté a listové nechtové umenie. Milujeme tento vzhľad, pretože teplé farby a listy sú nevyhnutnosťou jesennej sezóny.

Štýlové matné nechty na jeseň

Zdroj: @laquenailbar

Dúfame, že ste našli inšpiráciu pre svoju ďalšiu manikúru!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire