15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 rôznych spôsobov, ako tento rok nosiť nahé nechty

31. Jedinečné nahé rakvové nechty

Ďalej tu máme nahý nechtový dizajn, vďaka ktorému štýlovo vyniknete z davu! Väčšina nechtov má svetlý nahý odtieň, ale existujú dva prízvukové nechty. Prízvukové nechty sú priesvitné so skvelým nechtovým umením. Je to nádherný a jedinečný vzhľad, ktorý pristane každému. Takáto manikúra by bola ideálna na večierok alebo večer.

Jedinečné nahé rakvové nechty

Zdroj: @beaunailss

32. Roztomilé nechty s dizajnom srdca

Máte radi roztomilé nechtové umenie a trblietky? Ak je to tak, musíte tieto nechty skontrolovať! Všetky nechty majú svetlý odtieň a dva z nich majú trblietavé nechtové umenie. Jeden klinec má v strede prúžok a druhý má pekné srdce. Tento vzhľad si môžete vytvoriť doma pomocou nahých a strieborných trblietavých lakov na nechty. Prúžok aj srdce namaľujte ručne alebo môžete použiť šablónu.

Roztomilé matné nechty s dizajnom srdca

Zdroj: @gabbysnailart

33. Nahé nechty s nechtami s kryštálovým akcentom

Náš ďalší nápad je ďalší žiarivý! Tu máme nahé nechty s dvoma vzormi krištáľového akcentu na každej ruke. Dva prízvukové nechty sú rovnaké a dva sú odlišné. Je to elegantná a glam manikúra, ktorá by bola ideálna na svadbu alebo akúkoľvek inú udalosť, kde chcete urobiť dojem! Rôzne veľké drahokamy, ako sú tieto, je možné kúpiť na internete a môžete ich prilepiť akýmkoľvek vzorom. Znovu to vytvorte alebo vyskúšajte svoj vlastný dizajn kryštálov.

Nahé nechty s nechtami s kryštálovým akcentom

Zdroj: @_zvolené

34. Nahé a zlaté trblietavé nechty

Elegantná farebná kombinácia, ktorú by ste mali zvážiť na nechtoch, je nahá a zlatá. Tu je krásny príklad toho, ako nosiť tieto dve farby! Každý klinec má iný dizajn, ktorý obsahuje trblietky, drahokamy a ďalšie. Nahý klinec s trendovými zlatými linkami naozaj milujeme. Takáto manikúra je ideálna pre očarujúce dámy. Obnovte celý vzhľad alebo len jeden alebo dva nechty, ktoré sa vám páčia.

Matné nahé a zlaté trblietavé nechty

Zdroj: @naildby_j

35. Elegantné trblietavé nechty

Ďalej vám ukážeme pekný a elegantný dizajn. Tieto nechty majú mandľový tvar a sú lakované vo svetlom odtieni. Všetky nechty majú jemné trblietky a jeden necht má tiež drahokamový dizajn. Napriek tomu, že nechty sú lesklé, sú stále dosť jemné. Je to elegantný a štýlový nápad, ktorý pristane každému.

Elegantné trblietavé nechty

Zdroj: @_zvolené

36. Elegantné nahé nechty s kryštálmi a pruhmi

Ak máte radi nail art, ktorý robí vyhlásenie, potom je to pre vás! Všetky nechty sú dlhé a sú namaľované v lesklom, tmavom nahom odtieni. Dva klince na každej ruke majú tiež prízvuk. Jeden z nechtov má kryštály na špičkách a okolo kutikuly, zatiaľ čo druhý necht má drahokamy a zlatý prúžok. Je to veľmi očarujúci dizajn a patrí k našim obľúbeným.

Elegantné nahé nechty s kryštálmi a pruhmi

Zdroj: @loveeffectnails

37. Trendové matné nechty

Skôr v príspevku sme zdieľali nechtový dizajn, kde bol použitý viac ako jeden nahý odtieň. Ak sa vám tento nápad páčil, musíte vidieť túto manikúru. Každý klinec je nalakovaný v inom odtieni a dva z nechtov sú dosť tmavé. Všetky sú tiež matné. Milujeme použité farby a matná dodáva manikúre trendový nádych. Vzhľad môžete obnoviť pomocou akýchkoľvek piatich nahých farieb nechtov a použiť iba matný vrchný lak.

Trendové nahé matné nechty

Zdroj: @nadiaa_o

38. Glam Nude a mramorový nechtový nápad

Jeden z nevyhnutných vzorov nechtov je mramor a tu je návod, ako štýlovo nosiť mramorové nechtové umenie. Tri nechty sú nahé, jeden je pokrytý trblietkami a jeden predstavuje mramorové umenie. Ako vidíte, mramor vyzerá úžasne s nahými farbami. Môžete sa vytvárať s nechtom s lesklým prízvukom alebo bez neho a na internete je množstvo návodov, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť krásne mramorové umenie..

Glam Nude a nápad na mramorový necht

Zdroj: @loveeffectnails

39. Ohromujúce krištáľové nechty

S kryštálmi môžete vytvoriť toľko rôznych vzorov a tu je nádherný príklad. Za týmto účelom sú všetky nechty tmavé nahé, ale každý z nich má iný kryštálový dizajn. Použité boli všetky drahokamy rôznych veľkostí a niektoré majú aj iný tvar. Milujeme to, pretože to vytvára taký jedinečný a glam look. Niečo podobné si môžete vytvoriť aj sami. Stačí kúpiť veľa drahokamov a prilepiť ich lepidlom na nechty v ľubovoľnom vzore, ktorý sa vám páči.

Ohromujúce nahé kryštálové nechty

Zdroj: @loveeffectnails

40. Aktové nechty s trblietavými striebornými tipmi

Ďalej máme pekný, štýlový a žiarivý nápad. Všetky nechty sú nalakované v ľahkom nahom odtieni. Každý klinec má na koncoch aj strieborné trblietky. Strieborné trblietky krásne dopĺňajú nahú farbu. Nechtový dizajn, ako je tento, je ideálny pre špeciálne príležitosti alebo pre dni, kedy sa chcete cítiť trochu glam. Tiež by to bolo skvelé na prázdniny.

Nahé nechty s trblietavými striebornými tipmi

Zdroj: @badgirlnails

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire