15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Účesy s dvoma vrkočmi ako stvorené na horúce letné dni

31. Dva spletené ponytaily

Ďalej vám ukážeme ďalší nápad na holandský vrkoč. Skôr v príspevku sme ukázali verziu tohto štýlu na dlhších vlasoch s výraznejšími kučerami. Tento ukazuje, ako sa podobný holandský štýl nosí s kratšími vlasmi. Nielen to, ale kučery sú uvoľnenejšie a štruktúrovanejšie, čo vyzerá viac plážovo ako elegantné, ktoré sme videli predtým. Je to roztomilý a ľahko nositeľný štýl a je ideálny na letné dni a prázdniny.

Dva holandské vrkoče do Ponytails

Zdroj: @hairbyemilydami_miranda

32. Elegantný účes s dvoma vrkočmi

Tento ďalší účes je ďalším z našich obľúbených! Tu máme dve klasické a elegantné krmivá v vrkočoch. Naozaj sa nám to páči, pretože vrkoče sú tak úhľadné a časti vlasov vytvárajú taký vzor, ​​ktorý vytvára vyhlásenia. Vlasy ako tieto štýlové, ľahko sa nosia a budú vyzerať úžasne na každom. Znovu vytvorte toto alebo pridajte vrkočom výraznú farbu. Môžete dokonca vyskúšať tento štýl s kratšou dĺžkou vlasov.

Dve elegantné a dlhé kukurice

Zdroj: @1naebraids

33. Ružové a modré vrkoče

Ak chcete vlasy, ktoré sú zábavné a jedinečné na leto, potom je to pre vás. Tento štýl ponúka dva dlhé vrkoče so spletaným vzorom na zadnej strane hlavy. Do vlasov bola zapletená svetloružová a modrá farba. Farby pôsobia tak roztomilo a vrkoče sú krásne, zložité a odvážne. Vďaka týmto vlasom budete štýlovo vyčnievať z davu. Tieto vrkoče je možné znovu vytvoriť v akejkoľvek farbe.

Ružové a modré krmivá v vrkôčikoch

Zdroj: @mishairstyle

34. Dva holandské bočné vrkoče

Milujeme tento ďalší účes! Tento nápad na vlasy má ďalšiu polovicu vzostupného a polovičného prevedenia. Namiesto toho, aby vrkoče prechádzali po zátylku ako klasickejšie štýly, sa tieto vrkoče nosia nabok. Vlasy sú na jednej strane jednoduché a rozpustené, na druhej strane sú rozcuchané vrkoče. Je to roztomilý a jedinečný nápad na vlasy. Je možné použiť rôzne typy vrkočov, rybí chvost by tiež vyzeral nádherne!

Dva holandské bočné vrkoče na leto

Zdroj: @michaelgrayhair

35. Farebné vrkoče na leto

Leto je ideálnym obdobím na to, aby ste svojim vlasom dodali výraznejšie farby. Ak máte radi farebný vzhľad, tento štýl si zamilujete. Na tento účel sú vlasy upravené do dvoch dlhých vrkočov. Do vlasov sú votkané živé a žiarivo modré a žlté farby. Ako vidíte, farby vyzerajú veľmi pekne, zábavne a môžu sa hodiť k vyhláseniu. Môžete to obnoviť alebo pridať vlasom inú žiarivú farbu. V tomto štýle bude fungovať aj iný typ vrkoča.

Farebné krmivo v vrkočoch na leto

Zdroj: @esponjamagic

36. Dva vrkoče so žemľami

Ďalej tu máme ďalšie roztomilé pletené updo. Za týmto účelom sú vlasy upravené do dvoch veľkých a voľných pletencov. Koniec každého vrkoča bol tiež zviazaný, aby vytvorili dva nízke, spletené drdoly. Tento štýl je doplnený glam zlatými doplnkami. Takéto vlasy majú štýlovú boho atmosféru. Bude to vyzerať úžasne niekoľko dní a večer. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou rôznofarebných korálikov a príslušenstva. Drevené korálky vytvoria plážovejší štýl.

Dva vrkoče s drdolmi

Zdroj: @michaelgrayhair

37. Ombre Prevlečenie cez vrkoče

Skôr v príspevku sme zdieľali nápad na pretiahnutie vrkoča. Ak sa vám páčil tento typ vrkoča, pozrite sa aj na toto. Tu máme ombre prevlečené cez vrkoče. Farba vlasov začne tmavnúť a zmení sa na svetlú blond. Ombre farba s týmto typom vrkoča vyzerá úžasne! Môžete skúsiť tento blond look alebo vyskúšať inú farbu ombre.

Ombre prevlečte vrkôčiky

Zdroj: @boskiesploty

38. Dva spletené vrkôčiky

Nasledujúci účes predstavuje dva spletené vrkôčiky. Tieto vrkôčiky majú dve spletané časti, ktoré sú oddelené zábalmi na vlasy. Jedná sa o modernú a nepredvídateľnú verziu klasického a roztomilého pigtailového štýlu. Znovu vytvorte toto alebo môžete pre rôzne sekcie použiť iný typ vrkoča. Na vrchné časti môžete dokonca použiť jeden typ vrkoča a na spodný iný.

Dva pletené vrkôčiky

Zdroj: @michaelgrayhair

39. Dva vrkoče s prírodnými kučerami

Milujeme tento ďalší účes! Tu máme dlhé a prirodzené kučeravé vlasy, ktoré sú upravené do dvoch vrkočov. Je to taký krásny štýl a je to trendový a ležérny nápad na vlasy pre dámy s veľmi kučeravými vlasmi. Je to skvelý spôsob, ako skrotiť kučery v horúcich slnečných dňoch. Také vrkoče budú skvele vyzerať aj s kratšími vlasmi.

Dva vrkoče s prírodnými kučerami

Zdroj: @thereallialovee

40. Účes Neon Two Braid

Letná sezóna je ideálnym obdobím na vyskúšanie odvážnych a odvážnych nových farieb na vlasy. Zodpovedajú zábavnému a farebnému obdobiu. Tu je živý nápad na vlasy, ktorý by ste mohli vyskúšať. Tento štýl ponúka dva klasické vrkôčiky s vlečenými neónovo zelenými a modrými farbami. Neónová farba je povinnou výbavou leta, takže bude trendovým a štýlovým vzhľadom. Obnovte to alebo skúste použiť inú neónovú farbu. Ružová by tiež vyzerala úžasne.

Dve rohy s pridanou farbou

Zdroj: @ezbeautified

41. Trendy účes s bočným vrkočom

Predtým sme v príspevku zdieľali dva vrkoče s menším vrkočom na každej strane. Ak sa vám tento nápad páčil, pozrite sa na to. Namiesto jedného vrkoča má tento štýl dva bočné vrkoče. Toto je len iný spôsob nosenia štýlu a ukazuje, že dokážete jazzovať klasický účes s dvoma copmi. Môžete dokonca vytvoriť menšie vrkoče a mať tri bočné vrkoče.

Trendový účes s bočným vrkočom

Zdroj: @braidsbypreshess

42. Glam a Pretty Braids

Na špeciálne príležitosti je možné nosiť dva účesy s vrkočom. Tento by bol perfektný. Tu máme dlhé a kučeravé vlasy, ktoré majú v hornej časti hlavy dva malé vrkoče. Je to ohromujúci účes a bolo by to skvelé pre ples a pre družičky. Do vrkočov môžete dokonca pridať malé kvety alebo drahokamy do vlasov. Obe sa dajú kúpiť online.

Glam a Pretty Two Copánky

Zdroj: @stylistlaurainthemix

43. Živý nápad s červenými vlasmi

Ďalšou odvážnou farbou, ktorú by ste mohli vyskúšať, je červená. Tu je návod, ako štýlovo nosiť červené vrkoče. Táto myšlienka vlasov obsahuje dva dlhé a elegantné vrkoče, ktoré sú žiarivým červeným odtieňom. Ako vidíte, červená vyzerá tak výpovedne a úžasne. Červené vlasy sú zábavná a odvážna farba, ktorá je ideálna na leto. Takýto štýl bude vyzerať skvele v akejkoľvek živej farbe. Ak je to príliš prehnané, skúste červený ombre.

Dva vrkoče Red Cornrow

Zdroj: @melaninhairstyles

Dúfame, že ste sa inšpirovali našimi dvoma účesmi s copmi!

Previous Post
43 najlepších účesov Bob a Lob na leto 2019
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire