15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 návrhov zlatých nechtov pre vašu ďalšiu cestu do salónu

31. Zlaté chrómové nechty

Buďte týmto oslnivým a odvážnym zlatom s týmto ďalším dizajnom nechtov. Pre tento vzhľad je každý klinec jasne zlatej chrómovej farby. Tvar je mandľový, ale môžete sa rozhodnúť pre akýkoľvek iný tvar a dĺžku. Ako vidíte, chróm je taký, ktorý robí vyhlásenia. Môžete skúsiť podobný zlatý vzhľad a dokonca pridať nejaké kamienky alebo detaily prízvuku. Táto mani je ideálna pre tých, ktorí chcú štýlovo vyčnievať z davu.

Zlaté chrómové mandľové nechty

Zdroj: @nail_sunny

32. Jemné zlaté trblietavé nechty s kvetmi

Ďalej tu máme ďalší jemnejší zlatý vzhľad. Všetky nechty sú nalakované jemným zlatým leskom. Dva nechty sú ozdobené kamienkami a kvetmi. Kvetina vyzerá tak elegantne so zlatými trblietkami a dizajn by bol ideálny pre svadbu. Podobný zlatý trblietavý lak by vyzeral úchvatne aj na dlhších nechtoch.

Jemné zlaté trblietavé nechty s kvetmi

Zdroj: @kangannynails

33. Nádherný zlatý a čierny dizajn nechtov

Ďalšou nádhernou kombináciou farieb je čierna a zlatá a toto je úžasný spôsob, ako ju nosiť. Tieto dlhé nechty majú tvar rakvy. Väčšina z nich je čierna a jeden klinec je jasný. Každý klinec je tiež ozdobený zlatými fóliami, kamienkami z ružového zlata a trblietkami. Je to taký očarujúci a lesklý dizajn. Toto je ďalšia mani, ktorá by bola ideálna na párty alebo večer.

Nádherný zlatý a čierny nechtový dizajn

Zdroj: @nailsbybano

34. Glam Stiletto Nails

Ďalej tu máme ďalší glam look. Jedná sa o ostré ihličkové nechty. Niektoré nechty sú nahé a niektoré sú úplne pokryté trblietkami. Väčšina nechtov je ozdobená drobnými kamienkami z tmavého zlata. Farby sú ohromujúce a lesklé zlato vyzerá úžasne. Ak chcete nechty, ktoré budú wow, potom je to pre vás to pravé.

Glam ihlové nechty

Zdroj: @margaritasnailz

35. Tučné zlato

Ak chcete byť v zlate odvážni, potom je to pre vás. Tu máme dlhé nechty a každý je pokrytý jasným, iskrivým zlatom. Je to taký úžasný vzhľad, ktorý rozhodne robí vyhlásenie. Znovu vytvorte toto alebo môžete mať zlato ako prízvuk. Pre jemnejšie mani by ste mohli mať nahé nechty so zlatom ako prízvukom. Tento vzhľad bol vytvorený pomocou laku „Rich AF“ od I Scream Nails.

Dlhé zlaté trblietavé rakvové nechty

Zdroj: @victoriaoliviaxo

36. Akt a zlaté trblietky Ombre

Milujeme tento ďalší nápad na nechty a je to ďalší z našich obľúbených! Tieto nechty sú dlhé a majú tvar rakvy. Každá je nahá a potom sa zmení na zlatý lesk. Je to ako iskrivý ombre vzhľad! Môžete si kúpiť lak na zlaté trblietky online, aby ste si mohli znovu vytvoriť podobný vzhľad. Túto mani musíte mať na večerách, večierkoch a bude skvelá na prázdniny a NYE.

Zlaté trblietavé nechty Ombre

Zdroj: @lizbethveenails

37. Zlaté trblietky a bronzové fólie

Zlato vyzerá úžasne s inými farbami, ako je napríklad strieborná. Ale premýšľali ste niekedy o vyskúšaní bronzu ?! Tu je návod, ako kombo nosiť štýlovo. Jeden klinec je nahý, niektoré sú nahé s trblietavými špičkami a posledný klinec má zlatú iskru s bronzovými fóliami. Ako vidíte, tieto dva kovové tóny spolu vyzerajú úžasne. Bronzové fólie je možné kúpiť online. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo použiť zlato a bronz na všetky nechty.

Zlaté lesklé a bronzové fóliové nechty

Zdroj: @nailsbyeffi

38. Glitzy nahé a zlaté trblietavé nechty

Ďalej máme lesklý a glam look. Preto sú niektoré nechty nahé, jeden má trblietavé končeky a jeden necht je úplne iskrivý. Zlato vyzerá úžasne s nahou a celková mani je jednoducho ohromujúca. Takýto dizajn bude vyzerať úžasne na dlhších nechtoch a je perfektný aj na ihličkových nechtoch. Opäť vyskúšajte celý vzhľad alebo použite jeden alebo dva vzory na všetky nechty.

Glitzy nahé a zlaté trblietavé nechty

Zdroj: @nailsbybano

39. Nápad na celkom zlatý necht

Tento ďalší nápad na nechty je taký pekný a jedinečný. Väčšina nechtov má rôzne umenie, vrátane metalického zlata, zlatých trblietok a aktu. Je to nádherný a kreatívny vzhľad, ktorý by bol skvelý pre špeciálne príležitosti. Myslíme si, že tento dizajn by vyzeral úžasne aj na ihličkových nechtoch.

Zlaté rakve na nechty

Zdroj: @philglamournails

40. Super dlhé nechty s Bling

Milujete nápady na nechty s blingom? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme super dlhé nechty. Niektoré sú matné nahé, jedna je trblietavá a posledný klinec je odvážny a zlatý s kamienkami. Ak chcete, aby vaše nechty urobili vyhlásenie, potom je to perfektné! Môžete skúsiť podobný dizajn na kratších nechtoch v rôznych tvaroch.

Super dlhé nechty s Bling

Zdroj: @fiina_naillounge

41. Trendový akt a zlatý dizajn

Milujeme aj tento ďalší dizajn nechtov! Pre tento pohľad máme nahé nechty so zlatými trblietavými končekmi. Akt a zlato sú ohromujúcou kombináciou a celý dizajn vyzerá tak trendovo a moderne. Na vytvorenie podobného vzoru môžete použiť pásku na nechty alebo šablóny. Skúste zlato a nahé alebo použite zlato s akoukoľvek inou farbou.

Zlaté francúzske nechtové tipy

Zdroj: @nails_va_

42. Glamour Glitter Nails

Ďalej vám ukážeme ďalšie glam mani. Každý klinec má iný zlatý dizajn vrátane trblietavých ombre a trblietavých špičiek. Je to veľmi štýlový a odvážny dizajn. Môžete skúsiť podobný vzhľad alebo vyskúšať jeden dizajn na všetkých nechtoch. Tento dizajn nechtov je ohromujúci a nepotrebuje žiadne kamienky ani iné zvýrazňujúce detaily.

Trblietavé zlaté trblietavé rakvy

Zdroj: @classicmully

43. Nahé a zlaté trblietavé nechty

Nasledujúci dizajn nechtov ukazuje jednoduchší spôsob nosenia zlata. Väčšina nechtov je nahých a jeden je pokrytý iskrivou zlatou farbou. Akt naháňa zlato, ale napriek tomu robí vyhlásenie. Vyskúšajte dizajn na veľmi dlhých nechtoch, ale táto kombinácia aktu a zlata bude vyzerať úžasne aj na kratších nechtoch.

Nahé a zlaté trblietavé dlhé nechty

Zdroj: @fiina_naillounge

Dúfame, že ste našli štýlový nápad na zlaté nechty, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire