15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 skladaných účesov Bob, ktoré nikdy nevyjdú z módy

31. Tmavohnedý skladaný účes Bob

Ďalší nápad na vlasy je ďalší elegantný. Pre tento vzhľad sú vlasy nádherným tmavým odtieňom klasického a štýlového skladaného strihu. Tento účes sa veľmi ľahko nosí a oživí aj vaše každodenné outfity. Je to ďalšia z vibrácií Victoria Beckham a bude vyhovovať ženám všetkých vekových skupín.

Tmavohnedý skladaný účes Bob

Zdroj: @heidimariahair

32. Burgundsko naskladaný Bob

Tento ďalší účes je ďalším z našich obľúbených! Vlasy sú narezané na naskladaný bob. Vpredu sú vlasy dlhé ako bob a vlasy sa postupne skracujú. Vlasy sú tiež nádherným a bohatým bordovým odtieňom. Milujeme túto farbu, je úžasná. Ohnivo červené farby, ako sú tieto, sú skvelým spôsobom, ako okoreniť váš jesenný a zimný vzhľad.

Vínový skladaný účes Bob

Zdroj: @oohlalahairaz

33. Medové blond vlasy

Ak milujete blond vlasy, potom je to pre vás to pravé. Tu máme elegantný skladaný strih s vlnami. Vlasy sú tiež viac blond a majú teplé a studené odtiene. Tá tmavšia a bohatšia medová blondína vyzerá tak pekne. Toto je ďalší účes, ktorý je letný a ľahko sa nosí. Zopakujte to alebo vyskúšajte blond vzhľad s elegantným skladaným strihom.

Medové blond vlasy Bob

Zdroj: @studio757salon

34. Tučné červené odlesky

Hľadáte odvážnejší účes? Potom by to mohlo byť pre vás perfektné. Tento štýl ponúka ostrý skladaný strih. Uhol strihu je pomerne výrazný, pretože vlasy vpredu sú o niečo dlhšie ako časť vzadu. Ak by to nestačilo, vlasy sú tiež tmavé s jasne červenými odleskami v horných vrstvách. Tento odvážny červený účes vyzerá úžasne a premení vaše vlasy.

Odvážny červený účes

Zdroj: @headrushdesigns

35. Účes s dlhým skladaným bobom

Možno nie sú všetky kratšie strihy vašou vecou a chcete vyskúšať bob bez príliš krátkych vlasov? Ak je to tak, môžete skúsiť niečo také. Tu máme skladaný strih s dlhou dĺžkou vlasov bob. Namiesto toho, aby bol strih okolo dĺžky brady, je trochu dlhší. Vďaka tomu získate to najlepšie z oboch svetov – môžete si ponechať určitú dĺžku, ale nechať si aj strihať bob.

Účes s dlhým skladaným bobom

Zdroj: @crystalann.styles

36. Červený a purpurový nápad Boba

Ďalej máme nápad s červenými a fialovými vlasmi. Pre tento vzhľad sú spodné vrstvy vlasov fialové a vlasy na vrchu majú červený odtieň. Milujeme toto farebné kombo, pretože je tak trendové a odvážne. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať rôzne odtiene fialovej a červenej. Jasnejšie a živšie tóny budú vyzerať úžasne!

Červený a purpurový nápad Boba

Zdroj: @headrushdesigns

37. Krátky skladaný Bob v blond

Ďalší nápad na vlasy ponúka trendovú farbu a strih. Tento strih ponúka blond vlasy v horných vrstvách a čierne vlasy pod nimi. Kombinácia čiernej a blond farby vyzerá úžasne, najmä pri skladanom strihu. Tento nápad na vlasy je veľmi štýlový, ľahko sa nosí a pristane každému.

Krátky skladaný Bob v blond

Zdroj: @kristin.karl.salon

38. Asymetrický skladaný Bob

Ďalším štýlovým nápadom na vlasy je asymetrický strih. To znamená, že jedna strana vlasov je o niečo dlhšia ako druhá. Ako vidíte na tomto účese, jedna strana je nad bradou a jedna strana je nižšie. Vzadu je aj ten skladaný strih. Toto je moderná a trendová verzia skladaného strihu a je perfektná, ak chcete vyskúšať niečo iné.

Asymetrický skladaný účes Bob

Zdroj: @danreal.hairdesign

39. Roztomilý čierno -ružový strih

Ak milujete výrazné farebné nápady, musíte to vidieť. Tu máme čierny bob so skladaným rezom. Konce vlasov boli tiež zafarbené na tmavo ružovo. Je to také pekné a farebné vytváranie kombinácií. Obnovte to alebo môžete namiesto ružovej vyskúšať akúkoľvek žiarivú farbu. Modrá alebo červená by vyzerala úžasne.

Roztomilý čierno -ružový strih Boba

Zdroj: @styled_by_carolynn

40. Ohnivý Bob

Ďalej vám ukážeme ďalší ohnivý bob. Tento má tónovanejšiu farbu, ale stále má ten pikantný odtieň. Strih a farba sú super štýlové a ľahko sa nosia. Takáto bohatá červená farba bude vyzerať skvele počas všetkých ročných období, ale najmä na jeseň a v zime. Ak chcete výraznejšiu farbu, skúste pridať živší a jasnejší medený tón.

Ohnivo červený skladaný účes Bob

Zdroj: @sa blížiš

41. Svetlý blond účes

Uvažujete o blondínke? Ak je to tak, musíte vidieť tento účes. Tu máme klasický a krátky stohovaný bob. Vlasy sú tiež nádherný svetlý blond odtieň. Túto svetlú blond milujeme, pretože vlasy skutočne nadvihne a nechá vyniknúť. Tento štýl je ako stvorený na leto. Skúste niečo podobné alebo použite akýkoľvek blond odtieň, všetky budú s týmto strihom vyzerať rozprávkovo.

Blond skladaný nápad na účes Bob

Zdroj: @kendra_colorroomsalon

42. Vrstvený strih s purpurovým ombrom

Ak chcete vyskúšať novú farbu bez toho, aby ste boli nad hlavou, urobte to takto. Táto myšlienka vlasov obsahuje naskladaný bob, ktorý je tmavej farby. Potom zhruba v polovici sa vlasy zmenia na jemný a tmavofialový odtieň. Je to nádherný spôsob, ako nosiť výraznejšie farby, a je to aj celkom jemné. Niečo také skvelé, ak prvýkrát skúšate odvážnu farbu.

Vrstvený strih Bob s purpurovým ombrom

Zdroj: @styled_by_carolynn

43. Tmavomodré a fialové vlasy

Máte radi výrazné farby? Ak áno, pozrite sa na toto. Tento skladaný bob má úžasnú farebnú kombináciu fialovej a modrej. Tieto tmavšie tóny pôsobia úchvatne a kombinácia modrej a fialovej skutočne svedčí. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať svetlejšie verzie farieb. Pastelové verzie by vyzerali nádherne!

Tmavomodré a fialové vlasy

Zdroj: @elyserox00

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito účesmi a teraz vyskúšate trendový skladaný bob!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire