15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Účesov typu cop do polovice, dolu do copu a urob si sám

31. Criss Cross Braid

Milujeme tento ďalší účes! Tu máme jedinečný pletený účes. Vlasy sú teda spletené do francúzskeho copu a majú trendové krížové prierezy. Je to taká myšlienka vytvárania vlasov a toto je ďalší, ktorý sa môže hodiť na každú príležitosť. Nechajte to takto jednoduché alebo pridajte drahokamy alebo kvety pre super glam a doplnkový účes.

Criss Cross Half Up cop

Zdroj: @thegoodhairday

32. Trendy voľný cop

Hľadáte trendový a ľahko nositeľný vrkoč? Ak je to tak, je to perfektné. Vlasy sú napoly hore, napoly dole s voľným a ležérnym copom. Je to taký pekný a elegantný vzhľad, ktorý pristane každému. Takýto štýl bude vyzerať skvele na dlhých až stredných dĺžkach. Tento štýl bude vyzerať skvele aj s kučerami.

Trendový vrkoč typu Half Up

Zdroj: @haven.hair.salon

33. Roztomilý polovičný účes

Tento ďalší nápad na vlasy je jedným z našich obľúbených. Vlasy sú upravené do jedného vrkoča v hornej časti vlasov a vrkoč končí drdolom. Je to roztomilý a letný nápad na vlasy. Môžete ho nosiť na bežné dni, na dovolenky a dokonca aj na festivaly. Možno dokonca pridáte nejaké trblietky, bude to vyzerať úžasne.

Roztomilý pletený účes do polovice

Zdroj: @megslayshair

34. Zložité vrkoče

Ak chcete vrkoče, ktoré budú skutočne páni, potom je to pre vás! Tu máme polovičný vodopád. Je to taký úžasný pohľad a je to skutočne vyhlásenie. Tento účes by bol perfektný na plesy a pre družičky. Ak chcete skúsiť niečo trochu iné, potom je to pre vás skvelé.

Zložité polovičné vrkoče

Zdroj: @annie_blubb

35. Unikátny motýlik

Tento vrkoč milujeme! Je to také roztomilé a ohromujúce! Tento pohľad napoly hore, napoly dole obsahuje mašľu s päťpramenným očkom. Je to taký zložitý nápad na vlasy a naozaj ohromuje. Na internete nájdete návody na mašľu na vlasy a tiež návody na pletenie. Nezabudnite sa pozrieť na stránku kaderníka, pretože tam sú také úžasné vrkoče.

Jedinečný motýlik

Zdroj: @jakobowww

36. Polovičný upletený drdol

Ďalší účes je pekný a je skvelý pre tých, ktorí milujú kvety. Pre tento pohľad je polovica vlasov rozpustená a zvyšok je spletený do tvaru kvetu. Použité bolo aj pekné príslušenstvo. Je to roztomilý nápad na vlasy a je skvelý na svadby a letnú sezónu. Na internete nájdete návody na drdoly z kvetinových vrkočov, takže sa môžete pokúsiť niečo podobné vytvoriť.

Polovičný upletený drdol

Zdroj: @pretty_neat_hair

37. Polovičný chvost s vrkočmi

Máte radi účesy z chvosta? Ak je to tak, je to pre teba ideálne. V hornej časti je päť vrkočov, ktoré sa všetky stretávajú v chvoste. Zatiaľ čo spodná časť je voľná. Je to štýlový vzhľad, ktorý pristane každému. Takto pletený štýl bude skvelý na leto a prázdniny. Namiesto chvosta môžete skúsiť aj drdol.

Polovičný cop s vrkôčikmi

Zdroj: @headkase_

38. Voľný vrkoč so stužkou

Nie všetky pletené štýly sú veľmi komplikované, môžete skúsiť niečo jednoduchšie, ako je toto. Tu máme polovičný jeden vrkoč. Na konci vrkoča je tiež štýlová stužka. Ako vidíte, jednoduchý štýl dotvára stuha. Na podobný štýl môžete použiť akúkoľvek stuhu, aby ste mohli vytvoriť mnoho rôznych vzhľadov.

Voľný cop so stužkou

Zdroj: @xenia.greber

39. Príslušenstvo Half Up Braid

Tento ďalší účes je úžasný! Horná časť vlasov má teda zákruty s pretiahnutým copom. Spodná časť je dlhá a kučeravá. Vo vlasoch sú aj doplnky ako hviezdicové ryby a perly. Je to úžasný nápad na vlasy a je možné ho znova vytvoriť pomocou akéhokoľvek príslušenstva. Na internete sú návody na prevlečenie vrkočov.

Doplnkový pletený vrkoč

Zdroj: @hairby.damien

40. Veľa polovičných vrkočov

Ak sa nemôžete rozhodnúť, aký typ vrkoča použiť, tak nie! Tu máme vzhľad s niekoľkými vrkočmi. Účes má klasický vzhľad napoly hore, napoly dole, ktorý je doplnený rôznymi druhmi vrkočov. Je to nádherný a jedinečný nápad na vlasy. Obnovte to alebo použite rôzne typy vrkočov. Na štýl, ako je tento, môžete použiť až päť rôznych vrkočov.

Veľa polovičných vrkočov

Zdroj: @jakobowww

41. Half Up Twist And Pull Through Braid

Máte radi prevlečenie vrkočov? Potom je to pre teba! Tento polovičný štýl ponúka zvraty s uvoľneným prevlečením vrkoča. Je to úžasný nápad na vlasy a môžete ho obliecť hore alebo dole, aby vyhovoval akejkoľvek príležitosti. Môžete to dokonca skrášliť niektorými kvetmi alebo kamienkami na svadbu alebo na ples.

Half Up Twist and Pull Through Braid

Zdroj: @jakobowww

Dúfame, že ste našli krásny polovičný až polovičný účes, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire