15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 farebných vzorov na nechty, ktoré kričia v lete

31. Trendy a svetlé nechty

Tento ďalší nápad na nechty je taký trendový a zábavný. Všetky nechty majú inú farbu vrátane modrej, fialovej, ružovej a oranžovej. Každý klinec má tiež farebný prúžok v blízkosti špičky, ktorý je tmavšieho odtieňa. Je to jednoduchý nápad a je to také vyhlásenie. Podobné nechtové umenie môžete znova vytvoriť pomocou šablóny alebo pásky na nechty. Vyskúšajte rôznofarebný vzhľad alebo môžete použiť rovnakú farbu a dizajn na všetky nechty.

Trendové a svetlé nechtové umenie

Zdroj: @nailsbyalenaj

32. Krátke a farebné nechty

Ak nie sú všetky dlhé nechty pre vás, potom môžete vyskúšať roztomilý dizajn, ako je tento, na kratších nechtoch. Pre tento vzhľad je každý necht inej farby a všetky sú pastelových tónov. Je to taký pekný vzhľad, ktorý robí vyhlásenie. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť jeden z pastelových odtieňov na všetky nechty. V každom prípade budú vyzerať úžasne. Farby, ktoré používa tento mnoho z nich, sú od spoločnosti Ella + Mila a sú v odtieňoch Earth’s Finest, My Rain-Beau, Team Sweets, Macaruin My Diet, Hurá do Sunshine a Sugar Rush.

Krátke a farebné nechty

Zdroj: @kt_tk1

33. Summery Neon Nails

Neóny sú ďalším nevyhnutným doplnkom leta a potom tu máme pekný a ľahký spôsob, ako nosiť farby. Nechty sú kratšie a každý je namaľovaný inou neónovou farbou. Milujeme túto mani, pretože vyzerá tak letne. Nielen to, ale umožňuje vám nosiť rôzne neónové farby, ak sa nemôžete rozhodnúť len pre jednu. Znovu vytvorte túto mani alebo môžete vyskúšať iné neónové farby, ako je modrá a zelená.

Krátke neónové nechty

Zdroj: @laura_nails_studio

34. Glam Pastel Summer Nails

Vychutnajte si svoj vzhľad toto leto s mani, ako je táto. Tu máme nechty v tvare rakvy a každý z nich má iný dizajn. Niektoré nechty sú matnej pastelovej farby, jeden je trblietavý a ostatné sú rôznych farieb s črepinami. Farby sú ohromujúce a trblietky a kamienky skutočne dotvárajú vzhľad. K dispozícii sú návody na použitie Shard Art online.

Letné nechty Glam Pastel

Zdroj: @malishka702_nails

35. Nahé nechty s dúhovými hrotmi

Milujeme tento ďalší nápad na nechty! Táto mani ponúka nahé nechty s dúhovými špičkami! Každý necht má teda inak sfarbený hrot. Toto je ďalší z našich obľúbených, pretože je ako letná a živá verzia francúzskej mani. Znovu vytvorte toto alebo vyskúšajte rôzne farby dúhových špičiek. Možno tento vzhľad na jednej strane obnovíte zelenými a modrými farbami na strane druhej.

Nahé nechty s tipy dúhy

Zdroj: @kazmiraemery

36. Krátke a jemné pastelové nechty

Ďalej tu máme ďalší letný nápad na nechty pre tých, ktorí majú kratšie nechty. Pre tento vzhľad sú nechty namaľované jemnými a jemnými pastelovými farbami. Väčšina nechtov je oranžová, ale na každej ruke sa používajú aj žlté a modré odtiene. Je to pekný a ľahko nositeľný dizajn. Skúste niečo podobné alebo použite jednu z týchto pastelových farieb na všetky nechty. S potešením by sme tento dizajn pohli aj na prstoch!

Krátke a jemné pastelové nechty

Zdroj: @nail_sunny

37. Živé letné nechty

Ďalší nápad s nechtami ponúka žiarivejšie letné nechty. Tentokrát je každý necht namaľovaný inou neónovou farbou. Existuje každá farba dúhy, vrátane zelenej, ružovej a ďalších. Je to taký odvážny a výpovedný vzhľad. Znovu vytvorte túto jednoduchú a živú mani alebo ju môžete jazzovať trblietkami alebo dokonca kamienkami, ktoré ladia s farbami!

Živé letné nechty

Zdroj: @flossgloss

38. Krátke a matné pastelové nechty

Máte radi pastelové nápady? Ak áno, pozrite sa na toto! Tu máme kratšie pastelové nechty a každý je nalakovaný v inom jemnom odtieni. Medzi použité farby patrí fialová, ružová, biela a žltá. Je to taký pekný a ženský dizajn. Skúste podobný vzhľad alebo použite tento dizajn na dlhšie nechty ako ihličkové, ktoré by vyzerali úchvatne.

Krátke a matné pastelové nechty

Zdroj: @amanda.sudolll

39. Pastelové rakvy na nechty

Ak sa vám páči viacfarebný vzhľad, musíte tento dizajn vidieť. Táto mani obsahuje nechty z rakvy a každý z nich je namaľovaný v inom lesklom, pastelovom odtieni. Použité farby sú úžasné a sú perfektné na jar. Takýto dizajn bude vyhovovať každému a bude vyzerať nádherne na všetkých dĺžkach a tvaroch nechtov.

Pastelové rakvové nechty

Zdroj: @nailsbybano

40. Vyhlásenie o dizajne nechtov

Urobte vyhlásenie toto leto so živou manikúrou, ako je táto. Každý klinec je namaľovaný v inom živom odtieni, aby vytvoril dúhový vzhľad. Použité odtiene sú také svetlé a celková mani je jednoducho úžasná. Je to zábavná a roztomilá mani, ktorá bude ideálna na dovolenky, festivaly a ďalšie.

Viacfarebný dizajn nechtov na leto

Zdroj: @nail_sunny

41. Elegantné jarné a letné nechty

Ďalší dizajn nechtov je skvelý na jar a leto! Tu máme krátke nechty, ktoré sú namaľované v pekných pastelových farbách. Použité farby sú také krásne a pastelová zelená vyzerá úžasne. Tieto nechty sú vhodné pre každú príležitosť a dokonca sa budú hodiť aj na špeciálne príležitosti, ako sú svadby. Dizajn je samozrejme možné obnoviť aj na dlhších nechtoch.

Elegantné jarné a letné nechty

Zdroj: @kobzevanails

42. Dúhové gradientové nechty

Ďalej vám ukážeme ďalší gradient. Tentoraz gradient začína modrou farbou a končí ružovým odtieňom so žltou, zelenou a oranžovou farbou medzi nimi. Je to ďalší letný spôsob nosenia gradientu a má dúhový vzhľad. Na internete nájdete návody na dúhové prechody. Nechajte nechty takto jednoduché alebo ich vyžehlite kamienkami alebo trblietkami.

Dúhové gradientové nechty

Zdroj: @nailsbybano

43. Jednoduché DIY farebné nechty

Máte radi neónové farby na nechty? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme krátke a živé nechty. Každý klinec je namaľovaný iným neónovým tónom od ružovej po oranžovú. Je to zábavný a ľahko nositeľný vzhľad, ktorý pristane každému. Takéto neónové farby vyzerajú úžasne na krátkych aj dlhých nechtoch. Táto mani je ideálna pre všetky letné akcie a bude skvelá aj pre festivaly.

Jednoduché farebné DIY nechty

Zdroj: @helen_zeng_nails

Dúfame, že ste našli nápad na farebné nechty, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire