15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

61 ľahkých a jednoduchých návrhov veľkonočných nechtov

51. Zajačiky a mrkva

Máte radi veľkonočných zajačikov? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento ďalší dizajn. Niektoré nechty sú jednoducho oranžové, na jednom je nahá s mrkvou a na jednom je zajačik s nápisom Hippity Hop. Je to taký zábavný, jasný a roztomilý dizajn. Samolepky na nechty zajačika a mrkvy si môžete kúpiť online alebo si môžete online pozrieť návody, ktoré vám ukážu, ako ručne maľovať podobné umenie..

Návrh nechtov zajačikov a mrkvy

Zdroj: @nailsteria

52. Matný pastel Mani

Ďalej vám ukážeme ďalší pastelový vzhľad. Tentoraz majú nechty peknú a koordinujúcu farebnú kombináciu ružovej, fialovej a modrej. Milujeme farby a je to elegantný, štýlový a ľahko nositeľný veľkonočný mani nápad. Podobné farby ako tieto nájdete na internete. Pre odvážnejší vzhľad môžete dokonca pridať niekoľko vzorov bielych veľkonočných vajíčok.

Matný pastel Mani

Zdroj: @10storynails

53. Rozkošný nápad na veľkonočný necht

Tento ďalší nápad na nechty musí byť najroztomilejšou veľkonočnou maniou vôbec! V dizajne je rozkošný veľkonočný zajačik a žlté mláďa vo vajíčku. K dispozícii je tiež kvetinový a mrkvový dizajn. Je to zábavná, svetlá a sladká mani, ktorá je ideálna pre túto príležitosť. Farby použité na tento vzhľad sú Claire’s Light Yellow, OPI Mod About You, That’s Hula-rious a Matte Top Coat, Sally Hansen Barracuda, Essie Virgin Snow a Good to Go. Na stránke nechtového výtvarníka si môžete pozrieť aj krátke návody pre každý dizajn.

Rozkošný nápad na veľkonočný necht

Zdroj: @ane_li

54. Štýlový prechod na veľkonočné vajíčko

Ak sa vám páči must-have gradient nail art, potom je tento nápad pre vás. Nechty začínajú svetlo modrou farbou a potom sa miešajú do rôznych odtieňov, až kým nie sú na špičkách ružové. Každý klinec je tiež ozdobený vzormi inšpirovanými bielymi veľkonočnými vajíčkami. Je to trendový a ľahko nositeľný vzhľad, ktorý pristane každému. Môžete to znova vytvoriť alebo vyskúšať svoje vlastné farby s prechodom. Táto mani bola vytvorená pomocou OPI Alpine Snow, Essie Bikini So Tiny, Play Date a Haute To Trot a vrchného laku od Seche nails. Použité boli aj vinyly Zig Zag od Whats Up Nails.

Štýlové nechty s gradientom veľkonočných vajíčok

Zdroj: @skys.nails

55. Veľkonočné kuriatka a bodky

Máte radi roztomilé veľkonočné mláďatá? Ak je to tak, musíte vidieť tento dizajn. Všetky nechty sú biele s farebnými bodkami alebo rozkošnými žltými kuriatkami. Je to zábavný, odvážny a pekný nápad. Takéto úhľadné bodky môžete znova vytvoriť pomocou nástroja na bodkovanie. Mláďatá boli ručne maľované a online návody na výtvarné umenie kuracích nechtov nájdete. Všetky použité leštidlá sú od Essence Cosmetics.

Veľkonočné kuriatka a bodky

Zdroj: @nbnailart

56. Roztomilé a farebné veľkonočné klince

Ďalej tu máme ďalší roztomilý a farebný nápad. Pre tento vzhľad majú nechty rôzne odtiene vrátane fialovej, oranžovej a ďalších. Každý klinec má tiež bieleho veľkonočného zajačika. Je to zábavná mani a je ideálna na Veľkú noc. Môžete obnoviť vzhľad alebo použiť podobné farby a použiť zajačika ako prízvuk.

Roztomilé a farebné veľkonočné nechty

Zdroj: @emybeev11

57. Dizajn nechtov s škvrnitými vajíčkami

Ďalšou veľkonočnou tradíciou je maľovanie a farbenie veľkonočných vajíčok. Týmto sa inšpiroval aj nasledujúci dizajn. Každý klinec je namaľovaný inou jasnou pastelovou farbou. Všetky nechty majú tiež čierny škvrnitý efekt. Toto nechtové umenie dokonale vystihuje, ako tieto roztomilé vajíčka vyzerajú. Obnovte podobný vzhľad alebo použite rovnakú farbu na všetky nechty.

Škvrnitý vaječný nechtový dizajn

Zdroj: @nailsteria

58. Glam Mani s pekným zajačikom

Tento ďalší dizajn nechtov je taký očarujúci a pekný. Všetky nechty sú lakované v rôznych ružových odtieňoch a niektoré majú aj zlaté trblietky. Jeden klinec je tiež ozdobený krásnym bielym zajačikom s mihalnicami a trblietavými ušami. Táto mani je ideálna pre tých, ktorí majú radi lesk a pôvab. Môžete dokonca vytvoriť podobný vzhľad s fialovou namiesto ružovej.

Glam Mani s pekným zajačikom

Zdroj: @delissnailbeauty

59. Jedinečné a farebné veľkonočné nechty

Ďalej tu máme jedinečné a farebné nechtové umenie. Každý klinec je iný a má srdcia, cik -cakové vzory a ďalšie. Toto je zložitejšia verzia vzorov veľkonočných vajíčok. Môžete vytvoriť celú mani alebo len použiť jeden z návrhov na všetky nechty. Tento nail art bol vytvorený s OPI Bee Mine Forever, It’s a Boy !, To ma stálo mincovňu a nasleduj svoju blaženosť, Uber Chic Beauty Welcome Spring, Twinkled T Can’t Even and Glow Up, Moyou London Cool Pool, Banana Ice a Dobrý deň, Absinthe a Super Chic Laquer Top Coat.

Jedinečné a farebné veľkonočné nechty

Zdroj: @malin.svenningsson

60. Roztomilé ružové nechty

Ak máte radi krokvy, rôzne veľkonočné umenie a bodky, potom je to pre vás to pravé. Všetky nechty používajú pastelové farby a umenie je iné. Jeden klinec má krokvy, jeden má bodky, nechýba ani biely zajačik a rozkošné mláďa. Je to štýlová, pekná a zábavná veľkonočná téma. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo len jeden alebo dva z návrhov.

Roztomilé ružové nechty na Veľkú noc

Zdroj: @just.nailed.it

61. Čokoládové veľkonočné nechty

Je čokoláda tou najlepšou súčasťou vašich veľkonočných sviatkov? Ak áno, tieto nechty si zamilujete. Väčšina nechtov je namaľovaná v čokoládovej farbe, pričom jeden necht je ozdobený bielym umením. Môžete vytvoriť niečo také jednoduché alebo vytvoriť zložitejšie čokoládové umenie so zlatou fóliou, aby nechty vyzerali ako veľkonočné vajíčko.

Čokoládové veľkonočné nechty

Zdroj: @beyond.shreya

Milovali sme tieto jednoduché a jednoduché veľkonočné kresby na nechty, ale radi by sme videli, čo môžete vymyslieť aj vy. Je čas vytiahnuť štetce, ľudia. Začnime tie jarné vibrácie … možno bude nasledovať nejaké super pekné počasie.

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare