15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 pekných nápadov na make -up na rok 2020

31. Padlý anjel

Anjeli sú ďalšou klasikou, ale pretože je Halloween, kostým by ste mohli trochu ztmaviť, takto. Tento nápad na líčenie predstavuje padlého anjela. Namiesto bielych má teda čierne krídla a jej líčenie je dymové a tmavé. Toto je strašidelný vzhľad a môžete nosiť akékoľvek oblečenie s krídlami.

Halloween make -up Fallen Angel

Zdroj: @mollyiles_makeupartist

32. Strašidelná verzia Ariel

Máte radi Malú morskú vílu? Ak áno, tento nápad je pre vás. Tu máme strašidelnú verziu Ariel. Ako vidíte, na jednej strane vyzerá ako klasická morská panna. Jedna strana však vyzerá ako kostra s hviezdicou nad jedným okom. Toto je jedinečný a úžasný vzhľad. Tento milujeme!

Kostým Ariel Halloween make -up

Zdroj: @trinsmakeup

33. Lebka z ružového cukru

Ďalej vám ukážeme ďalšiu cukrovú lebku. Tento je taký krásny a ružový! Má úžasný makeup kostrovej ilúzie, dokonca aj na krku. Nad očami má tiež ružové srdiečka. Je to úžasný nápad na líčenie a je to kombinácia glam, odvážneho a strašidelného. Niečo také je skvelé pre tých, ktorí radi chodia úplne von.

Líčenie a nápad na kostým cukrovej lebky

Zdroj: @lilylove213

34. Cheshire Cat

Ak milujete Alenku v ríši divov, potom je to pre vás. Tento vizážista vytvoril makeup Illusion od Cheshire Cat. Milujeme to, pretože vytvorila široký úsmev, ktorým je mačka známa. Je to zábavný a jedinečný nápad a existuje niekoľko rôznych verzií Cheshire Cat, ktoré môžete vytvoriť.

Nápad na make -up Cheshire Cat Halloween

Zdroj: @yadirose

35. Sally Makeup Idea

Ďalší nápad na líčenie je ďalší inšpirovaný obľúbeným filmom. Dnes tu máme líčenie podľa Sally z Nočnej mory pred Vianocami. Tento make-up je pre fanúšikov filmu nevyhnutnosťou a je to nápad skvelého páru, pretože vaša polovička by sa mohla obliecť ako Jack Skellington. Na internete je veľa návodov na líčenie Sally.

Nápad na make -up Sally Halloween

Zdroj: @beautybybrontey

36. Cukrová lebka inšpirovaná pádom

Máte radi makeup z cukrovej lebky? Ak je to tak, musíte vidieť túto ďalšiu verziu. Tu máme pekný dizajn lebky s krásnymi vzormi. To, čo na tomto skutočne milujeme, sú použité jesenné farby. Teplé oranžové tóny pôsobia úchvatne a oslavujú aj obdobie, v ktorom sa blíži Halloween.

Cukrová lebka inšpirovaná na jeseň

Zdroj: @beautybybrontey

37. Bohyňa slnka a mesiaca

Vneste do Halloweenu kúzlo s takýmto líčením. Táto umelkyňa vyzerá ako bohyňa a na tvári má vzory mesiaca a slnka. Je to taký jedinečný nápad a je ideálny pre tých, ktorí chcú skúsiť niečo trochu iné. Tento make -up je tiež skvelý na večierky, na ktorých chcete osláviť Halloween, ale zároveň vyzerať glam.

Myšlienka líčenia bohyne slnka a mesiaca

Zdroj: @sarinanexie

38. Jedovatý brečtan

Ďalej tu máme ďalší nápad na makeup inšpirovaný darebákom. Dnes je to Poison Ivy. Vizážista použil na oči a tvár dramatický zelený make -up. Tento vzhľad je kompletný s tmavou farbou pier a brečtanom. Je to úžasný nápad, ktorý je veľmi jednoduché znova vytvoriť. Tento make -up by bol skvelý na akcie na poslednú chvíľu.

Jedovatý brečtan Halloweenový make -up a kostým

Zdroj: @ciaciaxo

39. Fialový motýľ

Ďalší nápad je taký jedinečný a úžasný! Tento makeup bol inšpirovaný motýľmi a môžete vidieť, že je jednoducho úžasný. Umelkyňa jej vytvorila na očiach a krku fialové krídla. Tento vzhľad dotvárajú 3D papierové motýle. Je to taký jedinečný vzhľad a motýľa môžete znovu vytvoriť v akejkoľvek farbe.

Halloween fialový motýľový vzhľad

Zdroj: @annalingis

40. Veštkyňa

Milujeme tento ďalší nápad, pretože je taký mystický a magický! Tu máme veštkyňu. Je pokrytá iskrami, kamienkami a má aj glam make -up. Je to úžasný nápad na líčenie a kostým a je perfektný pre tých, ktorí chcú vyzerať strašidelne, nadprirodzene a krásne! Je to jeden z našich obľúbených.

Veštec Halloween make -up

Zdroj: @katiespearpoint

41. Docela halloweensky nápad na líčenie

Priveďte bling na Halloween s týmto make -upom. Tu máme ďalšiu cukrovú lebku, ale tento make -up obsahuje odvážne a iskrivé kamienky. Milujeme to, pretože kamienky pomáhajú vytvárať zložité vzory, ktorými sú cukrové lebky známe. Obnovenie je teda celkom jednoduché a vyzerá to super glam.

Make -up z cukrovej lebky s kamienkami

Zdroj: @camillascanvas

42. Prasknutá bábika

Ďalej vám ukážeme ďalší strašidelný nápad. Za týmto účelom vizážistka dala jej tváričku podobu popraskanej bábiky. Má tiež roztomilý očný make -up. Je to skvelý nápad a online návody na líčenie bábiky nájdete na internete. Obnovte to alebo to môžete urobiť strašidelnejším pomocou falošných kvapiek krvi.

Halloween kostým popraskanej bábiky

Zdroj: @caro_losada

43. Líčenie zajačika

Tento ďalší nápad na líčenie je roztomilý a jedinečný. Umelec vytvoril makeup zajačikovej ilúzie doplnený perlami a odvážnymi riasami. Je to zábavný nápad a je ideálny pre tých, ktorí sa chcú obliecť bez toho, aby boli strašidelní. Zopakujte to alebo sa môžete rozhodnúť pre tónovanejší make -up zajačika.

Líčenie ružového a bieleho zajačika

Zdroj: @niamulan

Dúfame, že ste sa inšpirovali našimi peknými nápadmi na make -up pre Halloween.

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare