15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 nádherných nápadov na svadobné vlasy napoly hore

11. Docela bodkovaný závoj

Náš ďalší štýl je zábavný, nádherný a ideálny pre svadbu. Tento účes má polovičný drdol s bodkovaným závojom. Roztomilý závoj je krásny a pristane akýmkoľvek šatám. Drdol je jednoduchý a krásny spôsob, ako upravovať štýl, a tak veľmi vyhovuje závoji. Ak dávate prednosť obyčajným závojom, ktoré by vyzerali rovnako báječne.

Polka dot závoj s polovičným drdolom pre nápad na svadobné vlasy

Zdroj: @aroa.salazar

12. Zamávané svadobné vlasy do polovice

Vlnité vlasy sú krásnou voľbou na svadbu. Tento zvlnený polovičný štýl vyzerá nádherne a bol by skvelým účesom pre nevestu alebo družičky. Môžete to nechať tak alebo pridať nejaké kvety alebo perly. Ak je účes pre nevestu, môžete pridať diadém alebo kvetinovú korunu.

Plážová vlna - nápad na svadobné vlasy napoly hore

Zdroj: @gretavirginia

13. Elegantný svadobný vlasový kúsok

Hľadáte niečo jedinečné? Potom sa pozrite na túto úžasnú čelenku. Čelenka dodáva pôvabu krásnej polovičke. Niečo také by vyzeralo úžasne s akýmikoľvek šatami a make -upom. Bude to perfektné na letnú alebo plážovú svadbu.

Elegantné polovičné vlasy s čelenkou pre predstavu svadobných vlasov

Zdroj: @bilalchokor

14. Kvetinové vlny

Toto je ďalší spôsob, ako vyzdobiť kvety na polovičných svadobných vlasoch. Tieto jemné kvety dodávajú hotovému vzhľadu eleganciu. Takýto účes by bol pre družičky skvelý! Aby to bolo pre nevestu mimoriadne špeciálne, pridajte drahokamy alebo diadém.

Kvetinová vlnená polovičná predstava svadobných vlasov

Zdroj: @charliebrigitte

15. Príslušenstvo polovičných kučier

Ďalší štýl v zozname je ohromujúci. Má nádherné kučery a polovičný štýl s trblietavým vlasovým doplnkom. Taký účes by vyzeral krásne na každej neveste. Dokonca by ste mohli mať na zadnej strane jednoduchý klip, aby ste mohli nosiť diadém. Bez ohľadu na to, ako to nosíte, jedna vec je istá, že svadobné vlasy ako tieto budú páni.

Stočené vlasy do polovice s doplnkom pre predstavu svadobných vlasov

Zdroj: @hairbydeniser

16. Prámiky a kvety

Náš nasledujúci svadobný štýl je ideálny pre boho dievčatá. Obsahuje kučery, vrkoče a kvety, čo viac si priať ?! Takýto účes by krásne vyzeral s splývavými šatami. Je ideálny na plážovú alebo letnú svadbu. Môžete pridať akékoľvek kvety, ktoré sa vám páčia, aby zodpovedali vašej téme.

Kvetinová polovičná pletená svadobná ozdoba

Zdroj: @jodieho_

17. Polovičné vlasy s objemom

Tu je krásny príklad toho, ako kučery vytvárajú úžasný svadobný účes. Tento účes bude vyzerať nádherne k akýmkoľvek šatám. Môžete pridať nejaké kvety, drahokamy alebo perly, aby ste dosiahli mimoriadny dotyk. Takéto svadobné vlasy by boli skvelé aj pre družičky.

Natočené vlasy do polovice s objemom pre predstavu svadobných vlasov

Zdroj: @kerrymorrisonhair

18. Kvetinová pol žemľa

Doteraz sme videli, ako štylizovať malé kvety. Teraz je tu štýl veľkých kvetov. Tieto biele kvety vyzerajú krásne s polovičným drdolom. Taký účes by vyhovoval akejkoľvek svadobnej téme. K tomuto účesu môžete dokonca pridať závoj.

Polovičný drdol s kvetmi pre nápad na svadobné vlasy

Zdroj: @lydiaspics

19. Krásne vrkoče a čelenka

Čelenky nie sú len boho doplnkom. Môžete mať glam čelenku, ako je táto. Má jemné drahokamy a perly a krásne dotvára účes. Svadobné vlasy, ako sú tieto, budú vyzerať nádherne na každej neveste a budú sa hodiť k akýmkoľvek šatám.

Pletené polovičné vlasy s čelenkou pre predstavu svadobných vlasov

Zdroj: @mercedesleebeauty

20. Biela kvetinová čelenka

Ak chcete urobiť vyhlásenie s kvetmi, postupujte takto. Táto ohromujúca pokrývka hlavy dáva polovičnému účesu wow faktor. Je to jedinečný doplnok, ktorý dodá vášmu vzhľadu pôvab. Môžete dokonca pridať závoj na chrbát.

Biela kvetinová čelenka pre polovičný nápad na svadbu

Zdroj: @miss ._. dieťa

21. Docela zapletané svadobné vlasy

Ďalší účes v našom zozname je elegantný štýl, ktorý pristane každej neveste. Obsahuje nádherné vrkoče a kučery, ktoré spolu krásne spolupracujú. Do vrkočov ste mohli zapliesť nejaké kvety alebo perly. Takýto štýl by bol skvelou voľbou pre družičky.

Polovičný nápad na svadobné vlasy s objemom a vrkočmi

Zdroj: @thecuttingteam

22. Svadobné vlasy s Bling

Špeciálna príležitosť, ako je svadba, si zaslúži trocha šťastia! Rozžiarte a zažiarte vo svoj veľký deň s týmto elegantným doplnkom do vlasov. Je to nádherný kúsok, ktorý oživí každý účes. Niečo také by ste mohli nosiť s kučerami alebo dokonca s rovnými vlasmi.

Natočené vlasy do polovice s doplnkom pre predstavu svadobných vlasov

Zdroj: @purebeautybydanielle

23. Nádherné natočené polovičné vlasy

Posledný štýl v zozname má elegantné kučery. Predstavuje kučery v polovičnom štýle, ktoré sú mimoriadne ozvláštnené trblietavým doplnkom. Takýto štýl bude vyhovovať akejkoľvek neveste, akýmkoľvek šatám a akémukoľvek líčeniu. Existuje mnoho spôsobov, ako tento vzhľad znova vytvoriť. Do sponky môžete dokonca pridať aj nejaké kvety.

Stočený nápad na svadbu do polovice vlasov s doplnkom Glam

Zdroj: @yummywasabi

Dúfame, že ste našli inšpiráciu pre svoje polovičné svadobné vlasy!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare