15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 jedinečných nápadov na farbu vlasov na rok 2018

11. Farba vlasov morská panna

Vlasy morskej panny sú veľmi obľúbeným trendom. Zahrnuté farby vlasov sú zvyčajne kombináciou modrej, ružovej a fialovej. Náš ďalší nápad na vlasy ponúka super chladný vzhľad morskej panny, ale farby sú jemnejšie. Takáto farba vlasov je ideálna pre dámy, ktoré chcú úplne zmeniť svoje vlasy.

Myšlienka vlasov z pastelovej morskej panny

Zdroj: @hairbykacie1

12. Blond Balayage

Jeden z najhorúcejších lookov roka je balayage. Tento ďalší nápad na farbu vlasov ukazuje, aká nádherná môže byť balayage. Vlasy začínajú ako hnedé a potom sa postupne spájajú do mnohých svetlejších blond tónov. Táto farebná kombinácia je ohromujúca. Takáto plavba pristane každému.

Účes Blonde Balayage Lob

Zdroj: @askforamy

13. Medená červená

Ďalej tu máme ďalší nápad na farbu vlasov pre dámy s červenými vlasmi. Je to príklad, ako môžu krásne červené vlasy vyzerať technikou balayage. Vlasy začínajú ako tmavočervené a potom sa spájajú do svetlého medeného tónu. Tento farebný nápad je žiarivý a je ideálny pre letné mesiace.

Medená ryšavá farba vlasov

Zdroj: @balayage_by.b

14. On Trend Blue Bob

Ak hľadáte účes, ktorý urobí vyhlásenie, potom by to mohlo byť pre vás. Vlasy začínajú veľmi tmavo a potom sa spájajú do šedých a modrých tónov. Technika od tmy k svetlu by fungovala s inými farbami, aby mala rada purpurovú. Tento farebný nápad bude vyhovovať všetkým dĺžkam vlasov.

Na Trend Blue Bob

Zdroj: @_edwardsandco

15. Platinová blond

Platinová blond je trendovou voľbou farby pre rok 2018. Veľmi svetlá blond dodá vlasom šmrnc a dodá vám štýlovú premenu. Táto móda má svoju platinovú blond zmes narezanú na bob. Bobs sú perfektným strihom pre dámy, ktoré chcú ostrý vzhľad.

Platinové blond melíry a účes Bob

Zdroj: @mallorymeganhair

16. Brown Balayage

Vlasom môžete dodať farbu, ktorá sa blíži vášmu vlastnému odtieňu. Vďaka tomu vlasy vyzerajú prirodzene. Náš ďalší nápad vám ukáže, ako trendy táto technika vyzerá. Jej vlasy sú veľmi tmavo hnedé a na koncoch sú pridané svetlejšie hnedé. Táto myšlienka funguje so všetkými farbami vlasov okrem čiernej.

Jemné melírované melódie pre brunetky

Zdroj: @mikaatbhc

17. Teplé oranžové a červené tóny

Chcete nový účes, ktorý ohromí? Potom by náš ďalší nápad mohol byť pre vás. Účinkujúce vlasy majú zmes niekoľkých žiarivých farieb. V koreni vlasov je farba purpurová, potom prejde do oranžového tónu a potom zospodu zosvetlí. Takéto vlasy sú skvelé pre každého, kto chce úplnú zmenu.

Broskyňové a červené tóny vlasov

Zdroj: @off7thsalon

18. Blond vlasy

Jednoduchý spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad, je pomocou blond melíru. Svetelné efekty nielenže vyhovujú každému, ale sú aj ľahko udržiavateľné. Ak chcete, aby sa vrcholy doplnili, ktoré je možné vykonať, a ak nie, môžete ich nechať vyrásť. Úžasné melíry môžete získať aj v iných farbách.

Blond melír a príčesok

Zdroj: @the_blondologist

19. Teplé vlny

Nemusíte ísť len k veľmi svetlým blondínkam, môžete si vybrať aj teplejšie tóny. Náš ďalší nápad predstavuje brunetku s teplou karamelovou farbou pridanú na koncoch. Je to nádherná farebná kombinácia a dodá vlasom výdrž pripravenú na jar a leto.

Teplé karamelové vlny

Zdroj: @yuliyahairstylist

20. Trendy Red Bob

Tmavočervené sú trendom v móde a kráse, tak prečo nie aj vlasy? Tento ďalší trendový bob je zafarbený tmavočerveným tónom. Táto bohatá farba urobí vyhlásenie, ale pristane každému. Ak si nechcete zafarbiť všetky vlasy, môžete použiť červenú pomocou techniky balayage alebo ombre.

Trendový účes Red Bob s ofinou

Zdroj: @lupescuevas

21. Brunetka Balayage

Ďalej máme pre brunetky ďalší nápad na balayage. Tento ukazuje, ako je možné tmavohnedú farbu zafarbiť na svetlo hnedú a blond. Prezentovaná farebná kombinácia je krásna. Takáto farba vlasov bude vyhovovať všetkým dĺžkam vlasov. Môžete sa z toho inšpirovať a použiť svetlejšie alebo tmavšie tóny na vytvorenie vlastnej jedinečnej zmesi.

Účes brunetky Balayage Lob

Zdroj: @askforamy

22. Tmavé až svetlé

Trendová farebná technika, ktorú by ste mohli vyskúšať, je zmes tmavých vlasov so svetlými vlasmi. Pri nasledujúcom účese sú vlasy v hornej časti veľmi tmavé a postupne sa zosvetľujú, až kým nie sú blond. Zmena farby vo vlasoch je odvážna, ale krásna. Túto techniku ​​zmeny farby môžete použiť s akýmikoľvek farbami.

Nápad na tmavú až svetlú farbu vlasov

Zdroj: @yuliyahairstylist_france

23. Štýlová Balayage

Posledným v našom zozname farebných výberov je tento štýlový balayage look. Táto myšlienka ukazuje, ako dámy s tmavými alebo čiernymi vlasmi môžu použiť techniku ​​na pridanie svetlejších tónov do vlasov. Môžete vidieť zmeny farby z čiernej na hnedú až blond. Milujeme tento trendový nápad na vlasy.

Štýlová Balayage s vysokým kontrastom

Zdroj: @hairbynicolereyns

Dúfame, že ste sa inšpirovali našimi jedinečnými nápadmi na farbu vlasov!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare