15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 krásnych spôsobov, ako roztočiť motýlí vrkoč

31. Ľahko sa nosí pletený účes

Možno všetky odvážne účesy nie sú pre vás? Ak je to tak, môžete si vybrať jednoduchší motýlí vrkoč, ako je tento. Tu máme klasický vzhľad dvoch vrkočov, kde sa stretávajú, aby vytvorili nízky chvost. Táto verzia updo sa tak ľahko nosí, pristane každému a dá sa nosiť na každú príležitosť.

Ľahko sa nosí pletený účes

Zdroj: @hairbytoriann

32. Vyhlásenie o vytváraní motýľových vrkočov

Ďalším účesom je glam a tvorba vyhlásení. Tu máme motýlie vrkoče, ktoré sa stretávajú, aby vytvorili dlhý chvost. Koniec pleteného chvosta je kučeravý, je tam cik cak časť a vlasy sú svetlej blond farby. Všetko o týchto vlasoch je odvážne. Je to skvelé pre príležitosti, kde chcete ohromiť. Obnovte to alebo vyskúšajte iný blond odtieň.

Vyhlásenie o vytváraní motýľových vrkočov

Zdroj: @yb__creations

33. Dlhý cop so zlatými manžetami

Ďalej tu máme ďalší ľahko nositeľný štýl. Za týmto účelom sú vlasy upravené do dlhého motýlieho copu. Tieto vlasy sú tiež zakončené zlatými manžetami. Táto verzia motýľového vrkoča je glam, štýlová a jednoduchá. Tento štýl môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať strieborné doplnky. Úžasne by vyzerali aj strieborné manžety.

Dlhý cop so zlatými manžetami

Zdroj: @štýl

34. Copper Butterfly Braids

Ďalšou myšlienkou vlasov je ďalší viacfarebný vzhľad. Vlasy sú teda upravené do klasického motýľového copu, ale vrkoče sú kombináciou farieb vrátane medenej oranžovej, hnedej a čiernej. Milujeme kombináciu farieb, pretože je jedinečná a odvážna. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte iný odtieň červenej. Burgundsko by s týmto účesom vyzeralo úchvatne.

Copper Butterfly copánky

Zdroj: @kween.braider_

35. Krásne vrkoče so zlatými motýľmi

Toto je ďalší z našich obľúbených nápadov na vlasy! Tu máme krásne motýlie vrkoče s voľnými kučerami. Vlasy sú tiež ozdobené nádhernými zlatými motýľmi. Tieto motýle dokonale zodpovedajú štýlu a dodávajú vlasom jedinečný a magický vzhľad. Takéto vlasy sú skvelé pre špeciálne príležitosti a zlaté motýle si budete môcť kúpiť online.

Krásne vrkoče so zlatými motýľmi

Zdroj: @hairbykimani

36. Trendový a pekne zapletaný účes

Hľadáte pekné a trendy vlasy, ktoré sa ľahko nosia? Ak áno, pozrite sa na toto. Tu máme dlhý motýlí vrkoč s kučerami na konci. Vlasy sú tiež doplnené kúzlami. Je to nádherný účes, ktorý pristane každému a dá sa nosiť na každú príležitosť. Tento štýl môžete znova vytvoriť pomocou kúziel alebo bez nich.

Trendový a pekne zapletaný účes

Zdroj: @slaystation_

37. Nápad na čierny a blond vrkoč

Skôr v príspevku sme zdieľali nápad s blond vrkočom. Ak máte radi blond vlasy, pozrite sa aj na tento štýl. Tu máme krásny blonďavý a čierny motýlí vrkoč. Vlasy na hlave sú teda čierne a skutočný cop je blond. Farby sú také nápadné a nápadité. Ukazuje ďalší nádherný spôsob, ako nosiť blond.

Myšlienka čierneho a blond vrkoča

Zdroj: @jaylaboostyles

38. Dva motýlie vrkoče

Pri úprave motýlikových vrkočov nemusia byť navzájom spojené. Môžete ich takto oddeliť. Tu máme dva dlhé motýlie vrkoče. Ako vidíte, napriek tomu, že sa nekombinujú, pôsobia úchvatne. Je to pekný a roztomilý spôsob, ako nosiť pletený štýl.

Dva motýlie vrkoče

Zdroj: @thee_sandramarie

39. Elegantný účes s motýlikovým copom

Ďalej tu máme elegantnú verziu štýlu. Za týmto účelom sú vlasy upravené do robustného motýľového copu s dlhým bočným chvostom. Vlasy sú tiež ozdobené zlatými manžetami. Je to pekný a ľahko nositeľný štýl, ktorý oživí váš vzhľad pri akejkoľvek príležitosti. Znovu vytvorte toto alebo pridajte ďalšie manžety.

Elegantný účes s vrkočom

Zdroj: @braidedbyterrilashae

40. Motýlie vrkoče s drahokamami

Ďalšia verzia motýľového vrkoča je lesklá a glam. Za týmto účelom sú vlasy upravené do dvoch vrkočov, ktoré sú navzájom zviazané. Účes je zakončený šnúrkami a iskrivými drahokamami. Ako vidíte, kryštály vyzerajú úžasne a skutočne rozčesávajú vlasy. Takéto vlasy sú perfektné na špeciálnu príležitosť a drahokamy na vlasy si môžete kúpiť online.

Motýlie vrkoče s drahokamami

Zdroj: @rebelrevivalhairco

41. Štýlové a lesklé sivé motýliky

Ak radi nosíte viac jedinečných farieb na vlasy, potom by tento nápad mohol byť pre vás. Tu máme motýlie vrkoče, ktoré sú zmesou čiernej a šedej farby. Ako vidíte, šedá vyzerá tak nápadne proti tmavo čiernej farbe. Vlasy sú zakončené prsteňmi a zaklínadlami. Je to trendový nápad na vlasy, ktorý bude perfektný na letnú sezónu.

Štýlové a lesklé sivé motýliky

Zdroj: @chantelle_lehone

42. Príslušný pletený štýl

Ďalej máme ďalší skvelý a doplnkový nápad na vlasy. Vlasy sú upravené do hrubého motýľového copu. Všetky pletené časti sú ozdobené krúžkami, manžetami a visiacimi kúzlami. Rôzne doplnky robia vlasy skutočne jedinečnými. Znovu vytvorte niečo podobné alebo si vyberte svoje vlastné príslušenstvo a ukážte tak svoj osobný štýl.

Doplnkový pletený štýl

Zdroj: @taylordddd._

43. Ohromujúci motýlí vrkoč na zvláštnu príležitosť

Potrebujete účes na špeciálnu príležitosť? Ak áno, pozrite sa na toto. Tu máme úžasný nápad na motýlie vrkoč. Vlasy majú teda klasický štýl dvoch vrkočov. Pletence sú tiež doplnené úchvatnými bielymi a kvetinovými doplnkami. Je to nádherný nápad na vlasy, ktorý by bol ideálny na ples, svadby a ďalšie.

tunningový vrkoč na špeciálnu príležitosť

Zdroj: @geminitwinshauwny

Dúfame, že ste našli krásny účes s motýlikovým vrkočom, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare