15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 rôznych spôsobov, ako tento rok nosiť nahé nechty

21. Zvieracia tlač

Vydajte sa na prechádzku divokou stranou s ďalším nápadom na nechty. Tieto nechty sú nahé s prízvukom na nechty so zvieracou potlačou. Akcentný necht vyzerá ako trendová potlač hada. Môžete sa pokúsiť znova vytvoriť podobnú hadiu tlač alebo si vybrať akúkoľvek zvieraciu potlač. Leopard, gepard, tiger … vyskúšajte čokoľvek, čo sa vám páči!

Aktové nechty a potlač zvierat

Zdroj: @zlobina_nails_studio_

22. Docela nechtový dizajn s trblietkami a kamienkami

Náš ďalší nápad je ďalší lesk a drahokamový vzhľad. Pre tento dizajn sú nechty elegantným nahým tónom s dvoma prízvukovými nechtami na každej ruke. Dva z nechtov sú trblietavé na jednej ruke a jeden na druhom sú trblietavé a drahokamové klince. Je to očarujúci a žiarivý vzhľad, ktorý by bol úžasný pre špeciálnu udalosť.

Nahé nechty s trblietkami a kamienkami

Zdroj: @margaritasnailz

23. Dlhé nahé nechty s jemnými trblietkami

Ďalším nápadom na nechty, s ktorým sa s vami musíme podeliť, je tento jemný iskrivý vzhľad. Tento dizajn predstavuje nahé nechty so svetlou ombre a trblietavými prízvukmi. Milujeme tieto nechty, pretože trblietky sú jemné a lesklé. Je to perfektná sada nechtov pre každého, kto chce očarujúci a elegantný vzhľad.

Dlhé nahé nechty s jemnými trblietkami

Zdroj: @philglamournails

24. Chic Nude Nail Idea

Náš ďalší nápad na nechty je taký elegantný a štýlový. Niektoré nechty sú nahé a niektoré biele. K dispozícii je tiež jeden prízvuk klinec s oboma farbami. Jeden z nechtov je tiež ozdobený bielymi kamienkami. Je to nádherný vzhľad a je ideálny pre tých, ktorí majú radi jedinečné nechtové umenie. Drahokamy si môžete kúpiť online a aplikovať ich lepidlom na nechty.

Elegantný nápad na nahé nechty na krátke akrylové nechty

Zdroj: @amur_nails

25. Tmavé nahé rakvové nechty s popovým leskom

Rovnako ako u akejkoľvek inej farby, existujú rôzne odtiene aktu. Na nechty môžete použiť viac ako jeden a toto je štýlový spôsob, ako na to. Jeden z nechtov je svetlo nahý, druhý je tmavšieho tónu a jeden má ombre dizajn s oboma odtieňmi. K dispozícii je tiež trblietavý prízvuk. Ako vidíte, pomocou dvoch nahých odtieňov môžete vytvoriť štýlové a jedinečné nechtové umenie. Obnovte celý vzhľad alebo vyskúšajte bez trblietok jemnejšiu manikúru.

Tmavé nahé rakvové nechty

Zdroj: @beaunailss

26. Glam nahé nechty s kamienkami

Dodajte svojmu vzhľadu pôvab pomocou takého nechtového dizajnu. Všetky nechty sú dlhé, v tvare rakvy a sú namaľované v krásnom nahom odtieni. Dva klince na každej ruke sú tiež ozdobené kryštálmi. Milujeme túto manikúru, pretože nahá farba je elegantná a drahokamy to trochu oživujú. Tvar nechtu dodáva nechtom trendy a ostrý vzhľad. Môžete vytvoriť podobný vzhľad s akýmkoľvek nahým odtieňom a s akýmikoľvek kryštálmi.

Glam nahé nechty s kamienkami

Zdroj: @_zvolené

27. Zlatý lesk Ombre

Ďalej vám ukážeme žiarivý ombre vzhľad. Všetky nechty sú nahé, ale existujú dva prízvukové nechty. Akcentné nechty majú za sebou zlatý lesk, aby vytvorili efekt ombre. Je to krásny nápad a lesklé nechty, ako sú tieto, by boli perfektné na špeciálnejšiu príležitosť. Obnovte tieto nechty alebo môžete použiť akúkoľvek trblietavú farbu, aby bola manikúra jedinečnejšia.

Dizajn nechtov so zlatým trblietaním Ombre

Zdroj: @nailsbyjuni

28. Nahé nechty s trendy nechtovou kutikulou Art

Ďalší nápad s nahými nechtami, ktorý vám ukážeme, je trendový a žiarivý. Tieto nechty sú ohromujúci, svetlý odtieň. Každý je tiež ozdobený kryštálmi okolo kutikuly. Milujeme toto nechtové umenie, pretože umiestnenie kryštálov v spodnej časti nechtu dodáva celkovej manikúre jedinečný vzhľad. Je to moderný a štýlový dizajn, ktorý pristane každému. Vyskúšajte celý vzhľad alebo môžete ako prízvuk dať kryštály na jeden necht.

Ľahké nahé matné nechty s kamienkami

Zdroj: @nailbydon239

29. Elegantné nechty s trblietkami a chrómom

Táto ďalšia manikúra je jednou z našich obľúbených! Každý klinec má iný dizajn a patrí medzi ne chróm, ombre a veľa lesku. Použité farby sú tak elegantné a pretože použité odtiene sú svetlé, môžete vyskúšať niekoľko rôznych vzorov nechtov bez toho, aby ste boli príliš nad hlavou. Takto vyzerajúci necht je ideálny pre tých, ktorí chcú elegantnú a trendovú manikúru, ale zároveň chcú, aby bola aj elegantná.

Elegantné nechty s leskom a chrómom

Zdroj: @getbuffednails

30. Jednoduché nahé rakvy na nechty

Ak všetky odvážne vzory nechtov s kryštálmi a trblietkami nie sú pre vás a chcete to mať jednoduché, potom je tento nápad pre vás ako stvorený. Tu máme nahé nechty, ktoré sú práve namaľované v jednom lesklom odtieni. Napriek tomu, že nechty sú dlhé, celkový vzhľad je stále dosť jemný. Nechty ako tieto sú skvelé pre dámy, ktoré potrebujú elegantnú a ľahko nositeľnú manikúru, ktorú je možné nosiť na každú príležitosť. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť bez ohľadu na dĺžku a tvar nechtu. Pozrite sa, aký lak na nechty bol použitý na nižšie uvedenej stránke.

Jednoduché a štýlové nechty

Zdroj: @victoriaoliviaxo

Previous Post
61 roztomilých návrhov veľkonočných nechtov, ktoré musíte túto jar vyskúšať
Next Post
43 Idei de machiaj Glitzy NYE