15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

25 účesov pre háčkované boxové vrkoče pre čierne ženy

11. Big Blue Box vrkoče

Skôr v príspevku sme predstavili modrý pletený účes. Ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento! Vlasy boli upravené do hrubých boxových vrkočov v krásnom modrom odtieni. Milujeme túto tmavo modrú a je ideálna pre dámy, ktoré chcú urobiť vyhlásenie. Modrá bude vyzerať úžasne na vrkočoch všetkých dĺžok a hrúbok.

Big Blue Box vrkoče

Zdroj: @piktcha_purfekt

12. Dlhé boxové vrkoče s kučeravými koncami

Ďalej máme úžasný nápad, ktorý obsahuje tenké, ale super dlhé vrkoče. Tenké boxové vrkoče vytvárajú zložitý vzhľad s objemom. Tieto vrkôčiky majú na koncoch tiež kučeravé vlasy, ktoré dodávajú vrkočom super glam look. Takéto vlasy pristanú každému a budú perfektné na špeciálnu príležitosť.

Dlhé boxové vrkoče s kučeravými koncami

Zdroj: @idlelocs

13. Jumbo Black & Červené vrkoče

Máte radšej hrubšie vrkoče? Potom je tento účes pre vás. Tu máme krásne jumbo vrkoče. Jumbo vrkoče vyzerajú úžasne a naozaj vyniknú. Tieto vrkôčiky majú bočné delenie a tiež cez ne pretekajú náznaky tmavočervenej farby. Vytvorte podobný vzhľad alebo skúste pridať rôzne farby.

Jumbo Black & amp; Red Box copánky

Zdroj: @janaysierra

14. Copánkové háčkované krabičky

Medené tóny vyzerajú úžasne, ak sa používajú s vrkočmi. Tento ďalší nápad na vlasy je ohromujúcim príkladom. Vlasy boli zapletené do stredných boxových vrkočov a boli upravené vysoko na hlave. Existuje aj niekoľko pekne zlatých manžiet. Medený tón vyzerá na tomto účese úžasne a je ideálny pre dámy, ktoré chcú vyskúšať štýlovú novú farbu. Meď bude fungovať na akýchkoľvek vrkočoch.

Dlhé, medené háčkované krabičky

Zdroj: @elindasan

15. Chunky copánky s copánkovými manžetami

Náš ďalší nápad obsahuje robustné vrkoče, ktoré boli doplnené jednou manžetou z vrkoča v zlatom tóne. Mohutné vrkoče pôsobia trendovo a jedna manžeta skutočne vynikne. Môžete to znova vytvoriť alebo pridať ďalšie príslušenstvo, ktoré vyhovuje vášmu osobnému štýlu. Skúste si však copánky ponechať dlhšie, pretože k tomuto účesu sa hodia viac ako krátke.

Robustné boxové vrkoče s pletenými manžetami

Zdroj: @thebrilliantbeauty

16. Dlhé, tenké boxové vrkoče

Vrkoče je možné štylizovať nekonečnými spôsobmi. Môžete mať vrkoče updo, mať bočné vrkoče a ďalšie. Tieto háčkované vrkoče boli nainštalované len za 1 hodinu. Hair is by Urban Beauty Real Box Braids (5 balení, farba 1).

Dlhé, tenké vrkoče na háčkovanie

Zdroj: @kiitana

Tu je podrobný návod na YouTube, ako urobiť tieto vrkoče z háčkovaného boxu:

17. Burgundsko Box Copánky v drdole

Ďalej máme nápad na vlasy, ktorý bude wow! Vrkoče boli štylizované do veľmi vysokého drdolu. Je to ohromujúci účes, ktorý je ideálny pre špeciálne príležitosti alebo v dňoch, keď sa chcete cítiť ako kráľovná! Znovu vytvorte podobný účes alebo zvoľte inú farbu vrkoča.

Burgundské boxové vrkoče v drdole

Zdroj: @amber_belovely

18. Stredné boxové vrkoče s kučeravými koncami

Skôr v príspevku sme predstavili boxové vrkoče, ktoré majú na koncoch kučeravé vlasy. Tu je ďalší nádherný príklad vzhľadu, ale na kratších vlasoch. To ukazuje, ako úžasné kučeravé vlasy môžu vyzerať na akejkoľvek dĺžke copu. Takéto vlasy budú vyzerať úchvatne v každom odtieni. Milujeme tento nápad na vlasy!

Stredné boxové vrkoče s kučeravými koncami

Zdroj: @markele.dejanae

19. Robustné vrkoče s vrkočovými šnúrkami

Príslušenstvo vašich vrkočov ich robí jedinečnými. Mnohí sa rozhodnú mať vrkočové manžety, ale môžete si vybrať aj šnúry. Šnúry sa dodávajú v rôznych farbách a dĺžkach. Môžete tiež vytvoriť niekoľko štýlových vzorov! Tu je trendový príklad. Prámiky boli zabalené do niekoľkých rôznych šnúr a dokonca existuje aj roztomilý doplnok k fľaši. Inšpirujte sa svojimi vrkočmi a vyskúšajte veľa rôznych farieb a vzorov šnúr.

Robustné boxové vrkoče s vrkočovými šnúrkami

Zdroj: @pinkvalenciaga_

20. Svetlohnedé boxové vrkoče

Náš ďalší nápad obsahuje robustné boxové vrkoče, ktoré boli navrhnuté na boku. Bočné delenie predvádza úhľadné škatule a dodáva vrkočom veľmi trendový vzhľad. Páči sa nám aj použitá farba. Takéto vlasy pristanú dámam, ktoré chcú nový štýlový vzhľad, ktorý upúta pozornosť.

Svetlohnedé boxové vrkoče

Zdroj: @fabiirodriguez_

21. Dlhé, fialové boxové vrkoče

Páčia sa vám krabicové vrkoče vo výrazných farbách? Ak áno, tento účes je pre vás. Tu máme dlhé boxové vrkoče, ktoré sú v nádhernom tmavofialovom odtieni. Takéto vlasy budú na jeseň a v zime vyzerať úžasne. Môžete mať podobný odtieň ako na akejkoľvek dĺžke a hrúbke copu. Ak dávate prednosť svetlejším odtieňom, existuje tiež veľa jasných fialových tónov.

Dlhé, purpurové vrkoče na háčkovanie

Zdroj: @fabiirodriguez_

22. Copánky z červenej háčkovanej krabičky

Ďalej tu máme ďalší trendový účes, ktorý obsahuje robustné boxové vrkoče. Tieto vrkôčiky sú dlhé a majú štýl napoly hore a dolu. Vrkoče sú tiež tmavočerveného tónu. Milujeme tento účes a pristane každej dáme. Môžete vytvoriť akúkoľvek farbu.

Robustné, červené háčkované krabičky

Zdroj: @braidedbydee

23. Dlhé háčkované krabičky

Ak hľadáte štýlový, ale jednoduchý účes, tento ďalší výber je pre vás. Vlasy majú veľa krásnych boxových vrkočov, ktoré boli upravené na boku. Existuje aj niekoľko copánkových manžiet. Tento účes je ideálny pre ženy, ktoré potrebujú vrkoče, ktoré sa hodia na všetky príležitosti, od kancelárie až po večer v meste. Vlasy používané na vzhľad – Dynamite Box Braids od Dynamitové vlasy.

Dlhé vrkoče na háčkovanie

zdroj: @thatdynamitechick

24. Copaly a čierne skrinky

Skôr v príspevku sme predstavili ohromujúci medený účes. Tu je ďalší nápad z medi, ale tento ukazuje, ako ho nosiť s inými farbami! Tieto boxové vrkoče sú čierne, zatiaľ čo niektoré z nich sú teplej medenej farby. Obe farby sa navzájom dokonale dopĺňajú. Toto farebné kombo bude fungovať na vrkočoch v akejkoľvek dĺžke.

Copánky a čierne skrinky

Zdroj: @slayedbymeliz

25. Háčkované boxové vrkoče Bob

Posledným v našom zozname je tento roztomilý bobový box. Prámiky sú strednej hrúbky a majú bočný štýl. Existuje aj niekoľko vrkočových manžiet. Je to veľmi pekný účes, ktorý pristane každému. Obnovte tento bob alebo vyskúšajte tenšie alebo hrubšie vrkoče. Tak či onak, budete mať super štýlový vzhľad.

Háčkovaný box vrkoč Bob

Zdroj: @imadamejay

Dúfame, že ste našli nový účes na pletenie z háčkovanej škatule!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare