15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 ohromujúcich spôsobov, ako nosiť detské modré nechty

31. Iskrivo modré nechty Ombre

Máte radi umenie ombre? Ak áno, pozrite sa na toto! Tu máme dizajn baby blue a nude ombre. Detská modrá farba je tiež iskrivá. Táto mani je zakončená kamienkovým prízvukom. Je to krásny nápad na nechty a vďaka iskre je ideálny na špeciálnu príležitosť. Môžete si vytvoriť podobnú verziu alebo byť odvážnejší s trblietkami, pretože tu používané trblietky sú dosť jemné. Čokoľvek vám vyhovuje.

Iskrivo modré nechty Ombre

Zdroj: @sheadbeauty

32. Baby Blue Nail Design s motýľmi

Ďalej tu máme krásne motýle. Pre tento vzhľad je väčšina nechtov odlišná. Niektoré majú nahý a modrý ombre, jeden klinec má výrazný mramorový dizajn a posledný je jasný s modrými motýľmi. Rôzne odtiene modrej vyzerajú spolu úchvatne a motýle so živou detskou modrou vyzerajú úžasne. Flitre modrých motýľov si môžete kúpiť online.

Baby Blue Nail Design s motýľmi

Zdroj: @laquenailbar

33. Jednoduché a pekné mani

Táto ďalšia mani je ďalšou z našich obľúbených, pretože je elegantná, ľahko sa nosí a pristane každému. Tu máme krátke nechty, ktoré sú namaľované v tom jemnom a pekne modrom odtieni. Dva nechty majú tiež veľmi jemný mramorový dizajn. Je to perfektné pre tých, ktorí chcú nosiť výraznejšie farby a módne nechtové umenie bez toho, aby boli príliš nad vecou. Dizajn je možné použiť na dlhšie tvary nechtov pre pôsobivejší vzhľad. Tak či onak, tieto nechty budú perfektné na jar a v lete.

Jednoduché a pekné Mani

Zdroj: @nail_sunny

34. Subtle Baby Blue Ombre

Ak máte radi jemnejšie nechtové umenie, potom by tento mohol byť pre vás ideálny. Táto mani ponúka nahé nechty so svetlo baby blue ombre. Keďže je modrá taká jemná, vyzerá veľmi decentne. Dizajn je jednoduchý, elegantný a veľmi štýlový. Bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Takéto nechty by boli skvelé na jarnú svadbu. Pre odvážnejší vzhľad môžete dokonca oživiť dizajn kamienkami.

Jemné detské modré nechtíky

Zdroj: @sheadbeauty

35. Detské modré nechty s nechtom s kvetinovým akcentom

Tento ďalší nápad na nechty je ďalším z našich obľúbených, pretože je taký úžasný! Väčšina nechtov je nalakovaná matnou detskou modrou farbou. Existuje prízvuk klinec, ktorý ponúka krásne a jemné kvety. Kvety vyzerajú úžasne s modrou farbou. Je to ako jar, všetko v jednom prevedení. Tento nádherný vzhľad môžete znova vytvoriť alebo použiť rôzne kvety vo farbách podľa vášho výberu. Skúste si vybrať jarné kvety, pretože budú perfektne dopĺňať modrú.

Detské modré nechty s nechtom s kvetinovým akcentom

Zdroj: @fiina_naillounge

36. Cute Cloud Nail Art

Ďalej vám ukážeme ďalšiu super roztomilú mani. Tento má podobný dizajn, ako sme zdieľali predtým, pretože jedna ruka má ružové nechty a druhá modré. V tejto verzii sú však niektoré nechty ozdobené bielymi mrakmi a kamienkami. Táto mani je taká jedinečná a pekná, že by to bol perfektný nápad na nechtovú párty pre bábätká alebo párty s odhalením pohlavia.

Roztomilé cloudové nechtové umenie

Zdroj: @nailsbykatrins

37. Iskrivé detské modré nechty

Ak máte radi nechty, ktoré robia žiarivé vyhlásenie, potom je tento nápad pre vás. Každý klinec je iný a obsahuje rôzne odtiene modrej, kamienky a trblietky. K dispozícii je tiež štýlové umenie ombre a klasické tipy. Táto mani používa toľko rôznych prevedení, takže je ideálna pre tých, ktorí chcú byť jedineční. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo použiť jeden alebo dva vzory na všetky nechty.

Iskrivé detské modré nechty

Zdroj: @nailsbychantelle_

38. Modré nechty s mramorovým umením a zlatým motýľom

Milujeme tento ďalší nápad na nechty! Tu máme matnú modrú mani s jedným prízvukom. Na akcentovom klinci je mramorové umenie so zlatým motýľom. Je to ohromujúci vzhľad a mramor mu dodáva trendovejšiu atmosféru. Na internete nájdete návody na zdobenie nechtov na mramor a môžete si kúpiť aj zlaté motýle na nechty. Môžete to skúsiť znova vytvoriť sami.

Modré nechty s mramorovým umením a zlatým motýľom

Zdroj: @philglamournails

39. Ohromujúce svetlo modré nechty s kamienkami

Ďalší dizajn detských modrých nechtov je ohromujúci! Za týmto účelom je každý klinec natretý svetlou, jasnou a iskrivou detskou modrou farbou. Jeden klinec na každej ruke je tiež ozdobený kamienkami v rôznych modrých odtieňoch. Je to očarujúci, odvážny a zábavný vzhľad, ktorý je možné obliecť hore alebo dole, aby vyhovoval akejkoľvek príležitosti. Tento dizajn by vyzeral úžasne aj na ostrom tvare stiletto.

Ohromujúce svetlo modré nechty s kamienkami

Zdroj: @nailsbykatrins

40. Dlhé, ľadovo modré ihličkové nechty

Vyzerajte ako ľadová kráľovná s týmto ďalším nechtovým dizajnom. Tu máme super dlhé ihličkové nechty, ktoré sú namaľované v ľadovom a zimnom modrom odtieni. Každý klinec je tiež ozdobený trblietkami alebo kamienkami. Modrá vyzerá úžasne so všetkým leskom a pôvabom. Táto mani je ideálna na zimné a dovolenkové obdobia. Pekne to bude vyzerať na kratších nechtoch a nechtoch rôznych tvarov. Rakva by bola roztomilá.

Dlhé, ľadovo modré ihličkové nechty

Zdroj: @margaritasnailz

41. Unikátne detské modré nechty

Ďalej tu máme jedinečnú detskú modrú mani, vďaka ktorej budete štýlovo vyčnievať z davu. Nechty sú dlhé a majú tvar rakvy. Majú mnoho rôznych prevedení vrátane drahokamového umenia, mramoru a modrých špičiek. Takáto mani je skvelá pre príležitosti, keď chcete, aby vaše nechty ohromili a zapôsobili. Je to len glam a trendová kombinácia vzorov, ktoré spolu vyzerajú úžasne. Znovu vytvorte všetky alebo len jednu alebo dve.

Jedinečné detské modré nechty

Zdroj: @fiina_naillounge

42. Baby Blue Ombre s motýľmi

Ďalší dizajn nechtov je ďalším z našich obľúbených a naozaj ho chceme nosiť! Pre túto mani sú nechty dlhé s nahým a baby blue ombre. Nechty sú matné a dva majú úžasné motýlie krídla. Každý klinec má polovicu motýľového krídla, takže keď sú nechty spolu, vytvoria celý motýľ. Je to taký krásny a magický nápad. Skúste niečo podobné alebo si môžete nechať dať na nechty celé motýle.

Baby Blue Ombre s motýľmi

Zdroj: @lastylenailsspa

43. Odvážne a trblietavé zimné nechty

Máte radi odvážne vzory na nechty s kamienkami? Ak je to tak, musíte vidieť tento ďalší detský modrý vzhľad. Väčšina nechtov je matných, ale jeden má chrómový efekt. Dva nechty sú tiež ozdobené kamienkami rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Je to veľmi jedinečný, trendový a kreatívny nápad. Táto mani je ideálna pre tých, ktorí majú radi nepredvídateľné a odlišné nechtové umenie, ktoré je tiež glam.

Odvážne a trblietavé zimné nechty

Zdroj: @philglamournails

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito nápadmi na detské modré nechty!

Previous Post
61 roztomilých návrhov veľkonočných nechtov, ktoré musíte túto jar vyskúšať
Next Post
43 Idei de machiaj Glitzy NYE