15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 najlepších účesov a nápadov s dlhými boxovými vrkočmi

11. Koník s dlhým copom

Náš ďalší nápad ponúka veľmi elegantné boxové vrkoče. Vrkoče sú dlhé, uhladené a boli prevedené do vysokého či polovičného štýlu. Udržujte takto vrkoče jednoduché, aby pôsobili elegantne a štýlovo. Ak hľadáte niečo trendové a jedinečné, pridajte niekoľko vlasových doplnkov.

Koník s dlhým copom

Zdroj: @iamlindaelaine

12. Trendy blond vrkôčiky

Rovnako ako blond vrkoče? Potom sa musíte pozrieť na tento nápad. Tu máme svetlé blond boxové vrkoče. Milujeme tento účes, pretože krabice skutočne vynikajú, čo vytvára trendový vzhľad. Takto môžete vrkoče znova vytvoriť v akomkoľvek blond odtieni, od teplých blondín po studené.

Trendové, dlhé blond vrkoče

Zdroj: @justbraidsbyjasmine

13. Polovica hore, polovica nadol boxové vrkoče

Ďalej tu máme ďalší účes napoly. Tento používa hrubé, dlhé boxové vrkoče a vyzerá super trendy. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať vrkoče v inej farbe. Červená by vyzerala úžasne a ombre by tiež. Je to ľahko nositeľný účes, ktorý pristane každému.

Napoly hore, napoly dole dlhé boxové vrkoče

Zdroj: @chanairaskye

14. Super dlhé boxové vrkoče

Chcete účes, ktorý ohromí? Potom musíte tieto vrkoče vidieť! Tu uvedené vrkoče sú super dlhé, úhľadné a elegantné. Tento účes milujeme kvôli dĺžke vrkočov, vyzerajú úžasne. Nie je potrebné pridávať žiadne doplnky, pretože vlasy sú štýlové, ako sú, ale niektoré manžety na vlasy budú tiež vyzerať nádherne.

Super dlhé boxové vrkoče

Zdroj: @jessohno_shedid

15. Dlhé, jasne modré boxové vrkoče

Náš ďalší nápad je ďalší vzhľad modrého ombre. Namiesto jasných odtieňov, ktoré sme uviedli predtým, má tento tmavšie tóny. Tu používané vrkoče sú námornícke a potom sa prelínajú do kráľovskej modrej. Tento modrý vzhľad je ohromujúci a je ideálny pre dámy, ktoré chcú vyčnievať z davu.

Dlhé, jasne modré boxové vrkoče

Zdroj: @hairbyanneshel

16. Malé a dlhé boxové vrkoče

Hľadáte ľahko nositeľný účes? Potom sa pozrite na tieto vrkoče. Tu uvedené vrkoče sú zametané dozadu, dlhé, úhľadné a elegantné. Je to trendový vzhľad, ktorý je jednoduchý, ale má vplyv. Takéto vlasy je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, od práce po špeciálnu udalosť.

Malé a dlhé boxové vrkoče

Zdroj: @kamomodisakeng

17. Viacfarebné blond vrkôčiky

Pri výbere blonďavých vrkočov si môžete vybrať len niekoľko rôznych odtieňov. Viac tónov vám dodá prirodzenejší účes. Tu je skvelý príklad. Tieto super dlhé vrkoče obsahujú zmes chladných a teplých blondín. Milujeme túto myšlienku, pretože je štýlová, letná a bude ideálna pre teplejšie ročné obdobia.

Multi Tone Blonde Box vrkoče

Zdroj: @deesbeauties

18. Super dlhé boxové vrkoče v hnedom odtieni

Prirodzene vyzerajúce farby, ako je čierna a blond, sú vždy obľúbenou voľbou, pokiaľ ide o vlasy, ale premýšľali ste o vyskúšaní hnedej? Máme tu super štýlové boxerky v teplom hnedom odtieni. Takáto farba zmení váš vzhľad, ale nie je taká jasná a odvážna ako blond. Takéto vrkoče sú trendy a pristanú každému.

Dlhé boxové vrkoče v hnedom odtieni

Zdroj: @sephorak

19. Chunky Box vrkoče s príslušenstvom

Hľadáte odvážne vrkoče, ktoré vyniknú? Potom je tento účes pre vás. Jedná sa o jumbo boxové vrkoče. Jumbo vrkoče sú veľmi hrubé a robia vyhlásenie. Toto je štýlový spôsob, ako ich nosiť s trojuholníkovými časťami a príslušenstvom. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte robustné vrkoče v inej farbe.

Dlhé a robustné trojuholníkové boxové vrkoče

Zdroj: @_keonnakj

20. Dlhé boxové vrkoče s popom červenej farby

Ďalšou štýlovou farebnou kombináciou je červená a šedá. Tu je nádherný príklad. Vrkoče sú tu dlhé a sivé s čiernym a červeným ombre. Tento účes je odvážny a jedinečný. Je ideálny pre dámy, ktoré chcú vyskúšať niečo úplne iné. Toto je trendový vzhľad.

Dlhé boxové vrkoče s červeným popom

Zdroj: @_iamktonyale

21. Dlhé boxové vrkoče s manžetami do vlasov

Ďalej máme ďalší štýlový spôsob príslušenstva. Tieto dlhé vrkoče majú krásne strieborné manžety do vlasov. Manžety sú jednoduchým spôsobom, ako zapletať vrkoče. Môžete znova vytvoriť taký účes alebo použiť manžety s akoukoľvek farbou vlasov a dĺžkou vrkoča. Manžety sú k dispozícii online v rôznych farbách a tvaroch.

Dlhé boxové vrkoče s manžetami do vlasov

Zdroj: @carolinapolydoro

22. Dlhé boxové vrkoče v červenom odtieni

Našou ďalšou myšlienkou sú tieto krásne červené vrkoče. Červená je výrazová farba, ktorá je k dispozícii v rôznych odtieňoch. Milujeme farby, ako je táto, pretože sú štýlové a odvážne. Takéto vrkoče budú vyzerať úžasne na každom. Môžete si tiež vybrať svetlejší alebo tmavší tón.

Dlhé boxové vrkoče v červenom odtieni

Zdroj: @braid.barbie

23. Koník s dlhým boxovým vrkočom

Posledný vzhľad, s ktorým sa s vami musíme podeliť, je tento chvost z boxového vrkoča. Vrkoče boli navrhnuté vysoko na hlave a majú štýlovú bielu kravatu. Jedná sa o veľmi trendový účes a môžete si k nemu znovu vytvoriť podobný vzhľad alebo použiť šatku akejkoľvek farby a vzoru.

Koník s dlhým copom

Zdroj: @alexuscrown

Dúfame, že ste našli dlhý účes s copom na vyskúšanie!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare