15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 nápadov na oranžovú farbu vlasov pre odvážne ženy

31. Ružová a oranžová Ombre

Máte radi ombré farby? Ak je to tak, musíte vidieť tento ďalší oranžový nápad. Za týmto účelom vlasy začnú ružové a potom sa zmenia na oranžové. Milujeme kombináciu farieb, je tak živá a roztomilá. Môžete to znova vytvoriť pre zábavný a letný vzhľad. Pastelová verzia by tiež vyzerala skvele, takže pre svoju verziu ombre možno použite jemnejšie pastelové tóny.

Ružová a oranžová ombra

Zdroj: @eva_hairdresser

32. Vyhlásenie o vytváraní vlasov

Ďalej máme ďalšie vyhlásenie, ktoré robí myšlienku oranžových vlasov. Vlasy sú hladké a rovné a majú medený a jasne oranžový odtieň. Tento oranžový tón je jedinečnejší a s tými dlhými vlasmi skutočne ohromuje. Je to jeden z našich obľúbených oranžových odtieňov, pretože má prirodzený zázvorový vzhľad.

Vyhlásenie, ktoré robí vlasovú predstavu

Zdroj: @ygz.makeup_nails_hair

33. Žiarivá oranžová farba vlasov

Tento ďalší účes je úžasný! Tu máme veľmi dlhé vlasy a sú zafarbené vo veľmi sýtej, živej a žiarivej oranžovej farbe. To robí také vyhlásenie o dlhých vlasoch. Tento strih, štýl a farba je perfektný, ak chcete vyniknúť z davu. Podobný oranžový odtieň bude vyzerať úžasne aj v iných štýloch, ako je tupý strih bob.

Žiarivá oranžová farba vlasov

Zdroj: @purplemotherearth

34. Odvážne vlasy pri západe slnka Ombre

Ak si chcete vyskúšať zábavný a farebný nový účes, potom je to pre vás. Tento západ slnka sme nazvali ombre, pretože začína tmavšou oranžovou a potom svetlejšou. Farebná kombinácia je nádherná a pripomína nám tropický západ slnka. Tieto vlasy sú ideálne na leto a roztomilé updo budú skvelé na akcie, ako sú festivaly.

Odvážne vlasy pri západe slnka

Zdroj: @bishops.cliftonheights

35. Viacfarebné vlasy

Možno chcete ísť naplno a urobiť dramatickú premenu vlasov? Ak áno, mohlo by to byť pre teba! Vlasy sú zafarbené v mnohých rôznych odtieňoch vrátane oranžovej, fialovej, žltej a ružovej. Milujeme tieto farby a vyzerajú spolu tak úžasne! Ak chcete, aby vaše vlasy pôsobili účelovo a účelovo, vyskúšajte to!

Viacfarebné vlasy

Zdroj: @nealmhair

36. Myšlienka zázvorových vlasov

Ďalej tu máme ďalší zázvorový tón. Tentokrát sú vlasy v koreni tmavého odtieňa a potom sa jemne zosvetlia. Medená a zázvorová farba je pekná, ľahko sa nosí a pristane každému. Je to ďalšia univerzálna farba, ktorá bude vyzerať úžasne v každom ročnom období a je nadčasová, takže nikdy nevyjde z módy.

Myšlienka zázvorových vlasov

Zdroj: @hairbyleonna

37. Farba na vlasy Cayenne Pepper

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy. Pre tento vzhľad boli vlasy zafarbené bohatým a korenistým oranžovým tónom, ktorý nám pripomína prášok z kajenského korenia. Je to nádherný účes a farba, ktoré skutočne oživia váš vzhľad. Je to ďalšia odvážna, ale ľahko nositeľná farba, pretože je bohatá, ale zároveň zmiernená. Túto farbu naozaj chceme vyskúšať!

Farba na vlasy Cayenne Pepper

Zdroj: @kasia_stylista_fryzjer_wawa

38. Tropický štýl Ombre Bob

Nasledujúci nápad na farbu vlasov ponúka viac ombre. Toto je ďalšie kombo, ktoré má tropickú atmosféru. Vlasy sú v koreni tmavé, potom sa zmenia na červené a potom na oranžové. Je to divoká, zábavná a ohnivá farebná kombinácia a vyzerá to úžasne. Znovu vytvorte strih a farbu alebo vyskúšajte ombre na dlhých vlasoch, bude to naozaj wow.

Štýl tropického Ombre Boba

Zdroj: @honeyhousehair

39. Živé oranžové vlasy s krátkym treskom

Ak hľadáte trendový strih a farbu, potom by to mohlo byť pre vás to pravé. Ako vidíte, vlasy majú štýlový strih, pretože vpredu sú dlhšie a vzadu kratšie. Vlasy sú zafarbené živými oranžovými tónmi a vzhľad je dotvorený ofinou. Milujeme na tom všetko a vďaka tomu budete štýlovo vyčnievať z davu.

Živé oranžové vlasy s ofinou

Zdroj: @dudubrat

40. Tmavofialová až svetlooranžová

Máte radi kombináciu fialovej a oranžovej farby? Ak je to tak, musíte vidieť tento nápad na vlasy. Vlasy začínajú pri korienku tmavofialovým odtieňom a potom sa vlasy zmenia na tónovaný, svetlooranžový odtieň. Je to taká trendová sada farieb a vyzerajú spolu úžasne. Skúste niečo podobné alebo môžete použiť rôzne odtiene fialovej a oranžovej.

Tmavofialové až svetlooranžové vlasy

Zdroj: @kingdivinefive

41. Jasne oranžová Ombre

Ďalej vám ukážeme viac ombre. Tentokrát sú vlasy v koreni tmavohnedé a potom sa zmenia na veľmi svetlé a sýte oranžové. Tento štýl ukazuje, že oranžová vyzerá úžasne s prirodzenejšími farbami, ako je hnedá. Je to zábavný a ľahký spôsob, ako si vyžehliť vlasy.

Jasne oranžová Ombre na dlhých vlasoch

Zdroj: @chitabeseau

42. Pastel Pink and Orange Ombre Bob

Tento ďalší nápad na vlasy ponúka ďalšie skvelé farebné kombinácie. Za týmto účelom vlasy začínajú pastelovo ružové a potom sa menia na oranžové. Svetlo ružová a oranžová spolu vyzerajú úžasne. Ombre aj strih sú perfektné na jar a v lete. Je to zábavný a odvážny nápad na vlasy a je ideálny pre tých, ktorí chcú skúsiť niečo trochu iné.

Pastelovo ružový a oranžový ombre Bob

Zdroj: @eva_hairdresser

43. Kučeravý účes

Ak chcete svojimi vlasmi skutočne urobiť vyhlásenie, potom je to perfektné! Ako vidíte, vlasy sú oranžové a veľmi kučeravé! Milujeme to, pretože kučery pôsobia v oranžovej farbe tak živo, odvážne a nápadne. Ak chcete vlasy, ktoré vyniknú, vyskúšajte tento strih, farbu a štýl! Bude to vyzerať skvele aj s rovnými vlasmi, ak nemáte kučery.

Kučeravý neónový oranžový účes

Zdroj: @chitabeseau

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito nápadmi na oranžovú farbu!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare