15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 elegantných spôsobov, ako nosiť nechty s bielou rakvou

31. Aktové nechty s bielymi končekmi a kamienkami

Tento ďalší nápad je ďalším z našich obľúbených. Väčšina nechtov má tvar rakvy, ale klinec malého prsta má ihličkový tvar. Milujeme túto kombináciu tvarov, je taká nervózna a určuje trendy. Všetky nechty sú nahé s bielymi končekmi a kamienkami. Je to nádherný nápad na nechty a môžete ho znovu vytvoriť alebo namiesto toho vyskúšať rôzne tvary a kamienky so všetkou bielou farbou..

Nahé nechty s bielymi končekmi a kamienkami

Zdroj: @sheadbeauty

32. Nápad na zlatý a biely necht

Ďalšou úžasnou kombináciou farieb je biela a zlatá. Táto ďalšia mani ukazuje, ako štýlovo nosiť farby. Nechty sú dlhé a majú tvar rakvy. Tri sú biele a dve sú namaľované v úžasnom zlatom odtieni. Biele nechty sú tiež ozdobené kamienkami. Je to očarujúci a luxusný vzhľad nechtov a je perfektný na leto. Zlaté laky na nechty si môžete kúpiť online. Kamene s plochým chrbtom je možné nalepiť lepidlom na nechty.

Nápad na zlatý a biely necht

Zdroj: @philglamournails

33. Biele a strieborné trblietavé rakvy na nechty

Milujete nosiť veľa trblietok? Ak áno, pozrite sa na tieto nechty. Dva klince sú biele a ostatné sú žiarivo strieborné alebo číre s bielym mramorom. Toto je kúzlo a manikúra, ktorá rozveselí váš vzhľad. Je to perfektný nápad na nechty pre špeciálnu príležitosť alebo párty. Skúste strieborný vzhľad alebo namiesto striebra môžete nosiť zlato.

Biele a strieborné trblietavé rakvy na nechty

Zdroj: @zack_pn

34. Biele nechty s čírymi a iskrivými akcentmi

Milujeme tento ďalší nápad na nechty. Je to také pekné a štýlové. Takže pre tento pohľad sú tri nechty biele a dva čisté. Jasné nechty majú biely obrys so zlatou iskrou. Je to taký moderný a nádherný nápad na nechty. Je to skvelé pre tých, ktorí radi urobia vyhlásenie. Obnovte jasný vzhľad alebo môžete mať nahý necht s jasným obrysom a iskrou.

Biele nechty s čistým a iskrivým akcentom

Zdroj: @artbystephanny

35. Ombre a biele tipy s kamienkami

Tento ďalší nápad na nechty je taký trendový! Väčšina nechtov má iný dizajn vrátane ombre, celej bielej farby, v tipov a ďalších. Milujeme to, pretože to kombinuje niektoré z nevyhnutných nechtových umení v jednom vzhľade. Môžete vytvoriť celú mani alebo len použiť jeden alebo dva vzory na všetky nechty. Milujeme jemný biely odtieň, je taký elegantný. Na internete nájdete návody na ombre a tipy.

Ombre a biele tipy s kamienkami

Zdroj: @philglamournails

36. Biele mramorové nechty so zlatou fóliou a hviezdičkami

Okúzlite svoj vzhľad úžasnou mani, ako je táto. Pre tento vzhľad nechty začínajú nahé a potom sa k nechtu smerom k špičkám pridá priesvitné umenie z bieleho mramoru. Každý klinec je tiež ozdobený zlatou fóliou a hviezdičkami. Zlato vyzerá úžasne s bielym mramorom. Takéto nechty vyzerajú tak nádherne a luxusne. Skúste mramorový vzhľad alebo použite jemnú bielu na celý necht. Zlaté hviezdy je možné kúpiť aj online pre vaše nechty.

Nechty z bieleho mramoru so zlatou fóliou a hviezdičkami

Zdroj: @riyathai87

37. Krátke rakvové klince so striebornými prúžkami

Ďalej máme roztomilý a štýlový vzhľad. Nechty sú teda tvaru krátkej rakvy. Jeden klinec je tiež biely a nahý so striebornými pruhmi. Milujeme strieborné pruhy, ktoré vyzerajú tak trendovo. Akcentový klinec môžete vytvoriť pomocou pásky na nechty. Na vytvorenie bieleho tvaru použite pásku. Potom na jednu stranu nalakujte bielu farbu. Odstráňte pásku a potom pridajte úhľadný pás striebornej pásky, aby ste vytvorili vzor. Pásky na nechty vo všetkých rôznych farbách si môžete kúpiť online.

Krátke rakvy so striebornými prúžkami

Zdroj: @artbystephanny

38. Roztomilý dizajn kvetinových nechtov

Ďalší nápad s nechtami ponúka väčšiu iskru a eleganciu. Jeden klinec je jednoducho biely, dva nechty sú francúzsky ombre a posledný klinec je trblietavý. Je to krásny a lesklý dizajn nechtov, ktorý je ideálny na leto a špeciálne príležitosti. Na palec si môžete dať akýkoľvek dizajn. Je to veľmi pekná mani, ktorá bude vyzerať úžasne na každom.

Nahé a biele rakvy

Zdroj: @emily__meraki

39. Biele nechty so zlatými trblietkami

Máte radi kombináciu bielej a zlatej farby? Ak áno, pozrite sa na to. Jeden klinec na každej ruke je biely, zatiaľ čo ostatné majú zlaté trblietky. Ak to všetko nestačí, môžete ich ozdobiť kamienkami. Je to ohromujúca a výstižná mani. Milujeme to iskrivé zlato, je také luxusné a zábavné. Nechty ako tieto budú wow.

Biele a zlaté trblietavé rakvy na nechty

Zdroj: @margaritasnailz

40. Ružové zlato a biele mani so iskrou

Táto ďalšia mani je ďalšou z našich obľúbených! Dva nechty sú biele chrómové, jeden necht je svetlo ružový a ostatné majú ružový zlatý chróm alebo trblietky. Tri z nechtov sú tiež ozdobené kovovými a peknými kamienkami. Kombinácia ružového zlata a bielej farby je ohromujúca. Tieto nechty sú ideálne pre tých, ktorí majú radi odvážne nechtové umenie s veľkým množstvom blingu.

Ružové zlato a biele mani so iskrou

Zdroj: @margaritasnailz

41. Aktové nechty s trendovým bielym nechtom Art

Hľadáte jemnejší spôsob nosenia bielych rakiev? Ak áno, bude to pre teba perfektné. Všetky nechty sú nahé s bielym nechtovým umením v rohoch. Väčšina nechtov má jeden biely dizajn a jeden necht má tiež biely prúžok. Je to trendová a jedinečná mani, ktorá pristane každému. Biele vzory môžete vytvoriť pomocou pások na nechty alebo šablón.

Nahé nechty s trendovým bielym nechtom

Zdroj: @sheadbeauty

42. Chrómové nechty Ombre

Ďalej tu máme ďalší dizajn chrómových nechtov. Všetky nechty sú ombre a chrómové, okrem jedného. Jedná sa o trendovú a elegantnú mani, ktorá ohromí. Ak chrómová povrchová úprava nie je pre vás, môžete ísť na klasický vzhľad v matnej alebo lesklej textúre.

Ombre nechtové rakvy

Zdroj: @margaritasnailz

43. Dlhé biele rakvy na nechty

Milujeme tento ďalší nápad na nechty! Tu máme dlhé rakvové nechty a všetky sú namaľované trblietavou bielou farbou. Trblietky sú celkom jemné, ale vďaka nim vyzerá klasická biela farba tak pekne a elegantne. Je to úžasná mani a je ideálna na leto, ples, svadby a večierky.

Dlhé biele rakvy na nechty

Zdroj: @riyathai87

Dúfame, že vás tieto nápady na nechty z bielej rakvy inšpirovali!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare