15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 must-try Rose Gold Nail Art Designs

11. Nahé a ružovo zlaté nechty

Náš ďalší nápad je elegantný a glam. Nechty sú nahého odtieňa s trblietavými končekmi z ružového zlata. Tento dizajn vyzerá štýlovo, pretože trblietavý hrot je uhlopriečka, nie pozdĺž vrchu. Je teda ideálny pre trendové dámy. Ak však dávate prednosť klasickejším nechtom, môžete mať trblietavú špičku, ktorá ide po celú dobu.

Nahé a ružovo zlaté nechty

Zdroj: @superflynails

12. Nechty z bieleho a ružového zlata

Pri vytváraní nechtového umenia by ste mali určite premýšľať o použití šablón na nechty, ak ešte nie. Tu nájdete štýlový nápad, ktorým sa môžete inšpirovať. Tieto nechty sú biele s hrotmi z ružového zlata, ktoré siahajú až do konca. K dispozícii je tiež trendový geometrický akcentový klinec z ružového zlata. Tento vzhľad vytvoríte voštinovou šablónou. Vyzeralo by to úžasne s akýmikoľvek farbami nechtov.

Nechty z bieleho a ružového zlata

Zdroj: @nailsbynemo

13. Docela matné ružové nechty s trblietkami ružového zlata

Ďalej máme docela ružový nápad na nechty. Nechty sú svetlo ružové s dvoma prízvukovými nechtami. Jeden prízvuk je trblietavé ružové zlato a druhý má elegantný dizajn v ružovom, bielom a ružovom zlate. Je to krásny nápad na nechty a ukazuje, ako môžu nádherné vzory vyzerať aj na kratších nechtoch!

Docela matné ružové nechty s trblietkami ružového zlata

Zdroj: @superflynails

14. Ružové zlaté chrómové nechty

Máte radi chrómové nechty? Potom je tento dizajn pre vás! Tieto nechty majú chróm z ružového zlata, lesk a nahý necht s trblietkami z ružového zlata. Toto je štýlový nápad na nechty, ktorý rozžiari váš vzhľad. Nechty, ako sú tieto, by boli perfektné na večer, rande a na prázdniny.

Chromové nechty ružovo zlaté

Zdroj: @superflynails

15. Čierne a ružovo zlaté nechty

Keď už hovoríme o prázdninovom období, naše ďalšie nechty z ružového zlata by boli skvelé na Silvestra! Tu máme veľmi očarujúce čierne a zlaté nechty. Každý klinec má iný dizajn, z ktorých niektoré zahŕňajú pruhy, trojuholníky a trblietky. Môžete skúsiť obnoviť celý vzhľad alebo vyskúšať pár alebo jeden zo štýlov, ktoré sa vám páčia.

Čierne a ružovo zlaté nechty

Zdroj: @superflynails

16. Rose Gold Glitter Ombre

Hľadáte farebné nechty? Potom sú tieto pre vás. Tu máme dizajn, kde každý necht bol namaľovaný inou farbou. Rozsah odtieňov je tmavý až svetlý. Každý klinec je zakončený trblietkami z ružového zlata. Tento vzhľad bol vytvorený pomocou lakov na nechty Floss Gloss vrátane „Pink Nugget“, čo je trblietavé ružové zlato. Pre svoju vlastnú verziu tohto môžete použiť akékoľvek farebné kombo.

Ružové zlaté trblietavé ombre nechty

Zdroj: @badgirlnails

17. Chrom a broskyňové nechty ružového zlata

Buďte odvážna v ružovej farbe s manikúrou, ako je táto! Väčšina nechtov je svetlo a žiarivo ružová s jedným ružovým zlatým prízvukom. Na ružových nechtoch sú tiež rôzne zlaté prevedenia, ako aj dúhové úlomky. Je to štýlový a zábavný nápad na nechty, ktorý dodá vášmu vzhľadu šmrnc.

Chrom a broskyňové nechty ružovo zlaté

Zdroj: @superflynails

18. Ružové zlaté nechty s kreatívnym dizajnom

Ďalej máme trendový a kreatívny nápad, s ktorým sa s vami chceme podeliť. Na manikúre je jeden necht tmavosivého odtieňa, druhým sú trblietky z ružového zlata a ostatné majú funky čierny a viacfarebný dizajn. Milujeme tento vzhľad, pretože nám pripomína motýle so všetkými peknými farbami a čiernym vzorom. Takéto nechty sú perfektné pre dámy, ktoré chcú byť jedinečné.

Ružové zlaté nechty s kreatívnym dizajnom

Zdroj: @superflynails

19. Ružové zlato a bordové nechty

Páčia sa vám nápady na bordové nechty? Potom je tu ďalší krásny spôsob, ako nosiť nádhernú farbu. Tieto nechty majú tmavú, lesklú vínovú farbu s dvoma trblietavými nechtami s ružovým zlatom. Tieto dve farby sa navzájom dokonale dopĺňajú. Takýto dizajn je jednoduchý a štýlový. Bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Ružové zlato a bordové nechty

Zdroj: @joannasnails

20. Trendové nechty z ružového zlata

Náš ďalší nápad je trendový spôsob nosenia ružového zlata! Nechty majú chróm z ružového zlata s dvoma prízvukmi. Akcentné nechty sú nahej farby s bielym vzorom a trblietkami z ružového zlata. Milujeme tieto nechty, pretože sú očarujúce a super štýlové. Znovu vytvorte tieto vzory alebo si vytvorte vlastné.

Trendové nechty z ružového zlata

Zdroj: @superflynails

21. Trblietavé ružovo zlaté nechty

Ak milujete jedinečné nechty, musíte ich vyskúšať. Tu máme nechty, ktoré sú napoly lesklé z ružového zlata a napoly číre. Zadná strana každého nechtu je namaľovaná krásnou tmavočervenou farbou. Lakovanie zadnej časti nechtov je úžasný a štýlový nápad. Obnovte červený vzhľad alebo vyskúšajte inú trendovú farbu, ako je čierna.

Trblietavé ružovo zlaté nechty

Zdroj: @superflynails

22. Jednoduché, metalické ružovo zlaté nechty

Ďalej máme jednoduchý a elegantný nápad na nechty. Tieto nechty sú lakované v jednej farbe. Táto farba je ohromujúce kovové ružové zlato, ktoré si môžete kúpiť v spoločnosti UR Sugar. Túto manikúru je ľahké obnoviť, ale bude vyzerať elegantne a krásne. Jedna taká farba bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov a dá sa nosiť na každú príležitosť.

Jednoduché, metalické ružovo zlaté nechty

Zdroj: @ana0m

23. Trblietavé, trblietavé nechty ružového zlata

Posledné v našom zozname sú tieto trblietavé ružovo zlaté nechty. Dlhé nechty začínajú byť čisté a smerom k vrcholu sa postupne trblietajú. Je to úžasný nápad na nechty z ružového zlata. Je ideálny pre dámy, ktoré majú radi svoje nechty, aby urobili vyhlásenie. Tento trblietavý dizajn bude vyzerať úžasne na večierky a prázdniny!

Trblietavé, trblietavé nechty ružového zlata

Zdroj: @nailsbyeffi

Dúfame, že ste našli krásne nápady na nechty, ktoré môžete vyskúšať!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei