15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 štýlov háčkovania s umelými ozdobami, ktoré inšpirujú váš ďalší vzhľad

11. Chunky, individuálna bohyňa Locs

Náš ďalší nápad na vlasy ponúka robustné lokše, ktoré boli upravené na stranu. Tento štýl je známy aj ako bohyne. Takéto vlasy sú super glam a sú perfektné pre dámy, ktoré chcú nový vzhľad, ktorý ohromí. Tieto lokše fungujú najlepšie na dlhých vlasoch, pretože získate plný vplyv na kučery.

Chunky, individuálna bohyňa, umelé miesta

Zdroj: @idlelocs

Umiestnenie stylistu: Ft Lauderdale, FL.

12. Platinum Faux Locs

Chcete urobiť vyhlásenie? Potom je tento nápad na vlasy pre vás! Tu máme umelé lokše, ktoré sú v jasnom, platinovom odtieni. Milujeme tento vzhľad, pretože je trendový a odvážny. Takto platinová bude vyzerať úchvatne na všetkých štýloch faux loc, dlhých aj krátkych.

Faux Locs z platinového háčkovania

Zdroj: @nxn.cy

13. Jednotlivé faux listiny do vysokého drdola

Skôr v príspevku sme predstavili krásny drdol, ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento. Tieto vlasy zintenzívnili hru v štýle, pretože drdol bol umiestnený veľmi vysoko na hlave a vyzerá, že je vhodný pre bohyňu. Voľné lokše vpredu tiež vyzerajú úžasne. Takéto vlasy sú vhodné na špeciálnu príležitosť.

Jednotlivé faux lokše do vysokého drdola

Zdroj: @allthingsvirtuous

Stylista je založený na LA/Compton.

14. Kudrnaté háčkované faux Locs

Ďalej máme ďalší nápad s kučeravými faux loc. Tu vytvorené kučery sú také elegantné, úhľadné a štýlové. Takéto vlasy sú úžasné a všimnete si ich! Vyberte si tmavé miesta, ako sú tieto, alebo vyskúšajte žiarivé farby. Červené lokše by vyzerali úžasne. Môžete si tiež vybrať ľubovoľnú dĺžku vlasov.

Kučeravé háčkované faux Locs

Zdroj: @idlelocs

Umiestnenie stylistu: Ft Lauderdale, FL.

15. Jednoduchý háčkovaný faux Locs účes

Náš ďalší nápad je jednoduchý, ale super štýlový. Vlasy majú krásne lokše, ktoré sú dlhé a majú bočný tvar. Takéto vlasy pristanú každému. Je ideálna pre dámy, ktoré potrebujú elegantný vzhľad a môžu ich nosiť vo dne aj v noci. Vďaka takýmto vlasom budete vyzerať elegantne pre každú príležitosť.

Jednoduchý háčkovaný faux Locs účes

Zdroj: @saraahdevito

16. Multi Tone, bohyňa háčkovanie Faux Locs

Pri výbere nového účesu sa nemusíte rozhodnúť len pre jednu farbu. Pozrite sa na tento ďalší účes. Falošné lokše boli štylizované do niekoľkých rôznych odtieňov vrátane blond, svetlohnedej a tmavohnedej. Táto farebná kombinácia je trendová a jedinečná. Obnovte tento vzhľad alebo si vyberte vlastnú paletu farieb.

Viacfarebné, bohyňové háčkované faux Locs

Zdroj: @stylesbymolly_

Miesto stylistu: Dallas, Texas.

17. Super dlhá bohyňa Faux Locs

Vyzerajte ako kráľovná s takým účesom, ako je tento. Vlasy sú veľmi dlhé a majú aj krásne doplnky. Takéto vlasy budú vyzerať krásne a elegantne pri akejkoľvek príležitosti. Môžete sa rekreovať s rôznym príslušenstvom, ale snažte sa, aby bola dĺžka vlasov podobná. Na tento vzhľad budete potrebovať dve balenia háčkovaných vlasov, 6,5 balenia vlasov Marley a 2-3 balenia kučeravých vlasov.

Super dlhá bohyňa Faux Locs

Zdroj: @lavishlybritt

Ak chcete vedieť, ako si tento ochranný štýl vytvoriť sami, tu je návod pre YouTube od LavishlyBritt.

18. Háčkovanie Faux Locs Bob

Ďalej tu máme trendový nápad na vlasy. Vlasy boli upravené do krátkeho bobu s hrubými lokšami a copánkovými manžetami. Je to nádherný účes a je ideálny pre dámy, ktoré chcú dramatický nový vzhľad. Môžete to vytvoriť znova alebo si môžete vybrať bob v inej farbe.

Háčkovanie Faux Locs Bob

Zdroj: @jasminelamb_

19. Vlnité umelé lokše do drdola

Milujete nápady na vlasy s vlnitými lokšami? Potom je tento ďalší výber pre vás! Vlnité lokše boli vložené do veľmi vysokého drdolu so zlatými doplnkami. Je to veľmi očarujúci účes a bolo by perfektné na špeciálne príležitosti. Použitie vlnitých lokší v drdole vytvorí účes, ktorý bude wow!

Vlnité fauxové lokše do žemle

Zdroj: @voiceofhair

20. Dlhé, bohyne háčkované faux Locs

Náš ďalší nápad obsahuje lokše, ktoré sa hodia pre princeznú! Falošné lokše sú veľmi dlhé a sú v štýle polovičného strihu. Keď sú lokše takto dlhé, vyzerajú štýlovo a úchvatne. Môžete mať podobný účes alebo tento doplnok.

Dlhé, bohyne háčkované faux Locs

Zdroj: @iamoutragious___

21. Blonde Goddess Faux Locs

Chcete jedinečný účes, ktorý urobí vyhlásenie? Potom je to pre vás. Tieto vlasy majú svetlé blond a tmavé lokše, ktoré sú husté a na koncoch majú kučery. Vlasy sú tiež doplnkové. Je to cool a trendový účes, ktorý si vyžaduje pozornosť. Obnovte tento vzhľad alebo sa inšpirujte a vyskúšajte iný blond odtieň alebo inú dĺžku.

Blonde Goddess háčkovanie Faux Locs

Zdroj: @zadiya_baker

22. Mikro háčkované faux Locs

Ďalej vám ukážeme elegantný a štýlový nápad na vlasy. Tu uvedené miesta sú tenké a veľmi úhľadné. Milujeme tento účes, pretože vyzerá tak trendovo. Môžete mať tento vzhľad alebo si môžete vybrať kratšiu dĺžku vlasov, iná farba by tiež vyzerala skvele.

Mikro háčkované faux Locs

Zdroj: @imadamejay

Návod na vzhľad nájdete nižšie!

23. Bohyňa Faux Locs chvost

Posledný v našom zozname je tento chvost. Objemné umelé lokše boli štylizované do vysokého chvosta doplneného príslušenstvom. Je to krásny, elegantný a trendový účes, ktorý pristane každému. Tento účes môžete nosiť na každú príležitosť.

Bohyňa Faux Locs chvost

Zdroj: @zadiya_baker

Dúfame, že ste našli nový účes na háčkované faux locs na vyskúšanie!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei