15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Krásne očné tiene vyzerajú na deň aj večer

21. Look Make -up Eye Makeup Look

Milujete odvážny a farebný make -up? Ak áno, toto je pre teba! Bolo tu použitých veľa rôznych farieb a existujú chladné a teplé tóny. Táto zmes je jednoducho ohromujúca a vyzerá úžasne s výraznou čiernou očnou linkou a iskrivou striebornou linkou. Tento make -up by bol perfektný na večierok alebo by ste ho mohli zmierniť a možno nosiť bez trblietok pre každodennejší vzhľad..

Make -up na orezané záhyby

Zdroj: @makeupbyhiildaa

Použité produkty: Paleta BH Cosmetics x Daisy Marquez, Urban Decay Cosmetics Midnight Cowboy Glitter Liner, Sephora Liquid Eyeliner a VisoFree 104 rias.

22. Hnedé dymové oči s jemným trblietaním

Ďalším nápadom je jeden z našich obľúbených vzhľadov očných tieňov! Tento nápad na líčenie ponúka krásnu zmes hnedých očných tieňov na hornom viečku a hnedý tieň na spodnej línii rias. Vzhľad je zakončený úžasnými mihalnicami a leskom. Je to elegantný a ľahko nositeľný nápad, ktorý rozžiari váš vzhľad pri akejkoľvek príležitosti.

Hnedé dymové oči s jemným leskom

Zdroj: @rosebeauty_m

Použité produkty: Sigma Beauty Eyeshadow Base Primer v Ignite, Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance palette, Colourpop Cosmetics Your really Obsessed, Sigma Beauty Long Wear Eyeliner Pencil and Elf Cosmetics Keep Your Curls Mascara.

23. Peachy Eyeshadow Look for Blue Eyes

Ďalej v našom zozname vzhľadov očných tieňov je tento trendový nápad. Oči majú na hornom viečku krásnu zmes farieb a milujeme teplé a ružové tóny. Tento vzhľad dotvára nápadná očná linka a dlhé riasy. Skutočné očné tiene sú o niečo jemnejšie ako niektoré z ostatných, ktoré sme uviedli, a na každom budú vyzerať úžasne.

Peachy Eyeshadow Look for Blue Eyes

Zdroj: @sarahanne616

Použité produkty: Paleta Certifeye Tropical Wonders, Kat Von D Beauty Tattoo Liner in Trooper, Amrezy Highlighter a Luxilash RiRi Lashes.

24. Krásny bronzový očný make -up

Ďalej tu máme krásne a bronzové líčenie. Oči majú teda dymový vzhľad, ale s kovovou a trblietavou medenou farbou. Make -up je kompletný s čiernym pohybom očných liniek a mihalnicami. Je to úžasný nápad a bude to perfektné na večernú prechádzku. Tento bronzový vzhľad môžete tiež zmierniť.

Krásne líčenie bronzového oka

Zdroj: @makeupby.esca

Použité produkty: Morphe X Jaclyn Hill Palette, Mac Cosmetics Pigment, Maybelline Mascara, Essence Eyeliner a Eylure Gimme Gimme Lashes.

25. Ľahko nositeľný očný make -up

Niekedy menej je viac a pri tomto líčení to platí. Predstavuje jemnú a trblietavú zmes na viečkach s rovnakými farbami na spodnej línii rias. Oči majú tiež klasickú metlu očných liniek s prírodnými riasami. Tento make -up sa tak ľahko nosí. Spárujte ho so svetlými perami a budete mať denný vzhľad, ale oblečte sa výraznej farby ako červená a nočný make -up máte k dispozícii.

Ľahko nositeľný očný make -up

Zdroj: @sameeraxmakeup

Použité produkty: Anastasia Beverly Hilla Norvina Vol.4 Palette, Pixi Liquid Fairy Glitter Eyeshadow ‘Mirage’, OPV Beauty Lashes, ABH Liquid Eyeliner, Becca Cosmetics Champagne Pop Highlighter a Huda Beauty Concealer & Nastavovací prášok.

26. Pohľad na čierne lesklé oči

Nie všetky trblietky musia byť jemné a pekné, môžete im dodať okraj rovnako ako tomuto líčeniu. Ako vidíte, na sebe má krásnu zmes očných tieňov s hlavnou kovovou sivou farbou. Šedá je tiež iskrivá, takže je pekná, ale stále má tiež trendový rockový vzhľad. To bude perfektné pre noci von a pre špeciálne príležitosti, kde chcete vyzerať glam, ale zároveň si zachovať svoj vlastný štýl.

Makeupový vzhľad čiernych trblietavých očí

Zdroj: @sameeraxmakeup

Použité produkty: Pixi Glitter Liquid Eyeshadow in Starry Night

27. Make -up Glam Gold Eye

Ak hľadáte super glam makeup, potom je to pre vás! Vizážista vytvoril vyhlásenie, ktoré vytvára zmes očných tieňov pomocou teplých hnedých a oranžových tónov. Na viečku bol pridaný aj kúsok zlatých trblietok. Je to úžasný nápad na líčenie. Môžete to vytvoriť znova alebo môžete vyskúšať rôzne farby trblietok, ako je bronzová alebo strieborná.

Očný make -up Glam Gold Glitter

Zdroj: @brandi.x0

Použité produkty: NYX Gold and Crystal Glitter, ColourPop Cosmetics X Bretman Rock Lit Palette & Rozžiarila Glitter a House of Lashes Midnight Luxe.

28. Metalická modrá

Ďalej tu máme krásny modrý makeup. Preto sú oči tmavé a v strede viečka trblietavé, kovovo modré. Make -up je kompletný s dlhými čiernymi mihalnicami. Je to nádherný nápad na makeup a bude vyzerať úžasne s akoukoľvek farbou pery. Modrá je skvelá farba, ktorú môžete mať v taške na make -up, pretože ju môžete počas dňa zmierniť.

Metalické modré očné tiene

Zdroj: @makeupby.esca

Použité produkty: Morphe X Jaclyn Hill Palette, Focallure Aqua Loose Pigment, Maybelline Mascara, Essence Eyeliner a Eylure Gimme Gimme Lashes.

29. Nádherná lesklá vložka

Tento ďalší nápad na líčenie je ďalším z našich obľúbených, pretože je trendový a glam! Vizážista udržal očné viečka prirodzene vyzerajúce pomocou očných tieňov, takže sa všetka pozornosť zameriava na linku. Podšívka má výrazný efekt s čiernym obrysom a trblietavým stredom. Je to taký zábavný a nápaditý nápad. Tento očný make -up môžete znova vytvoriť pomocou akejkoľvek trblietavej farby a nosiť ho s akoukoľvek farbou pery.

Nádherný vzhľad trblietavých očných liniek

Zdroj: @jazzayling

Použité výrobky: Stila Magnificent Metals Glitter and Glow Liquid Shadow in Bronzed Bell, NYX Glitter in Bronze, Urban Decay Born to Run Palette, Pretty Vulgar Cosmetics Eye Pencil in Yours Really and ColorPop Cosmetics Flexitarian.

30. Vyhlásenie očné líčenie

Ak sa chcete líčiť so svojim make -upom, potom je to pre vás! Oči používajú krásnu paletu farieb jemného zlatého tónu, hnedých odtieňov, čiernej a bielej. To, čo skutočne milujeme, je pohyb očných liniek s bielou nad a pod, pretože vďaka tomu oveľa viac vynikne. Myslíme si, že tento make -up je glam a má vintage atmosféru s moderným nádychom.

Vyhlásenie o make -up očí

Zdroj: @sameeraxmakeup

Použité výrobky: Anastasia Beverly Hills X Amrezy Palette

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei