15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Ohromujúcich myšlienok a štýlov farby sivých vlasov

31. Unikátny nápad na sivé a žlté vlasy

Milujeme všetko, čo sa týka tohto ďalšieho vzhľadu. Vlasy sú v koreni žlté a potom sa menia na svetlo šedý odtieň. Je tiež krásne stočený a existuje aj roztomilý pletený štýl. Toto je vzhľad, ktorý robí vzhľad a strih, farba a štýl sú nádherné. Takéto vlasy sú odvážne a sú ideálne pre tých, ktorí radi vyčnievajú z davu.

Unikátny nápad na sivé a žlté vlasy

Zdroj: @thehairygodmotherr

32. Napoly sivý a napoly čierny

Ďalej vám ukážeme veľmi jedinečný účes. Za týmto účelom je polovica vlasov zafarbená na šedo a druhá polovica je čierna. Ako vidíte, tieto dve farby spolu vyzerajú úžasne a polovičný štýl je taký trendový. Nádherne vyzerá aj strih s ofinou. Takéto vlasy sú pre dámy, ktoré sa rady líšia a skúšajú nové farby a trendy.

Napoly sivé a napoly čierne vlasy

Zdroj: @thehairygodmotherr

33. Roztomilý zapletaný účes

Pletené štýly vyzerajú tak pekne a štýlovo. Ďalší nápad, ktorý máme, je nádherným príkladom. Tu máme vlasy, ktoré sú v koreni čierne a potom sa vlasy zmenia na sivé. Vlasy sú zakončené dvoma roztomilými vrkočmi. Takýto štýl sa ľahko nosí a pristane každému. Obnovte farbu alebo vyskúšajte štýl s iným šedým odtieňom.

Roztomilý pletený účes

Zdroj: @nealmhair

34. Neónová zelená a sivá

Máte radi horskú rosu? Potom je tento nápad na vlasy pre teba ideálny! Tieto vlasy boli inšpirované Mountain Dew Ice. Ako vidíte, vlasy sú šedé s neónovou zelenou. Je to taký odvážny, zábavný a jedinečný účes. Neón a šedú môžete samozrejme vyskúšať, aj keď Mountain Dew nemilujete, pretože je to úžasná farebná kombinácia.

Neónové zelené a sivé vlasy

Zdroj: @cryistalchaos

35. Idea glam sivých vlasov

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, je očarujúci a nádherný. Tu máme vrstvený strih, ktorý má krásny sivý odtieň. Je to taký elegantný vzhľad a tiež sa ľahko nosí. Môžete nosiť vlasy takto kdekoľvek, pretože budete vyzerať super štýlovo pre každú príležitosť. Obnovte tento nápad na vlasy alebo môžete skúsiť iný sivý odtieň.

Nápad na glam sivé vlasy

Zdroj: @jackmartincolorist

36. Cool modré a sivé vlasy

Predtým sme v príspevku zdieľali sivý a modrý vzhľad. Ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento. Vlasy sú svetlošedého odtieňa a v korienku majú krásny modrý odtieň. Pridaním farby ku korienku namiesto končekov dodá vlasom jedinečný a trendový vzhľad. Môžete znova vytvoriť modrú alebo vyskúšať inú koreňovú farbu.

Chladné modré a sivé vlasy

Zdroj: @jackieinmanhair

37. Čierne až sivé vlasy

Ďalej máme ďalší nápad s čiernymi a sivými vlasmi. Koreňová farba je čierna a potom sa vlasy zmenia na sivé. Tento šedý odtieň je dosť tmavý, takže krásne splýva s čiernou. K špičkám je svetlejší sivý odtieň a môžete ho znova vytvoriť alebo si vybrať iba jednu sivú farbu. Štýl aj farby sa ľahko nosia a pristanú každému.

Čierne až sivé vlasy

Zdroj: @cryistalchaos

38. Sivý bob s farebnými odleskami

Hľadáte roztomilý a farebný účes na leto? Ak áno, mohlo by to byť pre teba skvelé. Tu máme kratší strih vo svetlo sivom odtieni. K dispozícii sú tiež pastelové farby v rôznych odtieňoch. Pastelové odtiene a sivá sú tak štýlovou kombináciou a milujeme ju. Môžete vyskúšať celý účes alebo si vybrať len jednu farbu pre melír.

Sivý bob s farebnými odleskami

Zdroj: @jackieinmanhair

39. Roztomilý sivý skrat

Náš ďalší nápad na vlasy je taký roztomilý a štýlový. Vlasy sú ostrihané zhruba na dĺžku po bradu a sú zafarbené v nádhernom sivom odtieni. Milujeme zvinutý štýl tpo. Takéto vlasy sa ľahko nosia a je to ďalší štýl, ktorý by bol skvelý na leto. Elegantný a rovný alebo stočený, takýto strih a farba budú vyzerať úžasne.

Roztomilý šedý krátky strih

Zdroj: @xostylistxo

40. Nápad na farbu vlasov na šperky

Tento ďalší nápad na vlasy je jedným z našich obľúbených. Milujeme to! Pre tento vzhľad sú vlasy šedé s pridanými fialovými, modrými a ružovými tónmi. Farebná kombinácia je ohromujúca a dodáva vlasom šperk alebo krištáľový vzhľad. Pripomína nám to magické kryštály ako Ametyst. Takéto vlasy sú nádherné a štýlovo vás odlíšia od ostatných.

Myšlienka šperku na vlasy

Zdroj: @shmeggsandbaconn

41. Šedý účes sa ľahko udržiava

Ak potrebujete vlasy, ktoré sa ľahko nosia a chcete vlasy, ktoré vyzerajú bez námahy, potom je tento nápad pre vás. Tu máme nádherný štýl sivých vlasov. Vlasy sú plné objemu a sú krásne upravené. Takéto vlasy budú vyzerať úchvatne na každom a môžete si túto sivú farbu znovu vytvoriť alebo skúsiť iný odtieň.

Ľahko sa udržiava sivý účes

Zdroj: @jackmartincolorist

Teraz máte odvahu vyskúšať trend sivých vlasov? Našťastie vám to prinesie inšpiráciu na kreatívnu tvorbu vlasov. Keď budete dobrí a kreatívni, nezabudnite sa s nami podeliť o svoje selfie vlasy!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei