15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

45 cool matných nechtov na kopírovanie v roku 2019

31. Matný francúzsky Ombre

Jeden z povinných lookov nechtov je francúzsky ombre. Francúzsky ombre používa nahé a biele farby z klasickej francúzskej manikúry, ale mieša farby do umenia ombre. Kombinuje teda dva štýlové vzory na nechty. Tieto ombre sú nielen matné, ale aj matné, vďaka čomu sú nechty ešte trendy. Je to elegantný a elegantný nápad na nechty, ktorý pristane akejkoľvek dĺžke a tvaru nechtu.

Matné ihličky na francúzsky Ombre

Zdroj: @sheadbeauty

32. Trendy ružové nechty

Ak milujete chladné nechtové umenie a svetlé farby, potom by tieto nechty mohli byť pre vás perfektné. Tieto nechty sú lakované v tmavo matnej ružovej farbe s dvoma akcentovými vzormi. Jeden z prízvukových nechtov má tenkú trblietavú čiaru a druhý je natretý svetlo ružovou farbou s geometrickým bielym umením. Je to funky a trendový vzhľad a je skvelé, aby dámy, ktoré majú rady svoje nechty, vyčnievali z davu.

Trendové matné ružové nechty

Zdroj: @kangannynails

33. Matte Gray, Glitter and Floral Nail Art

Ďalší nápad na nechty, o ktorý sa s vami musíme podeliť, je jeden z našich obľúbených! Dva z nechtov sú matne šedé, jeden necht má krásne kvetinové umenie, ďalší je pokrytý trblietkami a posledný necht je matne čierny. Je to elegantný a štýlový dizajn, ktorý kombinuje nádherné farby a trendy nail art. Tento dizajn by bol ideálny pre špeciálnu príležitosť a online si môžete kúpiť kvetinové šablóny, ktoré vám pomôžu obnoviť podobný vzhľad..

Matný sivý, trblietavý a kvetinový nail art

Zdroj: @kt_tk1

34. Štýlový čiernobiely dizajn nechtov

Čierna a biela je taká štýlová farebná kombinácia. Neberte to len ako slovo, pozrite sa na tieto nechty. Tu máme matné čierne nechty s ohromujúcim bielym listovým dizajnom. Je to elegantný vzhľad, ktorý pristane každému. Vzor bol ručne maľovaný, ale môžete si kúpiť šablóny, aby ste to uľahčili. Môžete použiť akýkoľvek čiernobiely lak, stačí použiť matný vrchný lak.

Štýlový čiernobiely dizajn nechtov

Zdroj: @lieve91

35. Matná ružová s lesklými akcentmi

Doprajte svojim nechtom očarujúcu a trblietavú úpravu s takýmto dizajnom. Tri z nechtov sú lakované matnou ružovou farbou a dva sú pokryté trblietavými trblietkami. Je to taký pekný vzhľad a bolo by to perfektné pre každú príležitosť od večierkov po svadbu. Obnovte tieto nechty alebo môžete použiť akýkoľvek ružový odtieň s akýmkoľvek leskom. Strieborné trblietky by vyzerali úžasne!

Matná ružová s lesklými akcentmi

Zdroj: @sheadbeauty

36. Matný červený nechtový dizajn

Náš ďalší nápad je trendový a farebný. Táto manikúra má červené a sivé farby s jedným prízvukom. Akcentný klinec je ľahký s dizajnom z červeného mramoru. Milujeme kombináciu farieb a nechtové umenie, pretože je všetko neobvyklé a super štýlové. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte červenú a sivú bez mramorového dizajnu.

Matný červený nechtový dizajn

Zdroj: @kangannynails

37. Svetlé a živé modré matné nechty

Chcete nechty, ktoré sú odvážne a robia vyhlásenie? Ak je to tak, táto myšlienka by mohla byť pre teba ideálna! Tu máme dlhé nechty do rakvy, ktoré sú namaľované v živej a žiarivej modrej farbe. Táto farba je jednou z našich obľúbených, pretože vyzerá nádherne! Podobné modré laky na nechty nájdete online a stačí použiť matný vrchný lak. Bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Táto modrá je nevyhnutnou farbou leta.

Jasné a živé modré matné nechty

Zdroj: @chaunlegend

38. Matné fialové nechty s elegantným akcentovým nechtom

Skôr v príspevku sme predstavili matný fialový vzhľad. Ak sa vám to páčilo, môže sa vám páčiť aj tento. Tieto nechty sú namaľované v tmavšej fialovej farbe a majú aj elegantný prízvuk. Akcentný klinec má striebornú trblietavú linku s geometrickým strieborným zdobením. Je to elegantný a elegantný vzhľad a niečo podobné je perfektné pre dámy, ktoré udávajú trendy.

Matné fialové nechty s elegantným akcentovým nechtom

Zdroj: @kangannynails

39. Očarujúce matné čierne nechty

Ďalší nápad na nechty, ktorý vám musíme ukázať, je nervózny, štýlový a super glam. Tri z nechtov sú lakované matnou čiernou farbou a sú tam dva akcentové nechty. Jeden prízvuk klinec je pokrytý čiernymi trblietkami a druhý je napoly matný a napoly trblietavý. Pol na pol prevedenie je ohromujúce a vaše nechty vyniknú z davu. Takáto manikúra by bola ideálna na večernú párty alebo párty.

Očarujúce matné čierne nechty

Zdroj: @philglamournails

40. Červené matné nechty s nechtom s geometrickým akcentom

Ďalej vám ukážeme trendový geometrický dizajn nechtov. Väčšina nechtov je lakovaná žiarivou červenou farbou, zatiaľ čo dva nechty sú lakované svetlou farbou. Svetlo zvýraznené nechty majú tiež vzor čierneho trojuholníka. Je to taký skvelý nápad na nechty a môžete sa pokúsiť vytvoriť podobné nechtové umenie pomocou šablóny.

Červené matné nechty s nechtom s geometrickým akcentom

Zdroj: @tior_nails

41. Aktové nechty s elegantným kvetinovým umením

Matné nechty môžu vyzerať tak elegantne a tieto nechty sú krásnym príkladom. Tu máme krátke nahé nechty so šik kvetinovým umením. Umenie na nechty, ako je toto, je možné ručne namaľovať tenkým štetcom, ale vždy si môžete kúpiť a použiť namiesto neho kvetinové šablóny. Takáto manikúra by bola ideálna na jarnú alebo letnú svadbu.

Nahé nechty s elegantným kvetinovým umením

Zdroj: @kt_tk1

42. Matné nechty, srdce a lesk

Náš ďalší nápad predstavuje viac nahých nechtov. Väčšina nechtov je jednoducho namaľovaných, ale existujú aj dva prízvukové nechty. Jeden z prízvukových nechtov je pokrytý striebornými trblietkami a druhý má pekný vzor srdca. Produkty použité na vytvorenie vzhľadu si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke, k dispozícii je krátky návod.

Matné nechty, srdiečka a trblietky

Zdroj: @kt_tk1

43. Krátky matný čierny nechtový dizajn

Skôr v príspevku sme zdieľali červenú manikúru s vystrihnutým dizajnom. Ak sa vám to páčilo, musíte tiež vidieť tieto nechty. Tieto nechty sú lakované matnou čiernou farbou s rovnakým vystrihnutým dizajnom, ale tento má tiež rad trblietok. To len ukazuje, ako môžete použiť ten istý nápad, ale vytvoriť iný vzhľad s rôznymi farbami. To je super glam a bolo by to perfektné pre špeciálnu príležitosť.

Krátky matný čierny nechtový dizajn

Zdroj: @tior_nails

44. Matte Purple Gradient

Gradientové nechty sa stali tak populárnymi. Existujú rôzne spôsoby, ako vytvoriť tento dizajn, ale všetky majú farby od tmavých po svetlé. Tu je ohromujúci príklad. Pri tomto je každý necht nalakovaný v inom fialovom odtieni. Palec je veľmi tmavý a klinec malíčka je veľmi svetlý. Je to elegantný vzhľad a bude ľahké ho obnoviť. Stačí si vybrať päť farieb, namaľovať ich a zakončiť matným krycím lakom. Tu sú použité tieto farby: Little Plum Dress, Rising Violet, La Vie En Rose, You and Me, Dulce Amor a Mattely in Love. Všetko od ella+mila.

Matné purpurové gradientové nechty

Zdroj: @kt_tk1

45. Nechty slnka, mesiaca a hviezd

Milujete vesmír, pozorovanie hviezd, nočnú oblohu alebo len radi nosíte štýlové nechty? Ak vám niečo z toho znie, potom je tento nápad na nechty perfektný! Tu máme tmavé nechty a každý z nich má iný zlatý vzor, ​​ktorý súvisí s mesiacom, hviezdami alebo slnkom. Je to taký trendový nechtový dizajn a niečo podobné rozhodne dá vyniknúť vašim nechtom. Obnovte celý vzhľad alebo si vyberte jeden z návrhov. Všetky rôzne šablóny a samolepky si môžete kúpiť online.

Klince slnka, mesiaca a hviezd

Zdroj: @lieve91

A tu ich máte – 45 vzorov matných nechtov, ktoré v roku 2019 skopírujete a ktoré si myslíme, že sa vám budú páčiť. Pre každého je niečo, dlhé aj krátke, farebné alebo nie. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozviete, ktoré sú vaše obľúbené, tak prečo nás nekontaktovať a dať nám vedieť!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei