15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Krásnych a ľahkých halloweenskych líčení

31. Nápad na make -up Magical Unicorn

Ak vám strašidelný make -up nejde, potom by ste mohli skúsiť čarovnejší vzhľad, ako je tento. Tu máme krásny make -up jednorožca. Jej makeup je farebný, iskrivý a je doplnený rohom jednorožca. Takýto make -up sa nosí veľmi jednoducho. Môžete to znova vytvoriť alebo vyskúšať jednoduchšiu verziu bez lesku. Čelenky z rohov Unicorn je možné kúpiť online.

Magický nápad na make -up Unicorn

Zdroj: @anshelicious

32. Make -up inšpirovaný Batmanom

Možno by ste tento Halloween radšej boli hrdinom ako darebákom? Ak je to tak, táto myšlienka by mohla byť pre teba ideálna. Tento vizážista vytvoril glam Batman look. Má zlaté, iskrivé oči a červené pery. Vzhľad je zakončený ikonickou maskou Batmana. Je to úžasný vzhľad a môžete si ho znova vytvoriť alebo si vybrať akúkoľvek masku superhrdinu.

Make -up pre ženy inšpirovaný Batmanom

Zdroj: @tijerarayemua

33. Líčenie bielej lebky s červenými kamienkami

Ďalej máme ďalší nápad na líčenie bielej lebky. Vizážista vytvoril klasický dizajn cukrovej lebky a vzhľad dotvárajú červené kamienky. Je to pekný a strašidelný makeup, ktorý pristane každému. Môžete znova vytvoriť červeno -biely make -up alebo použiť akékoľvek farebné kryštály.

Makeup s bielou lebkou a červenými kamienkami

Zdroj: @rastalien_makeup

34. Farebný make -up inšpirovaný farebnou cukrovou lebkou

Ak milujete líčenie cukrovej lebky, musíte vidieť tento ďalší nápad. Dizajn je krásny a vizážista tiež použil úžasné farby. Milujeme tento make -up, pretože má kvetinový vzhľad a jasnejšie farby sú neobvyklé. Takýto make -up bude vyzerať úchvatne na každom. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať jednoduchšiu verziu.

Farebný make -up inšpirovaný cukrovou lebkou

Zdroj: @natashajanewood

35. Polovičný klaun, polovičný kostlivec

Neviete sa rozhodnúť, či budete používať makeup z kostlivcov alebo klaunov? Ak áno, prečo neskúsiť oboje ?! Môžete mať taký jedinečný make -up. Vizážista vytvoril svetlé a krásne líčenie očí. Na zvyšku tváre má jedna strana kostrové črty a druhá strana tváre klaunský vzor. Milujeme túto kombináciu dvoch klasických halloweenskych postáv.

Polovičný klaun, napoly kostrový make -up

Zdroj: @alexyamayoral

36. Strašidelné a elegantné halloweenske líčenie

Ďalší nápad na líčenie je strašidelný a šik. Tento vzhľad má elegantný, biely kostrový dizajn. Má tiež krásny očný make -up. Tento make -up sa ľahko vytvára a ľahko sa nosí. Bolo by to perfektné pre všetky akcie na poslednú chvíľu. Môžete to takto jednoducho udržať alebo si to s Halloweenskymi kontaktnými šošovkami ešte viac znepríjemniť.

Strašidelné a elegantné halloweenske líčenie

Zdroj: @lamahbilal

37. Make -up inšpirovaný Glam Joker

Joker inšpiroval mnoho makeupových lookov. Ďalej vám ukážeme unikátnejší nápad. Tu máme glam verziu Jokera. Má pekný očný make -up a mierne rozmazané pery, aby vytvorila žartovný úsmev. Je to úžasný nápad, vďaka ktorému budete tento Halloween vyčnievať z davu.

Make -up pre ženy inšpirovaný Glam Joker

Zdroj: @aimebbyyy

38. Nápad na make -up strašidelnej bábiky

Ďalej máme veľmi strašidelný nápad. Tento vizážista jej na tvári vytvoril bielu masku pre bábiky. Napriek tomu, že je make -up pekný, je aj trochu strašidelný. Niečo také by bolo perfektné na večierok a bude tiež veľmi jednoduché ho znovu vytvoriť. Môžete skúsiť podobný make -up ako tento alebo vyskúšať vlastný dizajn masky pre bábiky.

Roztomilý nápad na líčenie masky pre bábiku

Zdroj: @luisacristinamua

39. Jednoduché kostrové líčenie s kvetinovou čelenkou

Tento ďalší nápad na makeup je jednoduchý a ohromujúci. Pre tento vzhľad vizážista vytvoril make -up čiernej lebky s elegantným vzorom. Milujeme jej očný make -up, pretože je dymový a glam. Ak obnovíte vzhľad, skúste si dať kvetinovú čelenku, ktorá krásne dokončí make -up. Môžete si vytvoriť svoj vlastný pomocou obyčajnej čelenky, bielych plastových ruží a lepiacej pištole.

Jednoduché kostrové líčenie s kvetinovou čelenkou

Zdroj: @makeupby_makenzie

40. Klaun Pennywise

IT je jednou z najstrašnejších kníh a filmov. Tento ďalší nápad predstavuje líčenie inšpirované klaunom Pennywise, ktorý sa v príbehu objaví. Umelkyňa vytvorila glam eye makeup a na vytvorenie klaunského dizajnu použila červenú farbu. Existuje aj niekoľko červených balónov, ktorými je klaun známy. Nemôžeme uveriť, že makeup inšpirovaný zlým klaunom mohol vyzerať tak roztomilo.

Pennywise klaunský make -up

Zdroj: @kerminaxtadros

41. Roztomilý make -up strašiaka

Predtým sme zdieľali nápad na make -up strašiaka a ak sa vám to páčilo, mali by ste sa pozrieť aj na tento. Táto verzia strašiaka je svetlá a pekná. Make -up používa žiarivú ružovú farbu a má aj malú iskru. Použitím ružovej a trblietky vytvoríte skôr roztomilý vzhľad ako desivý. Milujeme túto myšlienku.

Roztomilý make -up strašiaka

Zdroj: @dracvlina

42. Jedinečné a kreatívne líčenie

Tento ďalší nápad je ideálny pre tých, ktorí milujú všetky veci Halloween. Dizajn má všetky halloweenske klasiky vrátane splnu, tekvíc, netopierov a pavučín. Je to veľmi kreatívny a jedinečný nápad. Milujeme to a bude to vyzerať skvele pre každého. Môžete to vytvoriť znova alebo môžete vyskúšať jeden alebo dva z návrhov.

Jedinečné a kreatívne halloweenske líčenie

Zdroj: @cfandino

43. Myšlienka líčenia pre peknú lebku

Ďalej tu máme ďalší nápad na líčenie kostry. Tento má pekné vzory a jasný a krásny dizajn aj na brade. Takéto líčenie bude vyžadovať prax, ale konečný výsledok bude stáť za to. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte podobný dizajn v akýchkoľvek farbách, ktoré sa vám páčia. Na dokončenie vzhľadu môžete dokonca nosiť kvetinovú čelenku.

Myšlienka líčenia pre peknú lebku

Zdroj: @luisacristinamua

Všetko, čo sa týka tohto pekného a jednoduchého halloweenskeho líčenia, je super úžasné a veľa z nich je možné vytvoriť pomocou nástrojov, ktoré už máte v taške na make -up. Možno je načase, aby ste si sadli a zacvičili si so svojou roztomilou mačičkou? Ako sme už povedali, čierne mačky a Halloween idú ruka v ruke!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei