15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 úžasných nápadov na tmavočervené vlasy

31. Myšlienka ohnivých červených a oranžových vlasov

Tmavo červená vyzerá úžasne aj s inými farbami. Neberte to jednoducho ako slovo, pozrite sa na nasledujúci pohľad. Tu máme klasickú tmavočervenú farbu s pridanou oranžovou farbou ku končekom vlasov. Ako vidíte, oranžová vyzerá úžasne s červenou. Vytvára ohnivý a odvážny vzhľad. Tieto vlasy budú perfektné na jeseň a zimu.

Ohnivá predstava červených a oranžových vlasov

Zdroj: @aaashleee

32. Tmavé a bohaté červené vlasy

Tento ďalší účes je jedným z našich obľúbených! Tu máme dlhé a kučeravé vlasy, ktoré sú zafarbené tmavými a bohatými červenými tónmi. Je tu aj náznak fialovej, ktorý mu dodáva vínový vzhľad. Celý štýl je ohromujúci od farby po kučery. Ak vaše vlasy potrebujú glam make -up, potom je to spôsob, ako to urobiť.

Myšlienka farby tmavých a bohatých červených vlasov

Zdroj: @hairstyleman

33. Čierny Bob s červenými zvýrazneniami

Hľadáte trendy strih a farbu na vyskúšanie? Ak áno, musíte sa na to pozrieť. Tento nápad na vlasy ponúka štýlový čierny bob s hlbokými a tmavočervenými odleskami. Tmavočervená je s čiernou farbou koreňov celkom jemná, ale dodáva vlasom nádych. Tento bob môžete vytvoriť znova alebo ísť po elegantnej a kratšej verzii. Tak či onak, vaše vlasy budú vyzerať báječne.

Čierny Bob s červenými odleskami

Zdroj: @thescissorsammurai

34. Elegantný nápad na červené vlasy

Keď už hovoríme o uhladených vlasoch, tento ďalší nápad je rovný a super štýlový. Tu máme jednoduchý a rovný strih, ktorý je zafarbený v krásnom červenom odtieni. Napriek tomu, že strih je klasický, vlasy skutočne urobia vyhlásenie kvôli farbe. Jedná sa o trendový a ľahko nositeľný účes, ktorý bude vyzerať úžasne na každom!

Elegantný nápad na červené vlasy

Zdroj: @paolosilveri

35. Dlhé, tmavočervené vlasy

Ak sa vám páčila farba Midnight Rose z predchádzajúceho príspevku, musíte vidieť aj tento nápad na vlasy. Tento dlhý účes je zafarbený v podobnom odtieni. Má červené tóny s fialovým a ružovým nádychom. Je to ako tmavšia verzia ruže. To len ukazuje, ako úžasné podobné farby môžu vyzerať na rôznych účesoch.

Dlhé tmavočervené vlasy

Zdroj: @thehairygodmotherr

36. Prirodzene vyzerajúce červené vlasy

Ak všetky odvážne farby nie sú pre vás, potom by tento nápad na vlasy mohol byť perfektný. Tento účes ponúka tmavé a dlhé vlasy s pridanou červenou farbou. Teraz tu použitá červená farba nie je taká živá ako niektoré ostatné. Ten má skôr korenistý a medený tón. Vyzerá to celkom prirodzene s tmavšou koreňovou farbou, takže celkovo sú vlasy štýlové a decentné. Takéto vlasy sú skvelé pre tých, ktorí chcú skúsiť červenú bez toho, aby boli príliš nad vecou.

Prirodzene vyzerajúce červené vlasy s ofinou

Zdroj: @theyoungamericansalon

37. Myšlienka farby vlasov na hlboké víno

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy! Tu máme ohromujúce kučery, ktoré sú zafarbené v červenom odtieni zvanom Crimson Spell. Je to jedna z najkrajších červených, aké sme kedy videli, pretože je tu toľko rôznych tónov a je tam aj náznak fialovej. To by bolo perfektné na jeseň a zimu, pretože má ten hlboký vínový vzhľad.

Myšlienka sýtej vínovej farby vlasov

Zdroj: @josh.does.hair

38. Dark Merlot Curls

Ďalej vám ukážeme ďalší Merlot červený. Tentoraz sú vlasy dlhé a kučeravé. Vlasy začínajú bohatým odtieňom Merlot a potom sa zmiešajú do svetlejšieho červeného tónu. Je to nádherný štýl a je ideálny pre dámy, ktoré majú radi trendy ombre a výrazné farby vlasov. Zopakujte to alebo môžete vyskúšať zmes na kratších vlasoch.

Dark Merlot Curls

Zdroj: @ernielovescolor

39. Odvážny nápad na červené vlasy

Tento ďalší nápad na vlasy ponúka ďalšiu odvážnu a ohromujúcu červenú. Vlasy na obrázku nižšie sú zafarbené na hlboký a tmavý vínový odtieň. Je to taký krásny nápad na vlasy a je ideálny pre dámy, ktoré chcú nosiť červené bez toho, aby boli vlasy príliš živé. Výpis bude červený, ale elegantne a nenápadne.

Odvážny nápad na červené vlasy

Zdroj: @hairby_marisol

40. Hlavné prvky lístia jesene

Ďalšia farba vlasov sa nazýva Fall Foliage a je jednoducho nádherná. Vlasy sú čierne s pridanými hlbokými a jasnejšími červenými tónmi. Je to nádherný vzhľad na jeseň, pretože je inšpirovaný farbami sezóny. Môžete to vytvoriť znova alebo môžete pridať medené tóny pre ešte odvážnejší účes.

Najdôležitejšie vlastnosti lístia na jeseň

Zdroj: @cryistalchaos

41. Tmavočervené vlasy Ombre

Máte radi červenejšie tóny? Ak áno, je to pre teba. Tu máme tmavé vlasy s pridanou červenou farbou asi v polovici. Milujeme to, pretože je to ako jemnejší ombre. Takto tmavo červená farba je skvelým spôsobom, ako zdvihnúť tmavohnedé a čierne vlasy. Môžete použiť podobnú červenú na svetlejšie vlasy, ale červená farba bude výraznejšia.

Tmavo červená farba vlasov Ombre

Zdroj: @feliciatisajsvensson.wella

V tejto sezóne je veľa spôsobov, ako sa rozhodnúť pre červenú, ale dúfajme, že tieto nápady na tmavočervené farby vlasov stačia na to, aby vaše kreatívne šťavy tiekli prúdom. Je čas na zmenu … Mohlo by byť načase, aby ste zafarbili mesto na červeno?

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei