15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 roztomilých nápadov na nechtový Deň vďakyvzdania pre rok 2019

21. Dizajn nechtov na strome

Ďalej v našom zozname je tento jesenný dizajn stromu. Milujeme tento dizajn, pretože používa inšpiráciu zo sezóny, do ktorej patrí Deň vďakyvzdania. Nail art, ako je tento, bude vyžadovať určitú prax, ale bude stáť za to. Trblietky dodávajú konečnému výsledku nádych lesku.

Jesenný dizajn nechtov na strome

Zdroj: @nailistayco

Použité výrobky: Revlon „Bare Bones“ (základňa), OPI „A-Taupe The Space Needle“ (vetvy), OPI „Uh, Oh, rolujte po okne“ (tráva), OPI „Orange you Fantastic“ (trblietky).

22. Iskrivé vďakyvzdania

Ďalej máme nápad na žiarivý klinec na Deň vďakyvzdania. Každý klinec má iný dizajn, ktorý používa medené, hnedé a modrozelené farby. Niektoré nechty sú trblietavé a niektoré sú zdobené kamienkami. Farby sú tak trendy a iskra je ideálna na oslavy. Nechty ako tieto sú skvelé na Deň vďakyvzdania a budú vhodné aj potom.

Iskrivé trblietavé nechty

Zdroj: @art_emma

23. Roztomilý nápad na turecký necht

Ak hľadáte roztomilý dizajn nechtov, potom je to pre vás to pravé. Tu máme morčacie nechtové umenie. Jeden klinec má tvár moriaka, dva klince na oboch stranách majú krídla a posledný klinec je červený a lesklý. Predpokladáme, že aj palec je červený. Je to zábavný a slávnostný nápad. Online návody na morčacie nechtové umenie nájdete online.

Roztomilý nápad na turecký necht

Zdroj: @clairelofthouse

24. Hnedé nechty s lesklými zvýrazňovacími nechtami

Hnedé odtiene sa perfektne nosia na nechtoch počas jesene, zimy a vďakyvzdania. Teplé a zemité tóny sa totiž tomuto ročnému obdobiu krásne hodia. Tento ďalší dizajn nechtov ukazuje, ako štýlovo nosiť hnedú. Väčšina nechtov je kávovo hnedého odtieňa a ostatné nechty sú nahé s hnedým trblietavým ombre. Ako vidíte, je to elegantný a štýlový nápad. Milujeme trblietky, pretože skutočne zvýrazňujú farbu.

Hnedé nechty s lesklými zvýrazňovacími nechtami

Zdroj: @elinasnailart

25. Elegantný dizajn nechtov na Deň vďakyvzdania so striebornými listami

Ďalší nápad na nechty je taký elegantný a krásny. Pre tento vzhľad sú nechty tmavohnedým tónom s pridanou iskrou a dizajn je dotvorený metalickým listovým umením. Je to veľmi pekný a sezónny vzhľad. Produkty použité na vytvorenie tejto mani si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke. Nechtové umenie takto bude vyzerať úžasne na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Elegantný dizajn nechtov na Deň vďakyvzdania so striebornými listami

Zdroj: @nailsuponatime

26. Matné a lesklé burgundské nechty

Burgundsko je ďalšou must-have farbou na jeseň a ďalej máme trendový spôsob, ako túto farbu nosiť. Môžete vyskúšať rôzne odtiene, ale odporúčame tmavé tóny, aké sa používajú tu. Táto mani ponúka dlhé rakvové nechty, ktoré sú tmavého a bohatého bordového odtieňa. Niektoré nechty sú tiež matné a niektoré lesklé, čo vytvára taký jedinečný a štýlový dizajn. Vzhľad môžete obnoviť matným bordovým lakom alebo lesklým bordovým lakom a matným krycím lakom..

Matné a lesklé bordové nechty

Zdroj: @nailsweden

27. Štýlový slnečnicový necht Art

Jednou z obľúbených kvetov vďakyvzdania sú slnečnice. Prečo ich teda nepridať na nechty? Môžete vytvoriť niečo také! Z tohto pohľadu majú niektoré nechty žiarivý žltý odtieň a niektoré sú nahé s úžasnými 3D slnečnicami. Každý klinec je tiež ozdobený kamienkami. Je to nádherný vzhľad, ktorý je ideálny pre sezónu. Znovu vytvorte podobnú mani alebo môžete použiť samolepky na slnečnicové nechty.

Štýlový slnečnicový nechtový umenie

Zdroj: @isabelsnails

28. Roztomilé oranžové tekvicové nechty

Nebolo by to vďakyvzdania bez tekvíc a potom tu máme nádherný dizajn tekvicových nechtov. Dva nechty sú žiarivo oranžového odtieňa, ďalšie dva nechty sú trblietavo oranžové a posledný necht je nahý s roztomilou tekvicou. Je to zábavný a slávnostný dizajn, ktorý sa dá nosiť po celú jeseň. Aké produkty boli použité na vytvorenie tohto vzhľadu si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke. Tekvica bola ručne maľovaná a online návody na umenie z tekvicového nechtu si môžete prezrieť.

Roztomilé oranžové tekvicové nechty

Zdroj: @thebeautystudiocolchester

29. Glitzy Dark Thanksgiving Nails

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Tri nechty sú jednoducho namaľované v tmavofialovom odtieni a ďalšie dva nechty sú fialové s trblietkami a listami. Je to ohromujúci dizajn, ktorý používa tmavofialovú farbu, ktorú musíte mať a listy sa tiež perfektne hodia k sezóne. Takýto dizajn nechtov je lesklý a bolo by skvelé na párty.

Trblietavé fialové klince na Deň vďakyvzdania

Zdroj: @art_emma

30. Lesk a jesenné listy

Ďalej máme ďalší nápad na nechty, ktorý používa listy inšpirované pádom. Pre tento vzhľad je každý klinec iný a vzory zahŕňajú lesk, zlaté prúžky a jesenné farebné listy. Je to nádherný a očarujúci vzhľad a je ideálny pre túto príležitosť. Takáto mani skutočne rozveselí váš outfit na Deň vďakyvzdania!

Trblietky a jeseň zanecháva nechty na rakve

Zdroj: @luxnails4ever

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei