15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 elegantných vzorov nechtov s kamienkami

Kamienky okamžite zažiaria vaše nechty. Tieto iskrivé malé drahokamy majú všetky rôzne tvary, veľkosti a farby, takže vzory, ktoré je možné vytvoriť, sú nekonečné. Milujeme nechtové vzory s kamienkami a myslíme si, že aj vy budete, našli sme 41 z najúžasnejších vzorov. Pozrite sa, máme pre každého niečo a dokonca si ich môžete vytvoriť aj doma.

1. Jednoduchý dizajn nechtov s kamienkami

Prvá myšlienka nechtov, ktorú by sme vám chceli ukázať, je tento jednoduchý, ale štýlový vzhľad. Nechty sú namaľované jednou farbou s názvom Barefoot od ella+mila s piatimi kamienkami na akcentovom klinci. Milujeme kamienky na tomto dizajne, pretože každý má menšiu veľkosť. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo môžete skúsiť inú farbu alebo iné množstvo kamienkov.

Jednoduché ružové nechty s kamienkami

Zdroj: @melcisme

2. Francúzsky dizajn nechtov s kamienkami

Ďalej tu máme francúzsku manikúru s iskrivým zákrutom. Nechty sú svetloružové s bielymi končekmi, ale je tu zvýraznený necht plný farebných kamienkov. Je to zábavný vzhľad, ktorý dodáva klasickej manikúre trendovú a sviežu aktualizáciu. Drahokamové nechty, ako sú tieto, sú skvelé pre dámy, ktoré chcú zamiešať svoje nechty a zároveň zachovať eleganciu.

Francúzsky dizajn nechtov s kamienkami

Zdroj: @salandaeva_nails

3. Sivé a strieborné nechty

Kamienky vyzerajú nádherne, ak sa používajú s nechtovým umením. Tu máme svetlé nechty s čírymi kamienkami a drahokamami, je tu aj kvetinový prízvuk. Nechty by vyzerali úžasne bez kvetinového dizajnu, ale kvety skutočne očarujú vzhľad. Môžete vytvoriť niečo podobné alebo si vybrať vlastnú farebnú paletu a kvety. Lak použitý v tomto vzhľade je OPI „I am what I Amethyst“ z kolekcie jemných odtieňov.

Elegantný dizajn sivých a strieborných nechtov

Zdroj: @misscelinas

4. Ružové rakvy s kamienkami

Nechty sú jedným z najľahších spôsobov, ako nosiť výrazné farby a odtiene sezóny. Skvelá farba na leto je žiarivá ružová a ako vidíte, na nechtoch vyzerá úžasne. Môžete nosiť také, aké sú, alebo pridať ozdobný klinec s kamienkom, ako je uvedené. Tento dizajn je ideálny pre dámy, ktoré chcú žiarivý vzhľad.

Ružové rakvy s kamienkami

Zdroj: @philglamournails

5. Elegantné rakvy na nechty

Náš ďalší nápad prináša bling! Dlhé nechty majú svetlý odtieň so striebornými leskmi a úchvatnými kamienkovými vzormi. Nechty, ako sú tieto, sú skvelou voľbou na špeciálnu príležitosť, ako je párty, ples alebo svadba. Môžete obnoviť vzhľad alebo si len vybrať ľahký lak na nechty s kamienkami.

Elegantné, nahé rakvové nechty s kamienkami

Zdroj: @philglamournails

6. Glam Matte Nails with Sparkle

Matné laky na nechty vyzerajú tak trendovo a tu je príklad nádherných vzorov, ktoré môžete vytvoriť. Môžete vidieť svetlú matnú farbu, čierne matné nechty s kamienkami a iskrivý čiernobiely šípkový dizajn. Môžete obnoviť vzhľad alebo si vybrať svetlú farbu pomocou jedného z prízvukových nechtov.

Glam matné nechty so Sparkle

Zdroj: @badgirlnails

7. Ombre rakvy na nechty

Tento ďalší nápad na nechty obsahuje dúhové kamienky. Máme ich radi, pretože keď je niečo dúhové, má svetelné farby, ktoré sa menia pod rôznymi uhlami. Keď sa používa na nechty, ako je uvedené, dodáva dizajnu magický vzhľad. Tieto nechty sú mäkké trblietavé ombre s kamienkovým prízvukom. Takýto dizajn je ideálny pre každú špeciálnu príležitosť.

Ombre rakvy s kamienkami

Zdroj: @nailsbykatrins

8. Jemná iskra

Chcete jemnejší dizajn? Potom by tieto nechty mohli byť pre vás. Tu máme veľmi svetlo ružové nechty s kamienkovým prízvukom. Tri malé kamienky boli umiestnené pozdĺž spodnej časti nechtu, čo dodáva dizajnu štýlový vzhľad. Môžete znovu vytvoriť dizajn alebo zvoliť inú farbu laku. Skúste použiť inú svetlú farbu pre elegantný vzhľad alebo žiarivý odtieň pre odvážny vzhľad.

Elegantný dizajn nechtov s kamienkami

Zdroj: @m.beauty.bar

9. Iskrivý dizajn nechtov s kamienkami

Kamienky a trblietky sa navzájom krásne dopĺňajú. Neberte to jednoducho ako slovo, pozrite sa na tento ďalší nápad. Nechty majú svetlú lesklú farbu s dvoma prízvukovými nechtami. Jeden prízvuk klinec má zlaté trblietky, zatiaľ čo druhý má trblietavý pásik s kamienkami. Toto je dokonalá glamour manikúra a môžete sa z nej inšpirovať a vytvoriť si vlastný žiarivý vzhľad v akejkoľvek farebnej schéme.

Elegantný dizajn nechtov s trblietkami a kamienkami

Zdroj: @nikishina.nail.studio

10. Odvážny modrý kamienkový dizajn nechtov

Doprajte svojim nechtom odvážnu modrú premenu s týmto ďalším nápadom. Nechty sú namaľované v žiarivom modrom odtieni s kamienkovým prízvukom. Milujeme akcentový klinec, pretože kamienky sú v rôznych farbách a modré kamienky ladia s ostatnými nechtami. Túto myšlienku môžete použiť pre akúkoľvek farbu. Uistite sa, že bez ohľadu na farbu, ktorú použijete, je na vašom prízvuku necht v podobnom tóne.

Odvážny modrý nechtový dizajn s kamienkami

Zdroj: @tior_nails

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei