15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 roztomilých príčeskov na tohtoročné leto

11. Karamel & Účes čokoládovej tyčinky

Mať tmavšie zámky, ktoré vyzerajú zdravo a lesklo, je úžasné. Tento dlhší bob vyzerá tak zdravo s niekoľkými tónmi karamelu a čokolády. Nie je potrebné farbiť celú hlavu a nemusíte sa báť, že by ste každých pár týždňov vyrazili ku kaderníkom, aby ste si upravili korene. Tento štýl je taký nenáročný na údržbu a je ideálny pre zaneprázdnené, uponáhľané dievčatá.

Účes brunetky Balayage s čokoládou a dlhým bobom

Zdroj: pinterest.com

12. Vlnitá, blonďatá lalok

Kratšie vlasy sa dajú upravovať rýchlejšie a jednoduchšie. Pridanie vĺn do lobu od stredu nadol je rýchly a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť nádherný vzhľad. Ak používate žehličky na vlasy, ktoré používa väčšina kaderníkov, je to také jednoduché. Áno, povedal som žehličky na vlasy a nie natáčky, ak ste to neskúsili, budete prekvapení, aké úžasné sú vlny, keď ich používate. Nielenže vám upravia vlasy, vyskúšajte a uvidíte.

Vlnitý blond dlhý bob účes

Zdroj: @glamiris

13. Rovná, brunetová lobička pre hrubé vlasy

Toto je roztomilý, ohromujúci štýl lobov. Je ľahký a nenáročný na údržbu. Pridanie trhaného strihu vám dodá elegantný, ale ostrý štýl. Predvedie váš nový účes a budete sa cítiť úžasne. Je to perfektný štýl pre hrubšie vlasy, ktorý vám dodá sebavedomie.

Rovná brunetka s dlhým bobom pre hrubé vlasy

Zdroj: @sazan

14. Textúrovaná, medová blond vňať

Keď máte dlhší bobový účes, je lepšie zvládnuť svetlejší odtieň, ako mať dlhšie vlasy. Prvá vec, ktorú si na tomto účese všimnete, je farba. Farba dáva vyniknúť účesu. Medové, blond odtiene vyzerajú úchvatne. Štruktúrované vrstvy dodávajú vlasom odrazu, aby vlasom dodali životnosť. Túto farbu je možné doplniť zhruba každý mesiac, ale ak by ste ju nechali, bude stále vyzerať úžasne. Táto farba a účes sú veľmi univerzálne.

Textúrovaný medový blond dlhý bob účes

Zdroj: @brittanybearmakeup

15. Sekaná, uhlová lalok

Lob môžete nosiť hore alebo dole, ale milujeme tento účes dole … Zvlášť, keď je účes rozstrapkaný a šikmý lob vyššie. Štiepanosť ešte viac predvedie účes, čím sa zvýraznia šikmé strany.

Choppy Uhlová brunetka s dlhým bobom

Zdroj: @kycolor

16. Čokoládovo hnedá vňať

Vyzerá to tak dobre, čokoládovo hnedá zmiešaná s lobom. Všetci sme závislí! Aj takto dobre môžete vyzerať s čokoládovými zámkami. Jedná sa o dlhší bob s niekoľkými zvýrazneniami. Vyzerá prirodzene, zdravo a perfektne sa hodí na každú príležitosť.

Čokoládovo hnedý účes Balayage s dlhým bobom

Zdroj: @kellymccormickhair

17. Rovný, striebristý blonďavý lob

Tento rovný lob je klasickým štýlom. Rovný bob je ovládateľný, štýlový a vyzerá úžasne. Tento dlhší bob má striebristý blond tón, ktorý dodáva štýlovému vzhľadu. Strih je šikmý a dodáva sexi, elegantný povrch.

Rovný striebristý blond šikmý lobový účes

Zdroj: @sydniiee

18. Účes s dlhým bobom s textúrou

Textúrovaný lob môže zabrániť tomu, aby boli vaše vlasy príliš hladké. Možno vás nudia hladké a leštené vlasy a máte pocit, že potrebujete zmenu. Ak sa rozhodnete pre dlhší bob s textúrou, dodá vám strapatejší a objemnejší účes a budete vyzerať úžasne.

Účes s dlhým bobom s textúrou

Zdroj: @foxandjane

19. Blond Balayage Lob

Ak ste sa rozhodli ísť na dlhší bob … Prečo nepridať farbu, aby ste predviedli svoj nový účes? Všetci milujeme ten pocit, keď vyjdeme z kaderníctva so sviežim novým strihom a farbou. Je to úžasný pocit a chceme sa ním okamžite predviesť. Dlhší bob je skvelý nápad, ale ak chcete úplnú zmenu, potom musíte myslieť aj na to, aby ste mali aj blond balayage. Nechať sa ostrihať je zmena, ale ak chcete, aby váš účes vynikol, porozmýšľajte nad tým, že pridáte blond vlasy. Balayage, francúzska technika, je ideálna pre ľudí, ktorí chcú mať prirodzený vzhľad.

Účes Blonde Balayage s dlhým bobom

Zdroj: @hairbyjessica_

20. Vlnitá lalok + čokoládovo hnedá balayage

Vlny vytvárajú svoj vlastný štýl a ten štýl je elegantný! Vlnitý lob môže spôsobiť, že každý outfit bude pôsobiť očarujúco a sexy. Čokoládovo hnedé odtiene balayage vytvoria tmavý a tajomný vzhľad, ktorý doplní tón vašej pokožky a očí. Jedná sa o účes, ktorý je taký všestranný a môže sa z neho ľahko stať deň až večer. Skvelé, keď máte nečakanú neskorú nočnú večeru s kolegami v práci alebo rande.

Čokoládová Balayage pre tmavé vlasy

Zdroj: @daniellelouisette

21. Textúrovaný dlhý bob s ofinou

Chcete sexi, štýlový vzhľad? Tento textúrovaný dlhý bob s ofinou pristane akémukoľvek typu vlasov a tvaru tváre. Ofina zvýrazní lícne kosti a ukáže vašu tvár. Je to sexy a dievčenský štýl, ktorý nebudete ľutovať! Nie je na škodu vyskúšať tento štýl a najmä, ak sa rozhodnete pre dlhší okraj, čo vám bráni? Pripojte sa k textúrovanému dlhému bobu s ofinou už dnes!

Textúrovaný dlhý bob s ofinou

Zdroj: @kelseydeuel

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei