15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 nových spôsobov, ako nosiť pletený chvost

11. Kučeravý, vysoký bočný chvost

Ďalej tu máme ďalší nebeský chvost z tkania. Tento je opäť štylizovaný do strany, ale skutočný chvost je kučeravý. Je to glam chvost, ktorý by bol perfektným účesom pre špeciálne akcie, večery, rande a ďalšie. Tento chvost je všestranný a môžete ho obliecť hore alebo dole. Skúste dlhý chvost alebo môžete skúsiť aj kratšiu dĺžku.

Kučeravý, vysoký bočný chvost

Zdroj: @filthyrichtresses

12. Trendový bublinkový chvost

Máte radi bublinkové chvosty, aké sme uviedli predtým? Potom sa musíte pozrieť na nasledujúci vzhľad. K tomuto účesu existuje bublinkový chvost, ale tento používa hrubšie vlasy a časti vlasov sú väčšie. Aj vrch vlasov je namiesto spletených uhladený. Toto je ďalší štýlový spôsob, ako nosiť bublinkový chvost. Milujeme túto myšlienku!

Trendový bublinkový chvost

Zdroj: @clatodd

13. Kučeravý chvost s vrkočmi

Potrebujete glam účes na špeciálnu príležitosť? Potom je tento nápad pre vás! Tu máme chvost, ktorý sedí vysoko na hlave s vlnitými vlasmi a bočnými vrkočmi. To, čo na tomto účese skutočne milujeme, sú vrkoče okolo začiatku chvosta. Vďaka týmto malým dotykom sú vaše vlasy super elegantné. Môžete si tiež vytvoriť chvost s rovnými vlasmi.

Curly Weave cop s vrkôčikmi

Zdroj: @hairbyantoinettenyc

14. Dlhý & Elegantný tkaný chvost

Ďalší chvost, ktorý vám musíme ukázať, je jednoducho wow! Tento chvost je super elegantný a dlhý. Na tomto účese milujeme všetko! Je to perfektný chvost pre dámy, ktoré chcú vyzerať trendy. Vzhľad dodá každému vlasovú závisť! Tento dlhý štýl môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať kratší chvost, v každom prípade to vyzerá nádherne. Vlasy použité na stylistke si môžete pozrieť nižšie.

Dlhé & amp; Elegantný tkaný chvost

Zdroj: @hairbyjhade

15. Štýl trendového tkaného chvosta

Ďalej tu máme tkaný chvost, ktorý ponúka funky trojuholníkové spojenia. Samotný chvost je dlhý a mierne vlnitý, zatiaľ čo vlasy na hlave majú v strede hrubé a tenké vrkoče s trojuholníkovými spojmi po stranách. Jedná sa o jedinečný a super štýlový nápad z chvosta, ktorý bude vyzerať úžasne na každom!

Trendový štýl tkaného chvosta

Zdroj: @styledby_yalemichelle

16. Prámiky do copu s vysokou väzbou

Prámiky a chvosty sú veľmi štýlovou kombináciou. Milujeme to, pretože možné účesy, ktoré môžete vytvoriť, sú nekonečné. Tu je roztomilý nápad z chvosta, ktorý musíte vidieť. Tento má stredový cop s dvoma copmi na oboch stranách. Prámiky vytvárajú trendový a jedinečný dizajn. Vzhľad je zakončený pekným, vlnitým chvostom. Upravte tento vzhľad alebo skúste rovné vlasy. Môžete dokonca experimentovať s rôznymi vzormi vrkočov.

Prámiky do copu s vysokou väzbou

Zdroj: @fancy_claws

17. Elegantný chvost s vlnami

Máte radi uhladené vlasy a chvosty? Potom je tento nápad pre vás. S týmto účesom získate to najlepšie z oboch svetov. Vlasy začínajú veľmi úhľadne a potom, keď sa začne chvost, vlasy sa začnú vlniť. Získate tak štýlový elegantný vzhľad aj s krásnymi vlnami. Takéto vlasy by boli perfektné na každú príležitosť, kde chcete vyzerať a pôsobiť glam.

Dlhé & amp; Elegantný chvost s vlnami

Zdroj: @touchedbylu

18. Kučeravý, nízky bočný chvost

Ďalej tu máme nádherný chvost s nízkou väzbou. Vlasy začínajú dvoma vrkočmi, ktoré sa stretávajú na začiatku chvosta. Potom má chvost ohromujúce kučeravé vlasy. Milujeme tento chvost, pretože je štýlový, jedinečný a trendový. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať kratší chvost, možno dokonca aj s rovnými vlasmi. Pre elegantný účes nechajte vrkoče rovnaké.

Kučeravý, nízky bočný chvost

Zdroj: @braids_by_antoinette

19. Kučeravý chvost s vrkočmi

Chcete veľa vrkočov, ale chcete aj chvost? Potom by tento účes mohol byť perfektný. Hlava je pokrytá kombináciou hrubých a tenkých vrkočov. Potom sa vlasy zmenia na kučeravý chvost. To je taký trendový vzhľad, ktorý vám poskytne funky vrkoče a chladný chvost. Vytvorte tento vzhľad alebo vyskúšajte iný dizajn vrkoča.

Curly Weave cop s vrkôčikmi

Zdroj: @touchedbytb_

20. Dlhý, rovný tkaný chvost

Hľadáte trendový chvost? Potom je to pre vás. Tento vzhľad ponúka nebeský chvost, ktorý je upravený do strany a vlasy sú rovné a super dlhé. Takéto vlasy sú úžasné a vyžadujú si pozornosť. Môžete sa z toho inšpirovať a vytvoriť si podobný chvost alebo vyskúšať taký chvost v zábavnej farbe, ako je vínová.

Koník dlhý, rovný

Zdroj: @thebrilliantbeauty

21. Nízky chvost s kučeravou väzbou

Urobte svoj chvost jedinečným pridaním príslušenstva! Tu je roztomilý príklad. Konský chvost je kučeravý bublinkový chvost so zlatými vlasovými väzbami, zatiaľ čo vlasy na hlave sú doplnené žiarivými žltými bobby pinmi. Skúste vyzerať takto alebo experimentujte s vlastnými farbami, sponkami do vlasov a sponkami Bobby. Myšlienky sú nekonečné!

Nízky chvost s kučeravou väzbou

Zdroj: @clatodd

22. Veľký kučeravý nízky chvost

Konský chvost ďalšej väzby je jedným z našich obľúbených! Tento chvost začína uhladene a lesklo a potom, keď sa účes začne, vlasy sú super kučeravé s objemom. Je to úžasný účes, ktorý by vyzeral úžasne pri zvláštnych príležitostiach. Toto je perfektný štýl, keď sa chcete cítiť glam a ukradnúť svetlo reflektorov!

Veľký kučeravý nízky chvost

Zdroj: @nicky_b_on_hair

23. Veľmi vysoký chvost s vrkôčikmi

Posledným v našom zozname najlepších tipov je tento vysoký chvost s vrkočmi. Konský chvost je uhladený, rovný a nebeský s krásnymi vrkočmi omotanými okolo vrchu. Na hlave je tiež pletené prevedenie. Toto je trendový nápad z chvosta, ktorý pristane každému a bude vyzerať úžasne aj s kučeravými vlasmi.

Koník s veľmi vysokou väzbou s vrkôčikmi

Zdroj: @geminitwinshauwny

Dúfame, že ste našli trendový väzbový chvost, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei