15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 návrhov neónových nechtov, ktoré sú perfektné na leto

31. Svetlé neónové farby

Existuje toľko chladných farieb, ktoré si môžete obliecť, a preto môže byť náročné vybrať si odtieň, ktorý chcete nosiť ďalej. No možno nemusíš. Môžete si vybrať takto viacfarebnú manikúru. Boli použité štyri rôzne farby a rôzne odtiene vytvárajú odvážny a zábavný vzhľad. Je to perfektný dizajn na leto a môžete ho znova vytvoriť alebo skúsiť použiť štyri z piatich ďalších farieb.

Matný neónový dizajn nechtov na rakve

Zdroj: @nadiaa_o

32. Ružová, oranžová a trblietavá

Náš ďalší nápad je pekný a ľahko sa nosí. Dva nechty sú ružové, dva nechty sú oranžové a jeden necht je pokrytý striebornými trblietkami. Ružová a oranžová sa perfektne dopĺňajú a trblietky len dodávajú trochu lesku. Klinec na palec môžete namaľovať ktoroukoľvek z týchto troch farieb. Takáto manikúra bude vyhovovať akejkoľvek dĺžke a tvaru nechtov.

Ružové, oranžové a trblietavé nechty

Zdroj: @gelove_nechty_ivana

33. Glitzy a Glam Neon Nails

Milujete nechty s množstvom lesku a lesku? Ak je to tak, musíte vidieť tento ďalší nápad! Tu máme neónové žlté nechty a každý necht má iný dizajn. Niektoré z vytvorených nechtových umení zahŕňajú ombre, trblietky, drahokamy a ďalšie. Je to úžasný dizajn nechtov a je ideálny pre dámy, ktoré chcú urobiť vyhlásenie vo veľkom štýle.

Neónové trblietavé rakvové nechty

Zdroj: @riyathai87

34. Neónová ružová a žltá s kamienkami

Ďalší nápad na nechty predstavuje jednu z našich obľúbených farebných kombinácií neónovej žltej a ružovej! Milujeme tieto farby spoločne, pretože sú tak jasné a zábavné. Za týmto účelom sú niektoré nechty jednoducho jednofarebné, niektoré sú ombre a iné majú drahokamový dizajn. Je to odvážny a krásny nápad na nechty, ktorý je na leto ako stvorený. Obnovte tento vzhľad alebo len jeden alebo dva z návrhov, ktoré sa vám páčia.

Neónové ružové a žlté nechty s kamienkami

Zdroj: @haramianails

35. Štýlové neónové zelené nechty

Ak chcete, aby vaše nechty vynikli z davu, potom je tento nasledujúci pohľad pre vás. Tu máme neónové zelené nechty. Niektoré sú len neónovo zelené, jeden klinec je nahý s neónovou špičkou a druhý klinec je pokrytý kamienkami. Je to taký štýlový a odvážny dizajn. Takéto nechty by boli perfektné na večierky, dovolenky a ďalšie.

Štýlové neónové zelené nechty

Zdroj: @hennasnailss

36. Akt a Neon Pink Ombre

Ďalej máme šikovný a trendový nápad na nechty. Tieto nechty majú pekne ružový a nahý ombre dizajn. Nahá a neónová ružová je taká ohromujúca farebná kombinácia. Takáto manikúra by bola ideálna pre dámy, ktoré chcú jemnejší neónový vzhľad. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať ombre s akýmkoľvek tvarom nechtov a akoukoľvek neónovou farbou.

Nahé a neónové ružové nechty Ombre

Zdroj: @k3nails_k3nails

37. Neónové zelené a kamienky

Máte radi neónovú zeleň? Potom sa pozrite na tieto nechty. Všetky nechty, okrem jedného, ​​sú nalakované v odvážnom neónovo zelenom odtieni, pričom prízvuk je pokrytý kamienkami. Je to taký chladný a štýlový dizajn, že sa ľahko nosí. Takáto mani padne každému a bude perfektná na každú letnú akciu.

Neónové zelené a kamienkové nechty

Zdroj: @haramianails

38. Jednoduchý dizajn neónových nechtov

Skôr v príspevku sme predstavili dizajn ružových, oranžových a trblietavých nechtov. Ak sa vám to páčilo, môže sa vám páčiť aj tento. V prípade tohto dizajnu je striebro iskrivejšie a ružová neónová a živá. Oranžová pripomína skôr pastelový tón. Ukazuje to len to, ako sa môžete inšpirovať myšlienkou a vytvoriť úplne nový vzhľad. Toto je ďalšia manikúra, ktorá by bola úžasná na letnú dovolenku.

Jednoduchý a roztomilý dizajn neónových nechtov

Zdroj: @m.beauty.bar

39. Žlté nechty Ombre s dizajnom palmy

Nič nehovorí leto ako palmy a tento ďalší nápad na nechty ukazuje, ako štýlovo nosiť palmy. Nechty majú trendový tvar rakvy so žltým a nahým ombre. Jeden klinec na každej ruke má tiež čierny palmový dizajn. Je to taký štýlový a letný vzhľad. Palmy môžete ručne maľovať alebo použiť šablónu, ak si podobný vzhľad vytvoríte sami.

Žlté nechtové nechty s dizajnom palmy

Zdroj: @creationsbyc

40. Trendové neónové koralové nechty

Rozžiarte svoj vzhľad toto leto pomocou trendovej korálovej manikúry, ako je táto. Všetky nechty sú matne neónovo ružové a na každej ruke je jeden prízvuk. Akcentný klinec je krásne ozdobený. Ozdoby na nechty, ako sú tieto, môžete online. Zopakujte to alebo vyskúšajte svoj vlastný štýlový dizajn s akcentom.

Trendové neónové koralové nechty

Zdroj: @nailfashionbyjenny

41. Zábavný nápad na nechtový kvet

Ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Každý klinec je nahý s rôznofarebným neónovým hrotom a nechýba ani jeden prízvuk. Na prízvuku sú tri krásne neónové kvety. Je to taký roztomilý a jedinečný nápad na nechty. Kvety a farby sú ideálne pre letnú sezónu. 3D kvety na nechty si môžete kúpiť online.

Zábavný nápad na kvetinový necht

Zdroj: @k3nails_k3nails

42. Neónové ombre nechty s drahokamami

Ďalej máme ďalší vzhľad ombre. Tieto nechty majú trojfarebný ombre. Dva nechty sú žlté, oranžové a nahé, zatiaľ čo ostatné majú dva rôzne odtiene ružovej a nahej. Niektoré nechty sú ozdobené drahokamami. Je to krásna, jedinečná a štýlová sada nechtov. Znovu vytvorte toto alebo vyskúšajte tri rôzne farby svojho ombre.

Neónové ombre nechty s kamienkami

Zdroj: @joelyoceannails

43. Ružové nechty s lesklými akcentmi

Ak máte radi ružové nechtové vzory, potom musíte vidieť tento ďalší vzhľad. Väčšina nechtov je živých a odvážnych ružových, zatiaľ čo dva nechty sú pokryté ružovým leskom. Je to pekný a glam look, ktorý pristane každému. Môžete tiež znova vytvoriť niečo podobné na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Ružové nechty s lesklými akcentmi

Zdroj: @haramianails

Dúfame, že ste našli trendový neónový vzhľad nechtov, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei