15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 roztomilých nápadov na nechty na Valentína do roku 2020

31. Glam Valentínske nechty

Potrebujete glam mani na valentínske rande? Ak je to tak, musíte vidieť tento ďalší nápad. Tieto nechty sú dlhé. Niektoré sú nahé, niektoré lesklé a dva nechty majú dizajn červeného srdca. Milujeme srdcia s trblietkami, pretože ukazujú, aká zábavná a špeciálna je táto príležitosť. Opäť môžete obnoviť vzhľad alebo mať jeden alebo dva vzory na všetkých nechtoch.

Glam nechty na Valentína

Zdroj: @loveeffectnails

32. Svetlo ružové nechty so zlatými srdiečkami

Ďalej vám ukážeme štýlový dizajn nechtov. Pre tento pohľad sú nechty svetlo ružové a jeden klinec na každej ruke je ozdobený zlatými srdiečkami. Je to jednoduchší spôsob, ako osláviť túto príležitosť. Vzhľad môžete obnoviť zlatými a ružovými lakmi alebo si môžete nechty nalakovať na ružovo a nalepiť na zlaté srdiečka. Zlaté srdiečka na nechty je možné kúpiť online.

Svetlo ružové nechty so zlatými srdiečkami

Zdroj: @_zvolené

33. Chic and Pretty Nail Idea

Máte radi ružovú a srdcovú kombináciu? Potom je to pre vás. Tu máme elegantné a pekne ružové nechty. Každý jeden je tiež ozdobený striebornými trblietkami, kamienkami a malými srdiečkami. Je to krásna mani, ktorá je ideálna na Valentína. Podobný vzhľad je možné obnoviť na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Elegantný a pekný nápad na nechty

Zdroj: @esnail_japan

34. Pink Ombre klince na Valentína

Ďalší nápad na nechty je jedinečnejší. Každý klinec je ozdobený ružovým ombre a na vrchu je ozdobený strieborným srdiečkom. Milujeme to, pretože používa klasické valentínske farby, ale trendovým a neobvyklým spôsobom. Tento vzhľad bol vytvorený pomocou Serendipity Polish Big Red Bow, Pink Poinsettia, Summer Sunnies a Midnight Kisses. Použité boli aj srdiečkové šablóny od Whats Up Nails.

Ružová ombra so striebornými srdiečkami

Zdroj: @lalalovenailart

35. Francúzske nechty Ombre na Valentína

Ďalším obľúbeným vzhľadom nechtov je francúzsky ombre a táto nasledujúca mani má valentínsky nádych. Každý klinec má ružový a biely ombre dizajn, ale dva nechty sú tiež ozdobené. Akcentné nechty sú nahé so striebornými iskrami, červenými perami a srdiečkami. Je to zábavná vychytávka elegantného ombre a táto mani pristane každému.

Francúzske nechty Ombre na Valentína

Zdroj: @beaunailss

36. Pretty Love Heart Nails

Ďalej tu máme ďalšie pekné srdiečkové nechty. Za týmto účelom sú všetky nechty svetlo ružové a sú ozdobené malými tmavo ružovými srdiečkami. Dizajn je taký roztomilý a ľahko sa nosí. Bude vyhovovať každému a všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Vzhľad môžete obnoviť pomocou ružových lakov na nechty a šablóny srdca.

Docela ružové srdiečkové nechty

Zdroj: @kazmiraemery

37. Iskry a srdcia

Dodajte svojim nechtom iskru s takýmto dizajnom. Tu máme srdcia a iskry mani. Každý klinec je buď ozdobený trblietkami, kamienkami alebo srdiečkami. Milujeme tento dizajn, pretože je originálny a štýlový! Srdiečka môžu byť namaľované ručne alebo môžete použiť šablónu a kamienky je možné nalepiť lepidlom. Môžete sa teda pokúsiť vytvoriť tento vzhľad sami doma.

Rakvové nechty s trblietkami a srdiečkami

Zdroj: @art_emma

38. Roztomilý dizajn nechtov na srdiečku

Nebol by to Valentín bez sladkostí a tento ďalší dizajn nechtov sa nimi inšpiroval. Tri nechty sú ružové, jeden je trblietavý a druhý má umenie cukríkového srdca. Je to taký roztomilý vzhľad a je perfektné na Valentína. Môžete to znova vytvoriť alebo dať srdcia na všetky nechty. Vzhľad bol vytvorený pomocou obchodov OPI Suzi a ostrovného chmeľu, kokosovej zátoky Essie, Blossom dandy, Chillato, Baguette Me Not a Prêt a surfer a NudeExperience Athena.

Roztomilý dizajn nechtov na srdiečku

Zdroj: @nailsuponatime

39. Kamienky a mašle

Ďalší nápad na nechty je taký pekný a ženský! Tu máme dlhé rakvové nechty, ktoré sú matne ružové. Niektoré sú obyčajné, jeden klinec má mašľu a druhý je pokrytý kamienkami so srdcom v strede. Milujeme kamienky, pretože majú rôzne tvary a farby. Je to oslňujúca a tvrdá mani. Mašle a kamienky na nechty je možné kúpiť online.

Kamienky a mašle

Zdroj: @_zvolené

40. Nechty inšpirované Bugs Bunny

Ste fanúšikom Bugs Bunny? Ak je to tak, bude sa vám páčiť tento ďalší nápad na nechty Toto je jedinečný vzhľad na Valentína. Väčšina nechtov má iný dizajn, ktorý obsahuje Bugs Bunny s očami srdiečka lásky, jeho priateľku Lolu, srdiečka, slovo láska a ďalšie. Je to zábavná manikúra a umožní vám vyniknúť z davu.

Nechty inšpirované Bugs Bunny

Zdroj: @nails_va_

41. Valentínsky gradient nechtov

Neviete sa rozhodnúť, či chcete mať ružové alebo červené nechty? Ak áno, prečo si nevyberiete oboje? Môžete vytvoriť takéto gradientné nechty. Malíček začína ako svetlo ružový a každý klinec postupne tmavne, až kým nie je palec palca červený. Ako vidíte, je to pekný, štýlový a odvážny nápad. Niektoré nechty sú ozdobené bielymi srdiečkami. Môžete to znova vytvoriť alebo mať iba prechod.

Ružový gradient valentínske nechty

Zdroj: @nail.n.makeupbynessa

Dúfame, že ste našli perfektný dizajn nechtov na oslavu Valentína vo veľkom štýle!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei