15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

45 trendových účesov boxy boxových vrkočov

21. Burgundsko Box Copánky

Ďalej máme ďalší štýlový nápad na farbu vlasov. Tieto boxové vrkoče sú nádhernej bordovej farby. Milujeme vínové vrkoče, pretože farba je taká bohatá, živá a trendová. Takáto farba skutočne zahreje váš vzhľad na jeseň a v zime. Obnovte tento ľahko nositeľný účes alebo môžete skúsiť kratšie vrkoče.

Burgundské boxové vrkoče

Zdroj: @qthebraider

22. Háčkované bohyne v krabičke

Nasledujúca myšlienka vlasov ponúka krásne a elegantné vrkoče. Tieto vrkoče sú stredne dlhé s krátkymi a tesnými kučerami na konci každého vrkoča. Toto je ďalší jednoduchý a ohromujúci štýl, ktorý bude vyhovovať každému. Vyzerá to jednoducho bez námahy nádherne. Nechajte to takto jednoducho a šik, alebo môžete copánky v žiarivejšej farbe vyskúšať pre odvážnejší vzhľad. Vlasy použité na vytvorenie vzhľadu: Mane Concept syntetické africko-napturálne vrkoče-3 balenia coily ends boxového copu 18 ″. DIY návod od Msnaturally Mary je nižšie!

Háčkované bohyne v krabičke

Zdroj: @msnaturallymary

23. Štýlové a ľahko nositeľné vrkoče

Chcete účes, ktorý sa ľahko nosí a ktorý vám dodá glam look pre každú príležitosť? Ak áno, tento pletený štýl by mohol byť pre teba ideálny. Tu máme veľmi dlhé vrkoče s množstvom krásnych kučier. Bez ohľadu na to, čo máte na sebe alebo kam sa chystáte, budete s týmito vrkočmi vyzerať štýlovo. Znovu vytvorte dlhú dĺžku alebo môžete vyskúšať kratšiu verziu štýlu.

Štýlové a ľahko nositeľné vrkoče

Zdroj: @braidbaby8189

24. Letný blond účes

Ďalej tu máme ďalší letný blond štýl. Tu máme krátke vrkoče s voľnými a dlhými kučerami. Vrkoče sú tiež teplým blond odtieňom. Tento účes má plážový a slnkom pobozkaný vzhľad, vďaka čomu je ideálny pre letnú sezónu. Nechajte to takto jednoduché a štýlové alebo ho urobte jedinečnejším pridaním príslušenstva. Mušle by vyzerali úžasne. Použité vlasy: 6 balení Urban Beauty Hair vo farbe MT27/613, 18 palcov.

Letný blond účes

Zdroj: @nnescorner

25. Super dlhé bohyne boxové vrkoče

Ďalší nápad na vlasy, ktorý vám musíme ukázať, je glam a super štýlový. Pre tento vzhľad sú vlasy upravené do veľmi dlhých bohyňských vrkočov s kučeravými koncami. Toto je ďalší účes, ktorý ohromí každého a budete vyzerať elegantne pre každú príležitosť. Na stránke nižšie nájdete návod na YouTube, ktorý vám ukáže, ako si natočiť konce vlasov. Kliknite teda na odkaz nižšie, pozrite si video a upravte si vzhľad sami.

Krabice s dlhými bohyňami

Zdroj: @brosiaaa

26. Príslušenstvo bohyne vrkoče

Ďalej tu máme krásne a doplnkové vrkoče bohyne. Tieto vrkoče sú dlhé a použité kučery sú ohromujúce. Niektoré vrkoče zdobia aj zlaté šnúry a zlaté manžety. Je to taký pekný nápad na vlasy a bude vyzerať úžasne na každom. Obnovte to alebo môžete namiesto toho skúsiť strieborné doplnky.

Príslušenstvo bohyne vrkoče

Zdroj: @iam_cynthe_braidslayer

27. Glam vrkoče s bočnou časťou

Tento ďalší nápad na vlasy je ďalším z našich obľúbených! Štýl je veľmi dlhý s bočnou časťou. Existujú aj robustné vrkoče a tesné kučery. Je to super glam účes a robí to skutočne vyhlásenie. Nechajte vlasy jednoduché, alebo ich môžete ešte viac rozčesať pomocou niektorých šnúr. Farebné šnúry budú s týmto vyzerať úžasne.

Glam vrkoče s bočnou časťou

Zdroj: @iam_cynthe_braidslayer

28. Ohromujúce viactónové vrkoče

Milujeme aj tento ďalší nápad na vlasy. Pre tento vzhľad máme krabicové vrkoče s veľkými časťami, ktoré skutočne robia vyhlásenie. Účes má aj voľné vlny. Ak by to všetko nestačilo, existujú aj viacfarebné vrkoče. Všetko o tomto štýle je nádherné a je skvelé pre tých, ktorí chcú vyskúšať niečo nové. Pre vrkôčiky sa môžete rozhodnúť pre akékoľvek farby.

Ohromujúce viactónové vrkoče

Zdroj: @kersti.pitre

29. Bohyňa vrkoče so škrupinami

Existuje toľko rôznych doplnkov, ktoré môžete použiť vo vlasoch. Tento účes má škrupiny a vyzerajú úžasne! Ako vidíte, niektoré vrkôčiky sú doplnené mušľami. Je to veľmi pekný nápad a škrupiny sú na leto ako stvorené. Môžete to takto udržať jemné alebo pridať ďalšie!

Bohyňa vrkoče so škrupinami

Zdroj: @polishedbraids

30. Nádherné polovičné bohyne vrkoče

S týmto ďalším účesom sa budete cítiť ako kráľovná. Pre tento vzhľad máme vrkoče bohyne. Niektoré zostanú voľné a niektoré sú uviazané vysoko na hlave do drdola. Polovičný drdol je tak trendový a účes môže byť glammed hore alebo dole, aby vyhovoval akejkoľvek príležitosti. Obnovte to alebo môžete namiesto drdolu použiť chvost.

Nádherné vrkoče bohyne Half Up

Zdroj: @whitneynhawkins

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei