15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 pekných sviatočných klincov, ktoré vás dostanú do vianočného ducha

Začínate sa cítiť slávnostne? Hľadáte vianočné nápady na nechty? Potom sa musíte pozrieť na 43 najlepších dovolenkových nechtov, ktoré sme našli na Instagrame! Máme šumivé snehové vločky, nechtové umenie inšpirované vianočnými darčekmi, návrhy s klasickými vianočnými postavičkami a ďalšie. Každému sa niečo hodí, či už sa chystáte na glam vianočný večierok alebo chcete osláviť sezónu vo veľkom! Tento zoznam vás určite dostane do vianočnej atmosféry.

1. Glam Holiday Nails

Začíname s týmito snehovými vločkami a trblietavými dovolenkovými nechtami. Nechty sú trblietavé s rôznym vzorom bielej snehovej vločky a malými trblietavými kryštálmi. K dispozícii je tiež strieborný trblietavý prízvuk. Takéto nechty sú na Vianoce ako stvorené! Obnovte celý vzhľad alebo možno vyskúšajte iba jeden dizajn snehovej vločky na všetkých nechtoch.

Glam Holiday nechty so snehovými vločkami

Zdroj: @kt_tk1

2. Roztomilý nápad na Santa Claus

Náš ďalší nápad je dizajn inšpirovaný Santa Clausom. Niektoré z nechtov sú červené a trblietavé, zatiaľ čo dva sú prízvukové nechty so Santovým nechtovým umením. Na jednom klinci je Santova tvár a na druhom jeho oblek. Je to roztomilý a slávnostný nápad na nechty. Tento dizajn bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Roztomilý nápad na vianočný necht na sviatky

Zdroj: @lalalovenailart

3. Roztomilé nechtíky inšpirované perníkom

Bez perníka by neboli Vianoce! Ďalej by sme vám chceli ukázať tieto roztomilé nechty inšpirované lahodnou dovolenkovou pochúťkou. Nechty sú vybavené všetkými rôznymi vzormi perníkového štýlu. Prvý má roztomilou tvár, druhý má perníkové gombíky, ďalší máme slávnostný zlatý klinec a na poslednom viditeľnom klinci je perník s bielou polevou. Obnovte celý vzhľad alebo si vyberte jeden z návrhov nechtov, ktorý chcete vyskúšať.

Roztomilé vianočné nechty inšpirované perníkom

Zdroj: @clairelofthouse

4. Zlaté trblietky a kárované nechty

Prázdninové a zimné obdobia poskytujú veľa inšpirácie pre nail art! Tu máme štýlový a roztomilý nápad. Nechty sú namaľované červeným a zeleným károvaným vzorom so zlatými trblietkami a bielymi klincami. Milujeme túto myšlienku, pretože používa károvaný (zimný must have) so sviatočnými farbami a trblietkami.

Zlaté trblietky a kárované nechty

Zdroj: @amkuch15

5. Elegantné sviatočné nechty

Ak hľadáte elegantný nápad na nechty na prázdniny, tieto nechty môžu byť perfektné! Všetky nechty sú svetlého odtieňa s krásnymi vzormi a drahokamami. Jeden klinec je zasnežený, druhý má krištáľový vianočný stromček, potom je tam trblietavý klinec a nakoniec tri krásne drahokamy. Takéto nechty by boli perfektné na párty.

Elegantné dovolenkové nechty

Zdroj: @gabbysnailart

6. Slávnostné, zlaté a strieborné bodky

Ďalej tu máme štýlový nápad na nechty, o ktorý sa s vami chceme podeliť. Nechty sú tmavočervené so striebornými a zlatými bodkami. Milujeme tu používané farby, pretože sú perfektné na sezónu. Tento vzhľad je ľahké znovu vytvoriť, všetko, čo budete potrebovať, je červený, zlatý a strieborný lesk a nástroj na bodkovanie. Použite všetky tri farby alebo skúste len červenú a zlatú alebo červenú a striebornú.

Slávnostné zlaté a strieborné puntíky

Zdroj: @thedotcouture

7. Pretty Snowflake Holiday Nails

Náš ďalší nápad predstavuje zimný dizajn snehových vločiek. Všetky nechty majú rôzne vzory, vrátane pruhov inšpirovaných cukrovou trstinou, slávnostných trblietok a výraznej snehovej vločky. Jedná sa o krásne a jednoduché nechty na prázdniny.

Krásne nechtové nechty na snehové vločky

Zdroj: @badgirlnails

Ľahko obnovte dizajn pomocou tohto rýchleho videa YouTube od BadGirlNails. Užite si to!

8. Vianočné ozdoby

Ozdoby sú nevyhnutnou súčasťou vianočného stromčeka. Tieto nechty boli inšpirované ozdobami. Každý klinec má inú cetku so všetkými rôznymi vzormi. Je to taký roztomilý a vianočný nápad. Tento vzhľad môžete obnoviť alebo môžete použiť podobné ozdoby vo farbách podľa vášho výberu.

Vianočné ozdoby Sviatočné nechty

Zdroj: @lifeisnails

9. Dovolenkové nechty inšpirované luskáčikom

Ďalší nápad, ktorý vám musíme ukázať, bol inšpirovaný ďalšou vianočnou klasikou – Luskáčikom. Tieto nechty sú tmavočervené s jedným prízvukom, ktoré vychádzali z uniformy Luskáčika. Jedná sa o tradičný prázdninový nápad, ktorý bude vyhovovať akémukoľvek tvaru a dĺžke nechtov.

Dovolenkové nechty inšpirované Luskáčikom

Zdroj: @mvargas_nails

10. Matné červené dovolenkové nechty

Hľadáte jednoduché dovolenkové nechty? Potom je tento nápad pre vás! Tieto nechty sú odvážne, vianočné červené s jedným prízvukom. Na akcentnom klinci je kreatívny vianočný stromček so zlatými leskmi. Je to taký elegantný a štýlový nápad na nechty, ktorý dodá vášmu vzhľadu slávnostný lesk a pôvab. Môžete ich znova vytvoriť v matnom alebo lesklom prevedení.

Matné červené dovolenkové nechty

Zdroj: @nailsbyjema

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei