15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 pútavých účesov Twist Braids pre čierne vlasy

Twist copánky sú štýlovým a všestranným spôsobom, ako chrániť svoje prirodzené vlasy. Existuje toľko spôsobov, ako môžete nosiť tento trendový vzhľad. Pri všetkom tom výbere sa však môže zdať nemožné nájsť váš ďalší ochranný účes, takže sme tu, aby sme vám pomohli. Našli sme 43 pútavých zákrutov, ktoré musíte vyskúšať! Nájdete tu roztomilé kratšie štýly, glam twisty, aktualizácie a ďalšie. Existuje dokonca aj niekoľko zábavných nápadov na farbu vlasov. Potom, čo si to prečítate, sa s vlasmi nebudete nudiť, rezervujete si termín ďalšej návštevy kaderníckeho salónu!

1. Red Twist Braids

Urobte vyhlásenie s takými zákrutami z červeného copu! Tento prvý účes ponúka dlhé spletené vrkoče v krásnom odvážnom červenom odtieni. Môžete ich znova vytvoriť alebo si vybrať jeden z mnohých ďalších úžasných dostupných červených tónov. Tmavo červená by bola ideálna na jeseň a zimu. Akákoľvek dĺžka vrkoča by v červenej farbe vyzerala nádherne.

Vyhlásenie, vrkoče Red Twist

Zdroj: @axellepro

2. Twist copánky do vysokého drdola

Twist vrkoče vyzerajú krásne, keď sú zabalené do vysokého drdolu, rovnako ako náš ďalší výber. Tieto zvraty boli štylizované do veľmi vysokého drdolu a boli doplnené roztomilým šálom. Šatky sú skvelým doplnkom k vlasom, pretože môžete použiť akúkoľvek farbu a vzor. Je to štýlový spôsob, ako urobiť svoj účes jedinečným.

Twist vrkôčiky do vysokého drdola

Zdroj: @a.dai.sha

3. Štýlové krátke vrkoče

Kratšie účesy sa stali jedným z povinných lookov. Tu je štýlový príklad! Táto myšlienka obsahuje krátke, hrubé zákruty, ktoré vytvárajú dlhý bob. Je to elegantný účes, ktorý pristane každému. Môžete to znova vytvoriť alebo pridať nejakú zábavnú farbu. Príslušenstvo, ako sú manžety do vlasov, by tiež vyzeralo pekne. Ak ste milovníčkou krátkych vlasov a chceli by ste vyskúšať tento vzhľad, odporúčame vám pozrieť si kolekciu Dynamite Hair Collection na Instagrame. Vlasy použité na tento vzhľad sú 12 ″ Havana Twists.

Štýlové krátke vrkoče

Zdroj: @thatdynamitechick

4. Ombre, Micro Twist Braids

Rozmýšľate nad pridaním výrazných farieb do svojich vrkočov? Potom sa musíte pozrieť na tento ďalší nápad na vlasy. Tieto mikrovlákna sú dlhé a tenké s ombre vzhľadom. Vlasy začínajú ako tmavá, prirodzená farba v hornej časti a potom bol v strede pridaný krásny medený odtieň. Obnovte medený vzhľad alebo vyskúšajte svoju vlastnú žiarivú farbu.

Ombre, Micro Twist Braids

Zdroj: @lolaomonaija

5. Dlhé zákruty

Náš ďalší nápad obsahuje hrubé zákruty, ktoré boli štylizované do boku. Niečo také jednoduché, ako zametať vrkoče na jednu stranu, vám okamžite dodá elegantný a elegantný vzhľad. Preto čím dlhšie budú vrkoče, tým lepšie, a vždy môžete mať zákruty vytvorené hrubé alebo tenké, bez ohľadu na to, čo sa vám najviac páči..

Krásne, dlhé zákruty pre čierne vlasy

Zdroj: @leonegoddess

6. Háčkované vrkoče

Ďalší spôsob, ako si môžete upraviť svoje spletené vrkoče, je takto v polovičnom drdole. S týmto štýlom získate to najlepšie z oboch svetov – môžete mať nádherný vysoký drdol, ale aj dlhé, voľné vrkoče. Takéto vlasy vyzerajú úžasne v akejkoľvek farbe a môžete sa rozhodnúť, či ich budete používať s manžetami na vlasy alebo nie. S drdolom, akým je tento, nemôžete nič pokaziť.

Háčkované vrkoče

Zdroj: @i.am.rachel

7. Trendy vrkoče s kudrlinami

Ďalej tu máme trendový nápad na vlasy, s ktorým sa s vami chceme podeliť. Tieto spletené vrkoče sú veľmi dlhé a na konci majú kučery. Kučery vyzerajú úžasne so zákrutami a je to len očarujúci spôsob, ako upraviť vrkoče. Môžete vytvoriť dlhé dlhé zákruty, ako sú tieto, alebo zvoliť kratšiu možnosť. Tak či onak, budete vyzerať ako bohyňa!

Trendové vrkoče s krútením

Zdroj: @styledby_yalemichelle

8. Roztomilé mikro zákruty

Pri výbere splietaných vrkočov sa môžete rozhodnúť, či chcete hrubé alebo tenké vrkoče. Oba vyzerajú nádherne, ale tu je krásny príklad veľmi tenkých zákrut. Ako vidíte, tenké zákruty pôsobia tak štýlovo a vytvárajú jemnejší a jemnejší hotový výsledok. Milujeme tento nápad na vlasy!

Roztomilé mikro zvraty

Zdroj: @ronkeraji

9. Jumbo Rope Twist Bun

Ak dávate prednosť hrubším zákrutám, musíte sa pozrieť na tento pletený drdol. Na tento účel boli použité jumbo lanové zákruty. Je to úžasný účes, ktorý ohromí každého, kto ho vidí. Vďaka takýmto veľkým vrkočom skutočne vyniknú zákruty lana. Vyberte si drdol takto alebo nechajte vrkoče voľné.

Lanový prút Twist

Zdroj: @tesheshaircreation

10. Vrkoče v štýle morskej panny

Vlasy morskej panny sú jedným z must-have lookov! Ak milujete tento trend, môže sa vám páčiť náš ďalší nápad. Tu máme dlhé skrútené pletence s ombre farbou. Vrch vlasov je tmavý a potom v strede pribudol nádherný zelený odtieň. Takéto vlasy sú štýlové a magické.

Dlhé, Ombre Twist vrkoče

Zdroj: @billykiss

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei