15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Odvážnych a ostrých čiernych rakiev

11. Dlhé matné nechty

Máte radi matný a lesklý vzhľad? Potom je tento nápad pre vás. V tomto prípade je väčšina nechtov matná s jedným lesklým nechtom. Lesklý necht má na vrchu jemný lesk. Je to elegantný a nádherný nápad na nechty. Je to elegantné, ale aj super štýlové.

Matné čierne rakvové nechty

Zdroj: @chaunlegend

12. Čiernobiele nechty s trblietkami

Náš ďalší nápad je plný lesku a pôvabu. Tieto nechty sú matné čierne so štýlovým prízvukom. Jeden z prízvukových nechtov má dizajn strieborných prúžkov a ostatné sú trblietavé. Dva sú čierne a strieborné trblietavé ombre, zatiaľ čo druhý klinec je čierny so striebornými trblietkami. Milujeme tento vzhľad, bolo by to perfektné pre NYE a dovolenkové obdobie.

Čierne a biele rakvy s trblietkami

Zdroj: @margaritasnailz

13. Čierne matné nechty s trblietkami

Ďalej tu máme ďalší trblietavý pohľad. Tieto nechty sú matné s dvoma trblietavými prízvukmi. Glitter má atmosféru morskej panny, pretože jemné odtiene. Je to krásny nápad na manikúru a môžete vytvoriť niečo podobné s akoukoľvek trblietavou farbou.

Čierne matné nechty s trblietkami

Zdroj: @riyathai87

14. Nechty na čiernej rakve so striebrom Art

Hľadáte nechty, ktoré budú páni? Potom ich musíte skontrolovať. Všetky nechty sú lesklé čierne, ale každý má iný dizajn. Nechty na palci sú hladké, zatiaľ čo ostatné majú striebro alebo drahokamy. Milujeme krištáľové nechty, najmä dizajn kutikuly, je taký úžasný a štýlový. Drahokamy si môžete kúpiť online a vytvoriť tak podobný vzhľad a môžete si vyskúšať tento dizajn alebo pridať svoje vlastné iskrivé vzory.

Čierne rakvy so strieborným umením

Zdroj: @margaritasnailz

15. Elegantné čierne, biele a zlaté nechty

3D kvety vyzerajú na nechtoch úžasne. Neberte to len tak, vyskúšajte túto manikúru. Tento vzhľad ponúka matné čierne nechty, biele nechty a zlatý trblietavý akcent. Väčšina nechtov má drahokamy a niektoré majú kvety. Takéto kvety sa ľahko aplikujú a dajú sa kúpiť online. Vyskúšajte celý vzhľad alebo len čierne nechty s kvetmi podľa vlastného výberu.

Elegantné čierne, biele a zlaté rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbymztina

16. Dlhé rakvové nechty s trendovými vírmi

Náš ďalší nápad na nechty je glam a trendy! Väčšina nechtov je čiernych, ale existujú dva prízvukové nechty. Jeden prízvuk klinec má mramorový vzhľad a druhý má krásne zlaté viery. Pripomína nám grécku bohyňu, takže je ideálny pre dámy, ktoré chcú vyniknúť, byť si všimnuté a vyzerať štýlovo.

Dlhé rakvové nechty s trendovými špirálami

Zdroj: @fiina_naillounge

17. Glitterové a matné rakvové nechty

Ak potrebujete nechty, ktoré sa štýlovo lesknú, potom je tento nasledujúci pohľad pre vás. Táto manikúra obsahuje matné nechty, lesklé nechty a jeden lesklý prízvuk. Milujeme čierne nechty, pretože majú strieborný prúžok, ktorý zvýrazňuje farbu a vytvára trendový vzhľad. Takáto manikúra je náročná, ale zároveň elegantná a elegantná.

Lesklé a matné rakvové nechty

Zdroj: @joannasnails

18. Nechty na čiernej rakve s dúhovým umením

Dodajte svojmu vzhľadu šmrnc a farbu s takýmito nechtami! Tieto nechty sú čierne s dvoma dúhovými nechtami. Dúhové umenie vyzerá kovovo a pravdepodobne boli použité fólie, ale dúhový vzhľad môžete vytvoriť aj pomocou rôznych farebných leštidiel, technika suchého štetca by vyzerala úžasne. Skúste tieto farby alebo vlastnú žiarivú kombináciu.

Nechty s čiernou rakvou s dúhovým umením

Zdroj: @margaritasnailz

19. Trendy strieborné a čierne rakvy na nechty

Doprajte svojim nechtom trendovú premenu s takýmto dizajnom. Táto manikúra obsahuje čierne nechty so zvýraznenými nechtami zo striebornej fólie. Strieborná fólia vyzerá tak elegantne a štýlovo. Na internete nájdete množstvo návodov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť strieborný vzhľad, a fólie na nechty si môžete kúpiť online. Skúste striebro alebo slamové zlato. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať báječne.

Trendové strieborné a čierne rakvy na nechty

Zdroj: @margaritasnailz

20. Čierne rakvy na nechty Ombre

Keďže čierna farba patrí ku všetkému, so svojim nechtovým umením môžete skutočne experimentovať a baviť sa. Tu je skvelý príklad. Tu máme čierne nechty s dvoma prízvukovými vzormi. Jeden je čierny ombre s drahokamami a druhý obsahuje strieborné holografické disky. Je to zábavný a štýlový nápad. Skúste tento vzhľad alebo vyskúšajte inú kombináciu ombre alebo namiesto diskov skúste bodky.

Čierne rakvy na nechty Ombre

Zdroj: @philglamournails

21. Akrylové nechty na rakve čiernej farby

Posledným nápadom, ktorý vám musíme ukázať, sú tieto glam rakvy. Tieto nádherné nechty sú čierne s mramorovým a drahokamovým prízvukom. Milujeme tieto nechty, pretože mramorové umenie a kryštály sú nevyhnutným vzhľadom a perfektne sa dopĺňajú. Môžete sa obnovovať pomocou akýchkoľvek vzorov mramoru a kryštálov a online nájdete návody na mramor.

Akrylové nechty na rakve čiernej farby

Zdroj: @fiina_naillounge

Dúfame, že ste našli štýlový nápad na nechty, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei