15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 krátkych účesov s copom, ktoré sú vhodné do teplého počasia

11. Krátke boxové pletence Jumbo

Chcete vyskúšať niečo nové a štýlové? Tak prečo si nevybrať krátke pletence ako tieto! Pre tento účes sú vlasy upravené do jumbo box vrkočov, kde jedna polovica vrkočov je čierna a druhá polovica je tmavo vínového odtieňa. Použitím výraznej farby iba na polovicu vrkočov vytvára jedinečný a trendový vzhľad – ideálny na jar a leto. Môžete to vytvoriť znova alebo môžete použiť akékoľvek farby podľa vášho výberu.

Krátke boxové pletence Jumbo

Zdroj: @studio_lipepreto

12. Pletený bob s bočnou časťou

Náš ďalší nápad je ďalší ľahko nositeľný a elegantný bob. Tu máme robustné boxové vrkoče, ktoré majú bočnú časť a dĺžku, ktorá presahuje ramená. Každý z vrkočov je zakončený zlatou manžetou na vlasy. Takýto bob bude vyhovovať každému a bude vo vás pôsobiť glam pre každú príležitosť.

Čierny pletený bob so zlatými manžetami do vlasov

Zdroj: @jessbeautydesigner

13. Čierne a hnedé krátke vrkoče

Máte radi zábavné nápady na farbu vlasov? Potom sa musíte pozrieť na tento ďalší štýl. Tento dlhý bob ponúka boxové vrkoče v dvoch rôznych farbách. Niektoré vrkoče sú čierne a iné krásny svetlo hnedý odtieň. Farebná kombinácia je nádherná a perfektne sa dopĺňajú. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte akúkoľvek farebnú kombináciu.

Čierne a hnedé krátke boxové vrkoče

Zdroj: @lauremakeupart

14. Roztomilý nápad na účes

Skôr v príspevku sme zdieľali nápad na vlasy, kde je polovica vlasov upravená do drdola. Ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento. Tento účes sa vyznačuje elegantnou polovicou updo. Polovica pletencov je voľná a druhá polovica je upravená. Je to len pekný a ľahko nositeľný účes, ktorý bude miešať váš vzhľad.

Roztomilý krátky box vrkoč účes nápad

Zdroj: @prisellaafia

15. Dlhý bob s pleteninami v tenkom boxe

Ďalej tu máme ďalší dlhý bob, ktorý vyzerá štýlovo bez námahy. Tento účes ponúka klasické boxové vrkoče s dĺžkou, ktorá presahuje ramená. Je to krásny nápad na vlasy, ktorý pristane každému. Nechajte to takto jednoduché, alebo si môžete pridať vlasy a džezovať vlasy. Môžete tiež vyskúšať výraznú farbu vlasov na nadchádzajúce teplejšie mesiace.

Bob s pleteninami v tenkom boxe

Zdroj: @stresses_africaine

16. Glam Bob Braids

Chcete očariť svoj vzhľad? Potom je takýto pletený štýl presne to, čo potrebujete. Vlasy sú upravené do krásnych boxových vrkočov s bočnou časťou. Každý cop je zakončený zlatou manžetou na vlasy. Skutočný účes je celkom jednoduchý, ale zlaté manžety to skutočne oživia a dodajú mu elegantný vzhľad. Znovu to vytvorte alebo namiesto manžiet do vlasov pridajte korálky.

Glam Bob Braids

Zdroj: @zumbahairbeauty

17. Medené vrkoče

Náš ďalší nápad na vlasy je taký trendový! Za týmto účelom sú vlasy upravené do medených boxových vrkočov so stredovým delením. Milujeme použitú farbu, pretože dodáva hotovému účesu chladný a ostrý vzhľad. Takéto vlasy sú perfektné pre niekoho, koho nudia vlasy a chce skúsiť niečo nové.

Dlhé medené vrkoče Bob

Zdroj: @kitokobysarah

18. Jumbo vrkoče so šnúrkami a príslušenstvom

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, je ideálny pre tých, ktorí milujú doplnky! Tu máme dlhý bob s jumbo boxovými vrkočmi. Pletence sú zakončené šnúrkami, manžetami a jedinečným šarmom. Toto je len úžasný príklad účesov, ktoré môžete vytvoriť pomocou príslušenstva. Skúste niečo podobné alebo skúste pridať vlastné korálky, manžety a šnúry, aby ste si vytvorili vlastné štýlové krabicové vrkoče.

Jumbo Box vrkoče so šnúrkami a príslušenstvom

Zdroj: @geneciaunveiled

19. Super krátky pletený bob

Máte radi krátke boby? Potom musíte vidieť tento ďalší štýl. Tu máme box box cop s dĺžkou, ktorá sedí tesne pod bradou. Je to taký roztomilý a trendový účes! Znovu vytvorte tento bob, aby mal jednoduchý vzhľad, alebo vyskúšajte podobný bob v inej farbe, aby ste oživili štýl. Takýto bob bude vyzerať úžasne na každom.

Super krátky pletený bob

Zdroj: @karinjinsui

20. Tenké boxové vrkoče Bob

Ďalej máme s vami ďalší nápad na zlepšenie. Tento box cop cop je ďalší polovičný štýl. Polovica vrkočov je voľná a druhá polovica je vložená do dvoch roztomilých drdolov, známych tiež ako vesmírne buchty. Je to krásny a jedinečný účes. Niečo také bude perfektné na leto a na zábavné akcie, ako sú festivaly.

Tenké boxové vrkoče Bob

Zdroj: @carla_fye

21. Jednoduchý štýl krátkeho copu

Hľadáte bob, ktorý je jednoduchý, ale super elegantný? Potom je to pre vás. Tu máme krátky box bob vrkoč. Bob je štýlový bez námahy a dodá vám glam look každý deň pri akejkoľvek príležitosti. Znovu vytvorte toto alebo môžete mať podobné vrkoče s kratšou dĺžkou. V každom prípade bude taký bob vyzerať úžasne.

Jednoduchý krátky copánkový štýl

Zdroj: @braidedbytee

22. Chunky pletený bob s manžetami do vlasov

Náš ďalší nápad ukazuje ďalší trendový štýl, ktorý je doplnený o manžety do vlasov. Jedná sa o dlhý bob s bočnou časťou a robustnými vrkočmi. Bob je zakončený zlatými manžetami do vlasov. Ako vidíte, je to úžasný a ľahký spôsob, ako si rozžehliť vlasy. Znovu to vytvorte alebo vyskúšajte podobný štýl s iným typom manžety.

Chunky pletený bob s manžetami do vlasov

Zdroj: @zhaanaay

23. Krátke vrkoče na háčkovanie

Posledný nápad na vlasy, ktorý vám musíme ukázať, je tento jedinečný a kreatívny štýl. Jedná sa o dlhý bob s robustnými háčkovanými vrkočmi a je krásne upravený pomocou šnúr, farebných sponiek do vlasov a manžiet do vlasov. Milujeme rôznofarebné gumičky, pretože dodávajú účesu odvážny vzhľad. Je to ľahký spôsob, ako preniesť svoju osobnosť do vlasov. Skúste takto zapletaný štýl alebo použite elastické sponky do vlasov vo svojej obľúbenej farbe.

Krátke vrkoče na háčkovanie

Zdroj: @merrymenttv

Dúfame, že ste našli krátky pletený účes na vyskúšanie! Ak chcete získať viac krátkych pletených vzhľadov, pozrite sa na náš ďalší článok tu.

Previous Post
43 návrhov a nápadov na svetlo ružový necht, ktoré môžete vyskúšať
Next Post
41 Ideje za objavo božične nosečnosti