15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 elegantných spôsobov, ako nosiť nechty s bielou rakvou

21. Unikátny Nail Art

Ďalší dizajn je jedinečný a super štýlový. Tieto nechty sú biele s trojuholníkovým dizajnom a každý necht je ozdobený zlatým trojuholníkom. Zlaté ozdoby, ako sú tieto, skutočne vyžarujú bielu manikúru. Takéto dekorácie na nechty si môžete kúpiť online a sú k dispozícii v mnohých rôznych tvaroch a farbách. Môžete to teda znova vytvoriť alebo vyskúšať svoj vlastný dizajn.

Unikátne nechtové umenie

Zdroj: @dxnailz

22. Nápad Mani a Pedi

Tento ďalší nápad na nechty je ďalším z našich obľúbených! Tu máme rakvové nechty s jasným prízvukom. Nechtové umenie je tak jedinečné a vytvára takú modernú a trendovú manikúru. Nechty ako tieto pristanú každému a štýlovo vás vyčaria z davu.

Nechty s bielou rakvou s čírym prízvukom

Zdroj: @ozdenguzelnails

23. Glitter Ombre Nails

Ďalší dizajn nechtov, ktorý vám musíme ukázať, je elegantný a elegantný. Všetky nechty sú biele a ozdobené ružovými flitrami. Je to veľmi efektný a krásny nápad na nechty, ktorý by bol ideálny pre špeciálnu príležitosť. Túto farebnú kombináciu môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať inú.

Rakevné nechty s ružovými flitrami

Zdroj: @nailbydon239

24. Biela a trblietavá rakva na nechty

Tento ďalší nápad na nechty je glam a iskrivý! Tu máme biele nechty do rakvy a dva z nechtov sú číre s veľkým leskom. Glitter skutočne oživuje bielu mani a je to taký dizajnový dizajn. Takéto nechty sú perfektné na leto a špeciálne príležitosti. Milujeme jasný necht, pretože to je tiež nevyhnutný trend.

Biele a trblietavé rakvové nechty

Zdroj: @nailsbykatrins

25. Elegantné nechty Ombre s kvetmi

Ďalej máme úžasný a pekný nápad na nechty a je to jeden z našich obľúbených! Pre tento vzhľad sú všetky nechty jednoducho francúzske ombre. Existujú dva prízvukové nechty, ktoré sú jazzizované bielymi kvetmi. Je to taký elegantný a jedinečný dizajn. Táto mani by bola ideálna pre nevestu. 3D kvety môžete znova vytvoriť alebo ich môžete namaľovať ručne. Samolepky na kvety je možné dokonca kúpiť online, takže existuje niekoľko spôsobov, ako si vzhľad vyskúšať.

Francúzske nechty s kamienkami

Zdroj: @nailedbyvu

26. Mäkké nechtové rakvy

Nie všetko biele musí byť jasné. Môžete sa rozhodnúť pre jemnejší odtieň, ktorý vytvorí jemnejší vzhľad. Tu je krásny príklad. Tieto nechty majú jemnú bielu ombre. Nechty teda začínajú svetlou nahou farbou a potom sa zmenia na biele. Jeden klinec je tiež pokrytý kamienkami. Takáto jemná ombré je skvelá pre tých, ktorí majú radi elegantné a elegantné nechty, ale chcú vyskúšať trendové nechtové umenie. Obnovte celý vzhľad, alebo si môžete dať ombré bez prízvukového klinca.

Mäkké, biele rakvy na nechty

Zdroj: @philglamournails

27. Roztomilé rakve na nechty so srdiečkami a iskrami

Tento ďalší nápad na nechty je taký roztomilý a pekný! Dva nechty majú biely a nahý ombre, jeden necht je celý biely a ostatné nechty sú nahé s flitrami a iskrami. Trblietavé nechty používajú svetlé farby, ako je ružová a milujeme srdiečkové flitre. Je to zábava a vytváranie vyhlásení, ktoré budú perfektné na leto a príležitosti, ako je Valentín. Flitre srdca je možné kúpiť online.

Roztomilé rakvové klince so srdiečkami a iskrami

Zdroj: @philglamournails

28. Biele a strieborné rakvy s fóliami

Ďalším spôsobom, akým si môžete zažehliť biele nechty, sú metalické farby, ako je strieborná. Tu je nádherný príklad. Tri klince sú biele, jeden je strieborný a jeden necht je číry so zlatými a striebornými fóliami. Milujeme zmiešaný kovový vzhľad, ktorý je s bielou tak trendy. Znovu vytvorte tento vzhľad, alebo môžete čistý necht nahradiť strieborným alebo zlatým lakom. Ak si chcete fólie vyskúšať, dajú sa kúpiť online.

Biele a strieborné rakvy s fóliami

Zdroj: @artbystephanny

29. Elegantné a trblietavé Mani

Hľadáte jednoduché, ale úchvatné biele nechty do rakvy? Ak áno, pozrite sa na toto. Tu máme dlhé nechty do rakvy a všetky sú biele ombre a trblietavé. Je to úžasný dizajn nechtov a bude perfektný na večierky, večery a iné špeciálne príležitosti, ako sú svadby.

Elegantné rakvové nechty s kamienkami

Zdroj: @margaritasnailz

30. Biely a ružový necht Art

Biela vyzerá úžasne s výraznejšími farbami. Toto je skvelý príklad. Mani ponúka biele rakvy na nechty a všetky sú ozdobené lesklými živými ružovými farbami. Milujeme ružový dizajn, pretože má mramorový vzhľad a atmosféru striekajúcej farby, takže ho môžete nosiť akýmkoľvek spôsobom. Je to len zábavná a bystrá mani, ktorá je vytváraním vyhlásení a letná. Znovu vytvorte toto alebo môžete vyskúšať akúkoľvek žiarivú farbu na nail art.

Biely a ružový dizajn nechtov

Zdroj: @nailsbymztina

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei