15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 krásnych spletených aktualizácií pre čierne vlasy

Potrebujete glam účes na špeciálnu udalosť alebo by ste chceli vyskúšať nové, štýlové updo? Ak je to tak, toto je miesto, kde musíte byť. Našli sme 23 z najkrajších pletených aktualizácií pre čierne vlasy. Existuje nápad na vlasy pre každú príležitosť a každému sa niečo páči, bez ohľadu na to, aký máte štýl. Nájdete tu glam buchty, efektné spletené updos, roztomilé dvojité drdoly a ďalšie!

1. Burgundsko pletené updo pre čierne vlasy

Prvý účes, ktorý vám musíme ukázať, je toto krásne spletené updo. Pre tento vzhľad sú vlasy nádherným tmavočerveným odtieňom a boli zabalené do vysokého drdola. Je to úžasný účes a pri zvláštnej príležitosti by vyzeral úžasne. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať updo v akejkoľvek farbe.

Vínovo pletená updo

Zdroj: @lolaoj

2. Korne do spleteného upda

Ďalej tu máme blonďavý pletený drdol. Vlasy nie sú úplne blond, sú skôr ombré. Je asi blonďavá asi v polovici vlasov. Milujeme vzhľad ombre, pretože drdol vyzerá super štýlovo. Drdol sedí vysoko na hlave a vyzerá uvoľnene, ale elegantne. Tento účes môžete znovu vytvoriť pre každú príležitosť a s akoukoľvek farbou vlasov.

Cornrows do spleteného upda

Zdroj: @fancy_claws

3. Pletené updo so stredovým vrkočom

Na pletených drdoloch je skvelé, že sú všestranné. Existuje toľko rôznych vrkočov, ktoré môžete použiť, spôsobov, ako si drdol upravíte a ďalšie. Toto je nádherný príklad. Tu máme pletený drdol, kde sú ostatné vlasy hladké a uhladené. K dispozícii je tiež chladný stredový oplet. Je to ohromujúci účes, tento drdol môžete vyskúšať so stredovým vrkočom alebo bez neho.

Pletené updo so stredovým vrkočom

Zdroj: @fancy_claws

4. Pletené updo na prírodných vlasoch

Ak chcete zapôsobiť na updo, vyberte si niečo také. Tu máme prírodné vlasy, ktoré boli upravené do úžasného spleteného updo. Vpredu je vrkoč, ktorý krásne rámuje tvár, a vzadu je nádherný zapletaný drdol. Pletené updos, ako je tento, sú úžasné pre formálne udalosti alebo pre prázdniny. Dokonca by ste to mohli jazzovať pomocou niektorých vlasových doplnkov.

Pletené updo na prírodných vlasoch

Zdroj: @tasalahq

5. Nízky drdol s doplnkovým bočným opletením

Keď už hovoríme o doplnkoch, tu je skvelý príklad toho, ako si upraviť vlasy! Tento updo má bočný cop s nízkym drdolom. Vzhľad bol zakončený trendovou zlatou šnúrkou do vlasov. Na vlasy môžete použiť akúkoľvek farebnú šnúru. Skúste zlato, aby vyzeralo glam, strieborné, aby vyzeralo štýlovo, alebo žiarivé farby, aby ste predviedli svoj jedinečný štýl.

Nízky pletený drdol s doplnkovým bočným opletením

Zdroj: @londonsbeautii

6. Vysoký pletený drdol

Odlíšte sa od davu s týmto ďalším účesom. Za týmto účelom boli vlasy krásne spletené a potom upravené do vysokého drdola. Vpredu sú tiež dva voľné vrkoče a jeden bol doplnený. Glam pletené updos, ako je tento, ukradnú pozornosť v každom prípade. Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte svoj vlastný pletený vzor s drdolom.

Cornrows do vysokého pleteného drdola

Zdroj: @beauty_chess

7. Cornrows do Puff

Pri výbere updo nemusíte mať všetky vlasy spletené. Môžete si vybrať prirodzene vyzerajúci kučeravý štýl, ako je tento. Vlasy na hlave sú spletené do trendového vzoru a vlasy na vrchu sú krásne kučeravé. Je to perfektné pre dámy, ktoré chcú elegantné, ľahko nositeľné, uvoľnené oblečenie, ktoré možno obliecť hore alebo dolu..

Cornrows do Puff

Zdroj: @curlbellaa

8. Trendy drdol z tenkého copu

Náš ďalší nápad je ďalší zapletaný drdol. Tento obsahuje veľa tenkých vrkočov, ktoré boli štylizované do nízkeho drdola. Vrkoče sú ohromujúce a elegantné a obzvlášť sa nám páčia dva stredové vrkoče. Nižší drdol je jemnejší ako vysoký a dodáva elegantný a uvoľnenejší vzhľad. Tento účes je ideálny pre každú príležitosť, od kancelárie po tanečný parket.

Trendy drdol z tenkého copu

Zdroj: @tiphaniemakeup

9. Jumbo vrkoče do pleteného drdola

Ak máte pred sebou špeciálnu udalosť a chcete účes, ktorý ohromí, potom by tento ďalší nápad mohol byť práve tým, čo ste hľadali. Tu máme nebesky vysoký drdol. Tento drdol bol upravený priamo na vrch hlavy a zvyšok vlasov má super chladný pletený vzor. Je to účes, ktorý si vás všimne a vyžaduje si pozornosť. Tento drdol by vyzeral úžasne na kohokoľvek a dokonca môžete vyskúšať podobný štýl s krásnou a odvážnou farbou vlasov ako je červená.

Jumbo vrkoče do pleteného drdola

Sourcing: @nisaraye

10. Opletajte vrkoče do vrkoča

Chcete glam, nový vzhľad vašich boxových vrkočov? Potom môže byť tento updo pre vás ideálny. Tento vzhľad ponúka krásne boxové vrkoče, ktoré boli navrstvené na temene hlavy, aby vytvorili úžasnú updo. Milujeme tento vzhľad, pretože je kreatívny, elegantný a jedinečný. Takto upletené updos sú skvelou voľbou pre dámy, ktoré chcú účes, vďaka ktorému štýlovo vyniknú z davu! Kliknite sem, ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako si upraviť copíky v boxe.

Opletajte vrkoče do vrkoča

Zdroj: @foxii_roxcii

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei