15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 pekných spôsobov, ako nosiť toto leto dúhové nechty

31. Trblietavé dúhové nechty

Tento ďalší nápad na nechty ponúka viac gradientového nechtového umenia, ale tento dodal iskru! Každý klinec ponúka živé umenie gradientu dúhy so závitom lesku nad vrcholom. Je to lesklý a jasný nápad na nechty, ktorý skutočne robí vyhlásenie. Takéto nechty by boli úžasné na letnú dovolenku.

Trblietavé dúhové nechty

Zdroj: @joannasnails

32. Dúhy a hviezdy

Náš ďalší nápad na nechty vyzerá tak magicky. Tu máme nádherné dúhové nechty v pekne ružových, fialových a žltých odtieňoch. Jeden klinec je čistý so striebornými hviezdičkami a na niektorých nechtoch sú tiež kryštály. Hviezdy sú to, čo robí nechty čarovnými a milujeme kombináciu hviezd a dúhového umenia.

Dizajn nechtov dúhy a hviezdy

Zdroj: @joelyoceannails

33. Trblietavé dúhové želé nechty

Želé nechty sú ďalším must-have lookom na leto. Každý necht má iný žiarivý odtieň a všetky nechty sú na ňom lesklé. Tieto nechty zatrhávajú všetky škatule na leto. Sú farebné, zábavné, trendové a iskrivé. Takáto manikúra je ideálna pre tých, ktorí chcú na leto odvážne nechty.

Trblietavé dúhové želé nechty

Zdroj: @s.paige.a

34. Docela pastelový nápad na nechty

Ďalej máme ďalší pastelový vzhľad. Všetky nechty sú vo farbe, ktorá sa navzájom dopĺňa a farby sa pohybujú od svetlého koralového odtieňa po žiarivú ružovú. Milujeme túto verziu dúhového trendu, pretože aj keď sú nechty rôznych farieb, stále sa hodia. To vytvára elegantný a koordinovaný vzhľad.

Docela pastelový nápad na nechty

Zdroj: @lizbethveenails

35. Jasné dúhové nechty

Náš ďalší nápad je ďalší jasný a živý dizajn. Každý klinec má inú farbu a je ozdobený zlatými bodkami a hviezdičkami. Je to pekný a zábavný vzhľad, ktorý je ideálny na leto. Je to ďalšia manikúra s hviezdičkami, takže je skvelé, ak sa vám páči nápad s magickou hviezdou. Takýto dizajn bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Svetlé dúhové nechty

Zdroj: @victoriouslogan

36. Glitzy Rainbow Nail Idea

Chcete, aby vaše nechty vyzerali lesklé a očarujúce? Potom je tento nápad pre vás. Niektoré nechty sú lesklé s rôznofarebným nechtovým umením a niektoré nechty sú pokryté drahokamami. Taký krásny dizajn a taká manikúra by bola ideálna na špeciálnu príležitosť. Vzhľad môžete obnoviť jemnejšími farbami, ako je uvedené, alebo si vybrať iné a živšie odtiene.

Glitzy Rainbow Nail Idea

Zdroj: @margaritasnailz

37. Matný dúhový gradient

Ďalej tu máme ďalší gradientový dizajn nechtov. Tento ponúka super štýlové dúhové farby a všetky sú matné. Vďaka matnému vzhľadu nechty vyzerajú ešte trendovejšie. Obnovte tento vzhľad alebo si vyberte rôzne farby dúhy. Umenie môžete vytvoriť lesklými alebo matnými leštidlami. K lesklým odtieňom stačí pridať matný vrchný lak.

Matný dúhový gradient

Zdroj: @shuey_cortez

38. Iskrivé ihlové klince

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených. Tu máme žiarivé ihličkové nechty s krásnym dúhovým nechtovým umením. Je to taký pekný nápad a farby a trblietky naozaj vyhovujú tvaru ihličkových nechtov. Môžete znovu vytvoriť gradientový vzhľad alebo môžete použiť jednu dúhovú farbu na každý necht s trblietkami.

Iskrivé a farebné ihličkové nechty

Zdroj: @s.paige.a

39. Dúhové nechtové umenie a kryštály

Pridaním kryštálov môžete svoje dúhové nechty ešte viac jazzovať. Táto manikúra ponúka žiarivé dúhové nechtové umenie a každý necht má kryštál inej farby. Milujeme to, pretože to len dodáva dúhovému vzhľadu. Farebné kamienky, ako sú tieto, je možné kúpiť online a prilepiť na nechty lepidlom na nechty.

Dúhové nechtové umenie a kryštály

Zdroj: @jadetangtheartist

40. Jemný dizajn dúhy

Ďalej tu máme jemnejší dúhový dizajn. Všetky nechty sú namaľované inou pastelovou farbou. Napriek tomu, že nechty majú všetky rôzne farby, sú tak ľahké, že pôsobia decentnejším dojmom. Takáto manikúra bude vyhovovať každému a je ideálna pre tých, ktorí chcú vyskúšať trend bez toho, aby boli príliš odvážni.

Decentný dizajn dúhových nechtov

Zdroj: @alliesnails_nz

41. Neónové dúhové nechty

Skôr v príspevku sme zdieľali neónový vzhľad nechtov. Ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento. Každý klinec je nalakovaný v inom neónovom odtieni a tieto farby sú tiež lesklé. To len ukazuje, ako môžete vytvárať rôzne vzhľady s rôznymi neónovými odtieňmi. Takýto dizajn bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Neónové dúhové nechty

Zdroj: @simplybeauty_bridgend

42. Nechty s tropickým gradientom

Ďalší nápad na nechty používa krásne farby, ktoré nám pripomínajú tropické nápoje, západy slnka a ďalšie. Tieto nechty sú namaľované vo fialových, ružových a žltých odtieňoch a majú tiež efekt gradientu. Použité farby sú perfektné na leto a tento vzhľad by bol úžasný na letnú dovolenku.

Nechty s tropickým gradientom

Zdroj: @nailsbykatrins

43. Trblietavé pastelové dúhové nechty

Máte radi jemnejší dúhový vzhľad? Potom to skontrolujte. Tu máme dlhé nechty v tvare rakvy. Každý z nich je namaľovaný vo veľmi svetlej pastelovej farbe a nechty sú tiež trblietavé. Pozdĺž každej kutikuly sú tiež kryštály. Napriek tomu, že nechty pôsobia žiarivo, skutočné farby dúhy sú dosť decentné. Je to elegantný a glam look, ktorý pristane každému.

Trblietavé pastelové dúhové nechty

Zdroj: @elize_nails

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito štýlovými nápadmi na dúhové nechty.

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei