15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 štýlov faux loc pre afroamerické ženy

21. Jednoduchý bočný zdvih

Instagram / ericanikole

Zdroj: @ericanikole

Zametajte, skrúcajte, nastavujte-to je všetko, čo musíte urobiť pre tento neuveriteľne krásny jednoduchý bočný ťah. Ak milujete lícne kosti alebo chcete predvádzať „bodové“ obočie, tento pohľad je jednoduchý a robí svoju prácu fantasticky..

22. Elegantný Updo

Instagram / idlelocs

Zdroj: @idlelocs

Toto elegantné odvolanie je také jednoduché, ale zároveň tak krásne a ukazuje, že niekedy je vaša prirodzená farba vlasov v poriadku. Napriek tomu, že vám locs dáva možnosť pohrávať sa s farbami, môže byť trochu zastrašujúce ísť na niečo svetlé a odvážne úplne prvýkrát. Vďaka tmavšiemu odtieňu bude prechod lox oveľa diskrétnejší a jednoduchší a už vám nič nebráni ísť neskôr odvážnejšie.!

23. Burgundský štýl + Loc manžety

Instagram / maryebele_

Zdroj: @maryebele_

Možno ste si všimli, že vlasové šperky sú na mnohých obrázkoch, ktoré tu vidíte, a má to svoj dôvod – sú to šperky pre vaše vlasy! Loc manžety sú úžasný spôsob, ako okamžite oživiť svoj štýl! Niekoľko z nich je roztrúsených a šikovne umiestnených a dokonca nebudete musieť svojim vlasom robiť nič iné. Je to ako pridať pár náušníc – len to zdokonalí vzhľad.

24. Štýl Half Up, Half Down

Instagram / krystalcharlie

Zdroj: @krystalcharlie

Tento štýl napoly nahor, napoly nadol vám dáva šancu vidieť, ako sú vaše vlasy kondicionované, a ak sa o ne správne staráte, budú aj v dobrom stave. Uistite sa, že spíte s kapotou, aby ste predišli nadmernému krepateniu, a dobre zvlhčujte, aby neboli príliš namáhané. Hrajte svoje karty správne a starajte sa dobre o svoje miesta a možno zistíte, že máte na svoje problémy s vlasmi perfektnú odpoveď.

25. Čierny & Vínový štýl

Instagram / nichellexkay

Zdroj: @nichellexkay

Ďalší skvelý vzhľad, ktorý môžete vyskúšať, je ten, ktorý je tu rozprávkovo upravený – keď sa hráte s farbami, hrajte sa iba s vlasmi spodku! Farbu môžete zakryť, keď si dáte dole vlasy, alebo v nízkom poníkovi, ale keď sa budete chcieť predviesť, môžete to všetko zabaliť a byť hrdí na to, že skáčete, čo máte.!

26. Roztomilý štýl

Instagram / idlelocs

Zdroj: @idlelocs

Ak máte vlasy dole, nebojte sa hrať s gumičkami do vlasov a iným príslušenstvom, ktoré vám pomôže trošku oživiť. Len pridaním jednoduchého pásu okolo čela bude tento vzhľad úplne odlišný a skrútené pramene vpredu len prispejú k roztomilej príťažlivosti. Možno je načase, aby ste sa vybrali na nákup nových vlasových doplnkov!

27. Objemný drdol

Instagram / práca na scéne

Zdroj: @thececenetwork

Ak máte problém vytvoriť skutočne veľký špičkový produkt, keď hromadíte svoje miesta vysoko, tu je malý tip. Začnite oddelením stredovej zadnej časti vlasov a vytvorte chvost poníka. Zabaľte tie lokše. Keď skončíte, vezmite zvyšok vlasov a urobte to isté. Kombinácia dvojitý drdol / poník vám pomôže dosiahnuť viac oomph!

28. Roztomilý polovičný updo

Zdroj: tumblr.com

Zdroj: tumblr.com

Toto roztomilé polovičné vrátenie späť je ďalšie super jednoduché a pri štýloch, ako je tento, čím rýchlejší a mussiernejší konečný vzhľad, tým lepšie. Dokonca aj vtedy, keď ste vonku a bez úchopov alebo pásov, môžete použiť svoje vlastné lokše na zopnutie a vypadnutie vlasov z tváre, kedykoľvek to budete potrebovať..

29. Svetlohnedý + blond štýl

Instagram / idlelocs

Zdroj: @idlelocs

Nie je nič zlého na tom, ak máte so svojimi blonďavými miestami tmavé korene, takže sa nebojte nechať veci trochu tmavšie, ako by ste chceli. Ak sa pozeráte na lokálny vzhľad, oplatí sa byť trochu drsnejší a kombinácia svetla a tmy je úžasný spôsob, ako vyniknúť..

30. Nie je potrebný žiadny styling

Zdroj. tumblr.com

Zdroj: tumblr.com

Mať umelé lokše má toľko výhod, že na to, aby ste dosiahli to najkrajšie z účesov, naozaj nemusíte byť stylistkou. Vráťte ho, otočte ho dokola, robte všetko, čo sa vám zdá prirodzené .. Alebo nie! Zamerajte sa na pohľad, ktorý ste ešte nevideli.

31. Faux Locs Bob

Instagram / b3autiful_mel

Zdroj: @b3autiful_mel

Len preto, že chceš lokše, neznamená to, že musíš ísť na dlhé lokše a tento bob ti ukazuje úžasný spôsob, ako rozkývať vzhľad aj ako krátky štýl. Tento vzhľad je ešte zvládnuteľnejší než štýly, ktoré sme vám predtým ukázali, takže ak hľadáte spôsob, ako po prvýkrát prehupnúť tieto miesta, prečo nezačať skrátene a prepracovať sa po dĺžkach? Čoskoro nájdete ten, ktorý vám bude vyhovovať, a ak skutočne netúžite po dĺžke, ale po praktickosti, krátka je múdrejšia cesta..

Faux locsy sa rýchlo stávajú veľmi obľúbenými a vďaka množstvu rôznych materiálov a farieb, z ktorých si môžete vyberať, sú možnosti nekonečné. So svojimi vlasmi, hranatými, roztomilými, nežnými, romantickými alebo inými, môžete robiť prakticky čokoľvek, čo chcete, a s možnosťou zmeny celého vzhľadu jednoduchým otočením alebo pridaním trochu iného odtieňa môžu byť umelé lokše perfektné. riešenie pre vaše afroamerické vlasy!

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei