15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

45 cool matných nechtov na kopírovanie v roku 2019

21. Cool matný nechtový dizajn

Myslíme si, že tieto nechty sú celkom epické a určite si ich zapamätáme do budúcna. Na začiatku je matný purpurový, ale mierne trblietavý odtieň, a potom matná čierna trojuholníková časť v strede. Pravdepodobne by sme začali tým, že si urobíte čiernu farbu a potom necht pred nanesením tieňa na vrch prekryjete páskou (časti, ktoré nechcete mať fialové). Dokončite to pokvapkaním leskom v strede a čo máte? Matné nechtové vzory na jeseň a zimu, ktoré si zamiluje každý!

Matný burgundský nechtový dizajn na dovolenku

Zdroj: @Greedylittlebaby

22. Edgy Black Nails

Myšlienku použitia lesku a matu sme už skúmali, ale táto je trochu iná. Skôr ako mať napríklad matný necht s lesklou špičkou, hrá sa v ňom zložitý dizajn. Sotva ho vidíte, keď nie je vo svetle, ale je tam a stačí, aby boli vaše matné čierne nechty niečo iné.

Jednoduchý matný čierny nechtový dizajn

Zdroj: @magnifique_studio_nails

23. Nechty matné bordové a trblietavé

A keď sme už pri téme vzorov, aké máte pocity z týchto matných bordových a trblietavých nechtov? Milujeme vírivý vzor na týchto stránkach a rozhodne si myslíme, že je to vzhľad, ktorý by sme chceli sami vyskúšať. Co si myslis? Ste veľkým fanúšikom víru?

Matný burgundský a lesklý jesenný necht pre krátke nechty

Zdroj: @merlin_nails

24. Matný zelený a zlatý dizajn nechtov

Čo si myslíte o zelenej a zlatej farbe? Je to kombinácia, o ktorej ste si možno nemysleli, ale tento takmer khaki-zelený odtieň funguje v tejto matnej povrchovej úprave naozaj dobre, obzvlášť v kombinácii s tými zlatými tónmi. Ozdoby drahokamu pokrývajú negatívny priestor na týchto nechtoch, takže ich pravdepodobne vynecháme, ale musíte uznať, že tejto príležitosti dodávajú určitú zvláštnu iskru?

Matný zelený a zlatý dizajn nechtov

Zdroj: @laquenailbar

25. Matná čierna & Negatívne vesmírne nechty

A keď už sme na tému negatívnych priestorových nechtov, tieto matné čierne a negatívne vesmírne nechty sú niečo iné, nie? Moderné, zábavné, jedinečné … Sú to rozhodne nechty, ktoré vyniknú, a nie je to to, čo od svojich matných nechtových vzorov pre rok 2019 chcete.?

Matný čierny a negatívny priestorový nechtový dizajn

Zdroj: @nailsbymztina

26. Oranžové a červené nechty s botanickým prízvukom čl

Rozžiarte svoj vzhľad roztomilými nechtami, ako sú tieto. Tu máme krátke matné nechty a niektoré sú oranžové a niektoré červené. Existujú dva akcentové klince s listovým botanickým vzorom. Takto môžete ručne namaľovať umenie alebo získať podobný vzhľad pomocou šablóny. Takéto nechty budú na jeseň perfektné.

Oranžové a červené nechty s umením botanického akcentu

Zdroj: @kangannynails

27. Odvážne fialové nechty

Ďalšou krásnou farbou, ktorú by ste na nechtoch mali vyskúšať, je fialová. Existuje toľko rôznych odtieňov, z ktorých si môžete vybrať, a ten, ktorý je použitý na týchto nechtoch, je úžasný! Je to tmavá a živá purpurová farba a bude sa hodiť na každú príležitosť a k akémukoľvek oblečeniu. Noste ho jednoducho alebo ho môžete jazzovať zlatými ozdobami, ako je uvedené. Jeden z nechtov má zlatý drahokam a ako vidíte, nechty skutočne očaruje. Môžete ich ozdobiť online a nalepiť ich lepidlom na nechty.

Odvážne fialové matné nechty

Zdroj: @kangannynails

28. Matné červené nechty s vystrihnutou kutikulou

Ak hľadáte jedinečné nechtové umenie, musíte vidieť tento ďalší nápad. Tieto nechty sú všetky matne červené, ale na každom nechte je malý vystrihnutý dizajn. Takže okolo kutikuly malá oblasť nechtu nemá farbu. Je to jednoduchý vzhľad, ktorý vytvára vyhlásenia. Podobný dizajn si môžete vytvoriť aj sami. Pomocou lepiacej pásky prekryte oblasť, ktorú nechcete zafarbiť, a maľujte všetko ostatné, potom stačí použiť matný vrchný náter..

Matné červené nechty s vystrihnutým dizajnom kutikuly

Zdroj: @tior_nails

29. Glam Matte Black and Glitter

Ďalej vám ukážeme nápad na glam nechty. Tri z týchto nechtov sú matne čierne a majú dva prízvukové vzory. Jeden z prízvukových nechtov je pokrytý trblietkami, zatiaľ čo druhý je čierny so zlatými trblietkami. Je to super štýlová manikúra, ktorá by bola ideálna pre každú príležitosť. Vzhľad môžete obnoviť čiernym lakom, zlatým lesklým leskom a matným vrchným lakom.

Glam matné čierne a trblietavé nechty

Zdroj: @kt_tk1

30. Nápad na svetlý pastelový necht

Dodajte svojmu vzhľadu jemný vzhľad pastelových farieb s nechtami, ako sú tieto. Milujeme pastelové odtiene, pretože sú jasné, krásne a sú perfektné na jar a leto. Tu je nádherný nápad na nechty, ktorý ukazuje, ako štýlovo nosiť pastely. Tri z nechtov sú obyčajné pastelové a na dvoch nechtoch je trendové nechtové umenie. Môžete to znova vytvoriť alebo si vybrať jednoduché farby bez prízvuku. Môžu byť použité akékoľvek farby.

Jasný pastelový nápad na nechty

Zdroj: @kangannynails

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei