15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 príjemných návrhov nechtov na Silvestra

21. Iskrivý dizajn rakvy

Krabicové nechty sú teraz v móde, a ak hľadáte štýlové silvestrovské nechty, už nebudete oveľa žiarivejšie a oslnivejšie. Je tu veľa lesku a lesku, čo automaticky znamená, že ich MILUJEME!

Iskrivý dizajn nechtov na rakve v čiernej a striebornej farbe

Zdroj: @margaritasnailz

Na vytvorenie tohto malého dizajnu na základe stredného klinca sa použili nechtové fólie, aj keď by ste sa mohli svojim dizajnom zblázniť. Prípadne nechajte veci super jednoduché (a krásne) s tými pol na pol, takmer ombre efektovými nechtami. Tie zbožňujeme!

22. Čierny & Ružové zlato

Je to skutočne jednoduchý nápad, ktorého dokončenie vám doma nebude trvať tak dlho. Použite základný náter, potom nahú farbu, a keď je úplne suchý, zo špičiek zlepte pásku. Prípadne použite pomôcky na opasok, ako sme už navrhovali.

Čierny a zlatý francúzsky dizajn nechtov

Zdroj: @paulinaspassions

Namaľujte čierny lesk a keď je zaschnutý, naneste na vrch lesk. Potom odstráňte pásku, naneste vrchný náter a môžete ísť. Nemalo by to trvať dlhšie ako desať minút.

23. Perfect Gold Shade

Textúrované nechty sú v súčasnej dobe veľkým problémom a tento vzhľad so zlatou textúrou je skvelý. Je to trochu niečo iné ako obvyklé lesklé / trblietavé nechty, na ktoré by ste sa mohli bežne pozerať, keď hľadáte roztomilé silvestrovské nechtové vzory.

Perfektný zlatý lak na nechty na Silvestra

Zdroj: @kellimarissa

Opäť, aby ste vyzerali takto, budete chcieť viac jemných kabátov než jeden veľký. Budete potrebovať super hladký povrch, aby vyzeral správne, a to nedosiahnete hustým a lesklým leskom, vďaka ktorému bude vek suchý.

24. Neutrálny + zlatý lesk

Je to ako ombre, ale skôr, ako sa iskra nachádza na koncoch, je držaná smerom k spodnej časti nechtu, úplne iný vzhľad.!

Neutrálne a zlaté trblietky Ombre na krátke nechty

Zdroj: @naildecor

To len ukazuje, že najjednoduchšie zmeny môžu úplne zmeniť vzhľad vašej mani. Dokonca aj niečo také jednoduché, ako je presunutie trblietavého ombre zhora nadol, vám môže poskytnúť úplne nový nápad..

25. Trblietavý ohňostroj

Sú tak múdri, že z nich máme trochu strach. Na oslavu Silvestra správnym spôsobom musíte mať ohňostroj, a ak ho nemáte v zadnej záhrade, prečo nie na nechtoch?

Čierny a strieborný lesklý ohnivý nechtový dizajn

Zdroj: @ohmygoshpolish

Pomocou kefy s jemným hrotom zametajte trblietky v líniách v tvare ohňostroja. To je v podstate všetko, čo tento vzhľad je – chytré zametanie tenkým štetcom namočeným v strieborných leskoch. Tak ľahké, tak dokonalé, tak úžasné!

26. Ružové zlato & Neutrálne nechty

Bol tu zohľadnený aj ďalší báječný vzhľad – tipy a základňa nechtu, krásne rozstrekovanie trblietok z ružového zlata. Ak ste nevedeli, ružové zlato je v súčasnosti obrovským trendom – vlasy, nechty, make -up …

Nude and Rose Gold Nail Art Design

Zdroj: @my_forever_nails

Môžete ich ručne namaľovať alebo použiť pásku, ale čokoľvek robíte, uistite sa, že to urobíte. Tieto nechty sú úžasné, a ak si ich nedáte do vrecka vy, bude ich používať niekto iný.

27. Matná červená

S matným lakom na nechty môže byť celkom ťažké pracovať. Po prvé, nebude fungovať s ničím na báze oleja, takže vopred nemôžete na ruky používať krémy a pleťové vody. Za druhé, matné leštidlá nikdy nevydržia tak dlho ako lesklé. Je to perfektná výhovorka na rýchlejšiu úpravu nechtov!

Matný červený a zlatý trblietavý dizajn nechtov na sviatky

Zdroj: @glambymeli

Tento červený odtieň je úžasný, ale aby ste sa uistili, že vydrží ten rozdiel, naneste červený matný tieň a potom prejdite po vrchu nechtu matným krycím lakom. Ako lesklý, ale matný. Poskytuje vám extra úroveň ochrany spolu s matnou červenou.

28. Perfektný dizajn na poslednú chvíľu

Pamätáte si, že sme vám povedali, aby ste sa radšej trblietali, než aby ste si ho štetcom okolo nechtu? S takýmto vzhľadom je dabing cestou vpred.

Silvestrovský dizajn nechtov na poslednú chvíľu

Zdroj: @thenailtrail

Prinajmenšom sa potom môžete uistiť, že zakryjete všetky nechty, ktoré chcete – veľmi dôležité pre príjemný silvestrovský dizajn nechtov..

29. Design zlatých trblietok Chevron

Ďalší, na ktorý budete potrebovať pásku alebo fólie – nechtové vzory so zlatými trblietkami. Je to šikovné, dá sa prispôsobiť širokou škálou farieb a povrchových úprav a dokonca môžete pridať ďalšie blingy vo forme ozdôb.

Nude and Gold Glitter Nail Art Design

Zdroj: @badgirlnails

Povedali by sme, že boli perfektné na novoročné oslavy a oslavy, však?

30. Zlaté flitre & Lesk

Gélový lak vám pomôže získať super lesklý vzhľad pre váš obľúbený silvestrovský dizajn nechtov, ale je ťažké ich získať doma. Mnoho ľudí robí chyby, ako napríklad, že vynechajú kožtový olej a nepripravia sa na mani vopred.

Dizajn nechtov so zlatými trblietavými flitrami

Zdroj: @zigiztyle

Ak máte šancu, stretnutie v salóne vám vždy poskytne lepší výsledok ako ten, ktorý robíte doma. Je to zvyčajne preto, že jednoducho nemáte čas (alebo úsilie) venovať sa príčine. Je predsa nový rok – čas vytlačiť čln?

31. Zlato & Svetlo ružové rakvy na nechty

Napriek tomu, že sú nechty z rakvy v súčasnosti veľkým trendom, existuje množstvo rôznych štýlov, tvarov a dĺžok nechtového dizajnu, z ktorých si môžete vyberať, určite sa niečo nájde..

Svetlo ružové a zlaté trblietavé rakvy na nechty

Zdroj: @margaritasnailz

Ak sa vám zdajú dlhšie pařáty oveľa ťažšie zvládnuť každodenný život, vyskúšajte kratšie nechty s hranatejšími hrotmi alebo sa opýtajte vo svojom salóne, čo si myslia, že by mohlo byť pre váš životný štýl lepšie. Kratšie je lepšie a praktickejšie, ale dlhšie vyzerá krajšie (pre niekoho). Ide o zváženie týchto pre a proti.

Tak čo si myslíte? Ktorým z týchto príjemných silvestrovských nechtových dizajnov ste posadnutí? Nemôžeme si vybrať svojich obľúbených, ale vieme, že väčšinu z nich milujeme. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa oslavy budú konať, a dúfame, že aj vy budete mať nový rok!

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei