15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Krásnych a ľahkých halloweenskych líčení

21. Čierny & Biely pohľad

A teraz to najzložitejšie mačiatko zo všetkých – čiernobiele mačiatko. Trochu strašidelné, trochu roztomilé, veľa úžasné. V tomto prípade budete musieť trochu popremýšľať. Zabudnite na všetko, čo ste sa dozvedeli o tom, ako by ste * mali * robiť obočie, a namiesto toho ich urobte trochu inak. Cieľom hry je, aby bol váš make -up taký veľký a odvážny, ako len môžete – koniec koncov je Halloween.

Čiernobiele DIY mačacie halloweenske líčenie

Zdroj: @tanlehoux

22. Jednoduché líčenie geparda

Potlač geparda (alebo leoparda) je v skutočnosti oveľa jednoduchšie obnoviť, ako ste si pôvodne mysleli, a akonáhle zvládnete základy, neexistuje nič, čo by ste nemohli vytlačiť leopardom. Predstavte si, že budete mať krásne leopardie nechty, ktoré budú ladiť s vašim úžasným leopardím líčením. Všetko, čo musíte urobiť, je položiť si na tvár kvapku tmavšieho hnedého / bronzového odtieňa a potom si vziať čierno / tmavohnedú očnú linku. Jednoducho podšívku potriete okrajom tmavšej škvrny očných tieňov alebo čohokoľvek, čo ste použili v pôvodnom tmavšom odtieni, a máte niečo, čo vyzerá trochu takto. Je to oveľa jednoduchšie, ako ste si mysleli, že?

Jednoduché a jednoduché Halloweenske líčenie geparda

Zdroj: @weekendgypsy

23. Glam Kitty

Čo však s glam kitty? Je to ohromujúci pohľad, však? A ešte väčšia správa je, že pekný a ľahký vzhľad halloweenskeho líčenia trvá len niekoľko minút. Väčšina z nás má v skriniach niečo čierne, na čo sa môže spoľahnúť (*všetko čierne), takže vám to poskytne perfektný halloweensky kostým na poslednú chvíľu. Viete, keď ste nechali všetko na poslednú chvíľu tak, ako to robí mnoho z nás …

Halloween make -up Glam DIY Cat

Zdroj: @giuliannaa

24. Krásny make -up inšpirovaný cukrovou lebkou

Ďalej tu máme ďalší nápad na líčenie cukrovej lebky. Tento je krásny a má elegantný biely, čierny a červený dizajn. Jej očný make -up je tiež veľmi očarujúci. Tento make -up je ideálny pre každého, kto chce na Halloween vyzerať strašidelne, ale zároveň nádherne na večierku. Skúste si dať podobnú kvetinovú čelenku ako túto. Môžete si ich kúpiť online alebo ak máte radi remeslá, môžete si ich vyrobiť sami.

Krásny make -up inšpirovaný cukrovou lebkou

Zdroj: @makeupbyjanetcobian

25. Nápad na líčenie bábiky Illusion

Nasledujúci nápad predstavuje super chladnú ilúziu. Tento vizážista vytvoril makeup pre bábiky. Jej oči sa zdajú byť oveľa väčšie ako oni, čo vytvára vzhľad bábiky. Tento dizajn je inšpirovaný bábikami Bratz, ktoré si môžete nechať, ak chcete štýlový halloweensky vzhľad. Ak chcete byť strašidelnejší, noste nejaké kontaktné šošovky a zvoľte tmavší make -up.

Predstava líčenia pre bábiku

Zdroj: @makeupby_makenzie

26. Gangsterský klaun

Ďalším obľúbeným spôsobom, ako vyskúšať tento Halloween, je gangsterský klaun. Milujeme make -up gangsterského klauna, pretože môže byť taký jednoduchý alebo ozdobený, ako sa vám páči. Očný make -up môžete tiež udržať pekný a očarujúci. Tu je skvelý príklad gangsterského klauna. Jej oči vyzerajú nádherne a dizajn okolo úst tiež vyzerá chladne. Úplný zoznam produktov použitých na vytvorenie vzhľadu nájdete na nižšie uvedenej stránke.

Gangsterský klaunský make -up

Zdroj: @yadeemua

27. Unikátny a umelecký make -up netopierov

Hľadáte makeup, ktorý je jednoduchý, jedinečný a trochu strašidelný? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme veľmi glam make -up kompletný s netopierím dizajnom. Na lícach a nad očami mala nakreslené malé netopiere. Je to úžasný nápad a bolo by skvelé, keby ste sa naň pozreli na poslednú chvíľu. Návody na líčenie netopierov nájdete online a na odkaz nižšie si môžete pozrieť, aké produkty boli na tento makeup použité.

Unikátny a umelecký make -up netopierov

Zdroj: @jwmua

28. Jednoduché a strašidelné líčenie pavúka

Ďalším nápadom je ďalší jednoduchý vzhľad a je jedným z našich obľúbených! Táto umelkyňa udržiava svoj make -up pekný a štýlový, ako by ste ho nosili každý deň, ale na jedno oko má pridané pavúčie nohy! Ako vidíte, pavúčie nohy vyzerajú tak jedinečne a trochu strašidelne. Je to úžasný nápad a môžete ho obnoviť alebo nosiť nohy akýmkoľvek make -upom. Možno si vyberiete tmavšie farby pier a očí, pretože je Halloween.

Jednoduché a strašidelné líčenie pavúka

Zdroj: @satyress

29. Make -up Scarecrow zo slnečnice so Sparkle

Strašiaky sú tiež jedným z povinných kostýmov na Halloween. Tento ďalší nápad ukazuje, ako štýlovo nosiť make -up strašiaka. Jej oči sú veľmi očarujúce a na nose a jednom oku je roztomilý vzor slnečnice. Je to nádherný makeup, ktorý pristane každému. Môžete si pozrieť návod na YouTube na nižšie uvedenej stránke.

Make -up Scarecrow zo slnečnice so Sparkle

Zdroj: @hallayahsade

30. Glam and Elegant Skeleton Makeup

Tento ďalší nápad na líčenie je jedným z našich obľúbených! Tu máme glam a elegantný skeleton makeup! Vizážistka vytvorila krásny očný make -up a použila klasický skeletový dizajn. Keďže je make -up biely, vytvára elegantnejší a strašidelnejší vzhľad. Kostra je doplnená perlami a kvetmi. Tento make -up je ideálny na párty alebo na halloweensku noc v meste.

Glam a elegantný biely kostrový make -up

Zdroj: @beautybymsh

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei