15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Elegantných účesov s háčkovanými copmi pre čierne vlasy

21. Dva tónované háčkované vrkoče

Háčkované vrkoče rozhodne nie sú nudné a keď sa dozviete, ako vyzerajú tieto dva tónované háčkované vrkoče, pochopíte, prečo.

Instagram / xpressyourkinks

Zdroj: @xpressyourkinks

Dvojité tónovanie vašich zámkov je úžasný spôsob, ako sa pohrať s novými odtieňmi a tónmi, a môžete dosiahnuť aj množstvo vzhľadov. Je to skvelý spôsob, ako sa začať hrať s ríšou západu slnka a vlasov morskej panny. Začnite niekoľkými fialovými alebo ružovými prameňmi a pridajte ďalšie a ďalšie farby – modré, strieborné, biele, čokoľvek sa vám páči..

22. Čokoládové háčkované vrkoče

Alebo sa môžete vrátiť k základom s krásnym čokoládovo hnedým odtieňom. Je to naozaj na vás.

Instagram / all_things_virtuous

Zdroj: @allthingsvirtuous

Aj keď všetci ostatní hýbu všetkými farbami pod slnkom, prečo nevrátiť veci k základom s týmto jednoduchým, sviežim vzhľadom, ideálnym na zimu.

23. Háčkované vrkoče v 3 jednoduchých krokoch!

Pri pohľade na háčkované pletence nad inými druhmi kukuričných radov alebo pletencov je na vašu pokožku hlavy vyvíjané oveľa menšie napätie..

Instagram / sadoraparis

Zdroj: @sadoraparis

Na vlasy alebo pokožku hlavy nič nelepíte, a preto vaša pokožka hlavy môže stále prirodzene dýchať. To znamená, že vlasy rastúce pod nimi budú zdravšie a šťastnejšie.

Pretože môžete dosiahnuť viac na pokožku hlavy, háčkované vrkoče tiež uľahčujú čistenie, čo vám umožní dosiahnuť časti pokožky hlavy, ku ktorým by ste sa inými typmi a štýlmi nedostali..

24. Pop of Honey Blonde

Keď máte háčkované vrkoče, budete sa musieť uistiť, že viete, ako správne zvlhčovať vlasy.

Instagram / crochetfrolife

Zdroj: @crochetfrolife

Ak chcete, aby vlasy vyzerali dobre, musíte sa naučiť o ne starať a dôkladné zvlhčenie je životne dôležité. Každý večer budete musieť použiť svoj kondicionérny sprej, aby vyzerali hladko a zvládnuteľne. Kokosový olej je tiež dobrý na ochranu tesnení na koncoch.

25. Mambo háčkované zákruty

Jednoduchý, ale zároveň elegantný a efektný vzhľad, pomocou prednej časti vlasov ich jednoducho natočte dozadu a zaistite na mieste pomocou čapov alebo pásky..

Instagram / _braids_by_maddie

Zdroj: @_braids_by_maddie

Keď je vaše obočie „na dne“ a váš makeup je „na mieste“, má zmysel chcieť sa s ním trochu pochváliť. Aký perfektný spôsob!

26. Veľký, kučeravý a vrstvený

Ak sa chcete vyhnúť krepovateniu vlasov, kúpte si hodvábne obliečky na vankúše a tiež hodvábne šatky.

Instagram / court_court_court

Zdroj: @court_court_court

Keď si hádzate a otáčate sa v posteli, bavlnené obliečky na vankúše sa budú otierať o vaše hladké krásne vlasy, čo spôsobí krepatenie a lámanie. Vďaka tomu bude váš vzhľad znižovať kvalitu.

Hladká hodvábna tkanina pomôže chrániť vlasy a umožní im po nich skĺznuť, než sa trieť.

27. Štýl krátkeho vytočenia

Vzhľad s nízkou manipuláciou, háčkované vrkôčiky sú ideálne pre tieto prechodné fázy-rast vlasov alebo opätovné spustenie, ktoré dáva vašim vlasom šancu stať sa opäť zdravými, než sa pustíte do ťažších a náročnejších väzieb.

Instagram / curlkalon

Zdroj: @curlkalon

Vaše vlasy nebudú rásť rýchlejšie, ale pretože môžu ľahšie dýchať a umývať sa, budú v oveľa lepšom stave ako predtým. Je to tiež skvelý štýl, keď si nie ste istí, aký vzhľad chcete. Predstavte si to ako perfektný medziobraz.

28. Háčkované vrkoče + bočné rohy

Ak chcete vyčnievať z davu, budete musieť trochu zmeniť veci.

Instagram / prettyfaze2

Zdroj: @prettyfaze2

Bočné oholenie bolo tento rok všade, ale ak nie ste dostatočne odvážni a podliezate si žiletku, zapleťte si ju. Alebo ako radi hovoríme, nehoľte si to, odvážne!

Je to skvelý spôsob, ako oklamať najnovší štýl a aj vo svojich vrkočoch sa môžete rozhodnúť pre množstvo rôznych prevedení. Prečo nerozmýšľať mimo krabice a nezvoliť niečo trochu iné?

29. Odvážny, purpurový štýl

Skvelý spôsob, ako skutočne vyniknúť, je skombinovať tieto falošne oholené vrkoče s výrazným popom!

Zdroj: tumblr.com

Zdroj: tumblr.com

Fialová, ružová, červená, modrá, zelená … Vy sa rozhodnete!

30. Sexy, veľké vlasy

Môžete použiť suchý šampón na predĺženie času medzi návštevami stylistov s háčkovanými vrkočmi, čo je ďalší dôvod, prečo sa stali tak pevnými obľúbenými..

Instagram / yomilewa

Zdroj: @yomilewa

Rozdeľte vlasy na časti, použite suchý šampón a suchú handričku a oblasť jemne vmasírujte, aby ste odstránili špinu a špinu. Nezabudnite mať poruke kondicionér, keď budete hotoví, a použite najjemnejšiu tkaninu, akú nájdete, aby ste minimalizovali zlomenie.

Rýchle prevrátenie dodá vašim háčkovaným vrkočom nový život, ktorý vám vydrží ešte niekoľko dní.

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei