15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 Ohromujúci Blonde Balayage vyzerá

21. Teplá blond plavba

Môžete mať blond balayage look bez toho, aby ste príliš zmenili svoju vlastnú prirodzenú farbu vlasov, čo je jeden z dôvodov, prečo je to skvelé pre túto rastúcu fázu vášho vlasového cyklu. Prečo by ste nemali mať podkladovú farbu svojej vlastnej prirodzenej farby a nechať si cez vrch hodiť niekoľko ručne maľovaných blond melódií na balayage? O tom je tento vzhľad – je taký univerzálny, že ho môžete kombinovať, ako sa vám páči. Môžete dokonca zmiešať iba dva odtiene alebo dokonca viac odtieňov. Voľba je úplne na vás.

Teplé blond balayage melíry pre hnedé vlasy

Zdroj: @alexanderscotthair

22. Sandy to Bright Blonde Balayage Ombre

Predtým, ako sa rozhodnete ísť s odvážnymi a jasnými farbami, ako je táto svetlá blond balayage, budete sa chcieť uistiť, že ste predtým mali dobrú úpravu, aby ste sa zbavili všetkej mŕtvej hmotnosti na koncoch. Keď sa na kotletu vyberiete vopred, nezomierate žiadne odumreté vlasy, čo znamená, že farba pôjde tak, ako chcete. Z dlhodobého hľadiska to bude s odľahčovacou prácou, ktorú na tom robíte, oveľa lepšie. Vieme, že chcete krásne dlhé zámky, ale na to, aby ste sa tam dostali, stačí niekedy zobrať pár centimetrov.

Instagram / che.r.mariano

Zdroj: @che.r.mariano

23. Hlavné body karamelu a blond plavby

Tento vzhľad je dokonalým príkladom balayage. Ako vidíte z blonďavého prevliekania, nie je to celé po vrstvách, ale je to citlivejšie umiestnené. Náhodné aj premyslené všetko v jednom. Už sme spomínali vec pobozkanú slnkom, ale tento vzhľad to vyjadruje oveľa jasnejšie. Ak chcete byť svetlejšie, ale bez toho, aby ste si vlasy veľmi namáhali, nechajte si skutočne svetlejšie blondínky čo najbližšie ku končekom, ako to vidíte tu. Stále existuje prirodzená zmes a gradient farby s týmto nádherným jasným blond popom, ale nie je to všetko, preto nespôsobuje také škody.

Karamel a blond balayage melír pre tmavohnedé vlasy

Zdroj: @chris_el_meth

24. Bronde Balayage

Ďalším trendom vlasov, ktorý zaručene zabije rok 2019, je bronzový vzhľad – kombinácia hnedej a blond. Jennifer Lopez to nedávno otriasla, Kim Murray, Cara Delavingne a ďalší. Nie je to blondína a nie je to bruneta, ale niekde uprostred a vďaka tomu je to také populárne. Technicky získavate to najlepšie z oboch svetov v tých časoch, keď sa naozaj nemôžete rozhodnúť.

Farba vlasov Bronde Balayage

Zdroj: @fayebrownehair

25. Špinavé blond korene smerujúce do detskej blondínky končia

Ak chcete, aby váš krásny nový blond balayage vyzeral na uzde, vedzte, aká údržba a údržba je potrebná. To bude znamenať dobrý rozhovor so svojim kaderníkom, ktorý vám poradí s niekoľkými vecami, aby ste sa stále pozerali na to najlepšie. Váš nádherný zlatistý blond vzhľad nezostane dlho zlatý, pokiaľ sa nenaučíte, ako ho udržať svieži, a dodržte pár tipov, ktoré by ste si mali všimnúť: neumývať si vlasy každý deň, ale používať radšej plastové ako kovové kefy, keď upravujte a česajte si vlasy, dbajte na to, aby ste používali kvalitný kondicionér a chránili ho pred silnými slnečnými lúčmi, vyhýbajte sa žehličkám na vlasy, kulmovacím kliešťam a vyhrievaným stylingovým nástrojom, ako len môžete, a vždy máte čas na dobré ošetrenie bez opúšťania, ako je horúci olej.

Špinavé blond vlasy Balayage

Zdroj: @fayebrownehair

26. Zlatá medová blondína

Ak máte kratšie vlasy a chcete svoj blonďavý balayage look využiť na maximum, skúste si pred prednú stranu tváre pridať ešte pár ťažších blond svetlých odleskov, aby ich krásne orámovali? Je to skvelý spôsob, ako otestovať vody s blond vlasmi a zistiť, či to funguje s vašim tónom pleti a farbou očí, a potom sa ponoriť do hĺbky a urobiť celú blond..

Zlaté medové blond vlasy Balayage

Zdroj: @laurenhendleyhair

27. Dark Brown Roots + Honey Blonde Highlights

Pri dosť dramatickej zmene farby vlasov, napríklad pri prechode z tmavších hnedých a čiernych na oveľa svetlejšie farby, sa presvedčte, že ste vo výsledkoch realistickí. Možno nie je možné, aby ste jedným sedením dosiahli požadovaný svetlejší vzhľad, a aby ste dosiahli požadovaný efekt, môže to trvať niekoľko návštev. Pokus o to, aby ste to urobili všetko naraz, zvyčajne povedie k zlému stavu vlasov, čo môže spôsobiť zlomenie, ktoré sa nedá opraviť. Ak sa to stane, môžete sa rozlúčiť s akýmikoľvek ďalšími požadovanými farebnými prácami alebo údržbou, a dokonca si možno budete musieť vlasy skrátiť.

Medové blond balayage melíry pre hnedé vlasy

Zdroj: @lo_wheelhouse

28. Béžová blondínka Balayage Ombre

Milujeme tento zúfalý a vyblednutý béžový blonďatý balayage ombre, nie taký štruktúrovaný alebo dokonalý ako niektoré z ďalších lookov, ktoré sme videli, ale napriek tomu stále krásny spôsob, ako nosiť vlasy. V tomto blond blonďavom štýle je v strede viac medeno-hnedých odtieňov, ktoré mu dodávajú prirodzenejší vzhľad a môžete pochopiť, aké ľahké je zachovať podstatu vašich prirodzených tónov a farieb..

Béžová blondínka Balayage Ombre

Zdroj: @salon_sessions

29. Perfektný letný look

Kučery perfektne fungujú s týmto blond balayage vzhľadom, ale môžete ho nosiť aj rovno, ako ukazuje tento úžasný dizajn. Ombre – balayage dizajn je stále tam s krásnou hnedou až svetlou blond vyblednutím. Ukazuje, že s týmto vzhľadom môžete rovnako dobre nosiť rovné vlasy, a tiež krátke vlasy. Tento lob je báječný a ideálny na jar. Je to dosť trhaný vzhľad, ale stále má na konci tie jemné vrstvy, a navyše z toho vyplýva, že trochu dlhší štýl, aby bol ešte lichotivejší..

Letný pohľad na blond balayage vlasy

Zdroj: @maneinterest

30. Ashy Blonde Balayage

Tieto špirálové prstene sú úplne krásne a dajú sa ľahko obnoviť pomocou žehličky na vlasy, ak nemáte poruke kulmy. Netrvá dlho, ak vlasy rozdelíte na dve časti v štýle pigtailu, z ktorých každý zvlní náhodné kúsky. Akonáhle necháte pohľad znova dole, rukou jemne rozstrapkajte kučery a prejdite niekoľko sekcií, aby ste získali niekoľko voľných, vyššie začínajúcich prsteňov, ako vidíte tu. Kučery nemusia mať všetky rovnakú veľkosť alebo tvar a v skutočnosti podivné prstene a špirály len pridávajú na 3D vzhľade pomocou týchto zvýraznení, ktoré pridávajú rozmery..

Ashy Blonde Balayage Highlights

Zdroj: @xostylistxo

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei