15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 najlepších Ghana vrkočov účesy

21. Pop of Caramel

Páčia sa nám malé karamelové prúžky, ktoré môžete v týchto ghanských vrkočoch vidieť, veľmi ľahký a jednoduchý doplnok, ktorý však mení celý rozmer štýlu. Páči sa nám, že farebný blesk nejde na koniec pletencov – ďalší pohľad, ktorý by ste mohli zvážiť?

Štýl dlhých ghanských vrkočov

Zdroj: @erica_letstalkhair

22. Blond Ghana Braids

Beyonce nedávno v nedávnych reklamách otriasla blonďavými vrkočmi z Ghany a keď si siahla na zadok, musíme priznať, že vyzerajú prekliato urputne. Tieto sú o niečo väčšie ako štíhlejší miláčikovia, ktoré hojdala včelia kráľovná, ale stále si myslíme, že sú úžasné. A čo ty?

Blond Ghana štýl vrkočov

Zdroj: @ezbeautified

23. Krásne robustné vrkoče

Ak vaše vlasy nutne potrebujú úpravu, alebo sa poškodili prefarbením, prílišným stylingom alebo dokonca poškodením od slnka, pletené štýly, ako sú tieto Ghana vrkoče, sú skutočne skvelým nápadom. Samotné vrkoče vydržia poriadne dlho, pokiaľ sa o ne budete náležite starať, a kvôli tomu si vaše vlastné prírodné vlasy doprajú zaslúženú prestávku, vďaka ktorej sa pod nimi dajú omladiť..

Účes Chunky Cornrows

Zdroj: @hairbyshune

24. Ohromujúci ochranný štýl

Ďalším skvelým štýlom, ktorý je možné nosiť už po stáročia, sú tieto Ghana vrkoče, ktoré sa skvele nosia a zdobia ich rôzne vlasové doplnky. Šály sa tradične používajú na zakrytie vlasov, nielen aby vyzerali dobre, ale tiež aby boli chránené, najmä keď spíte. Existuje množstvo ďalších vlasových doplnkov, na ktoré by ste sa však mali pozrieť a len niektoré z nich, ktoré by sme vám určite odporučili pre vaše ďalšie účesy s vrkočmi v Ghane, sú korálky do vlasov a šperky. Naozaj vynikajú a my ich milujeme.

Účes s africkým opletením

Zdroj: @alluringstudiollc

25. Husté a tenké ghanské kukurice

Kombinácia hrubých a tenkých ghanských vrkočov vytvára skvelý a jedinečný účes. Je to spôsob, ako ich nosiť a ktoré skutočne vyniknú z davu. Je to tiež skvelý spôsob, ako sa vyrovnať so situáciou, keď si nie ste istí, aký vzhľad hľadáte, a zaistiť, aby bola zakrytá každá časť pokožky hlavy ako taká. Niekedy môžete mať problém s tenšími detskými chĺpkami na okraji vlasovej línie a tieto malé vrkoče vám s týmto problémom pomôžu.

Štýl malých a Jumbo Ghana vrkočov

Zdroj: @sandrasbraids

26. Jednoduchý a prehľadný dizajn

V závislosti od toho, ako sa o ne staráte, tieto ghanské vrkoče zvyčajne vydržia niekde v okolí dvoch až štyroch týždňov, pričom dĺžka závisí od toho, ako sa o ne staráte. Existuje niekoľko dôvodov, prečo nemusia trvať tak dlho, a jedným z najväčších je to, že vás často kmitá, keď nespíte s ochranným hodvábnym šálom nad hlavou. V opačnom prípade sa vaše vlasy celú noc trú o drsný materiál obliečky na vankúš, ťahajú ich všetkými smermi, čo nevyhnutne zničí štýl..

Africká Ghana alebo Banánové vrkoče

Zdroj: @shaddah_elyse

27. Štýl, ktorý upúta pozornosť

Ak sa chcete pokúsiť o Ghana účesy doma sama, môžete to urobiť a dokonca to môžete urobiť aj s vlastnými prírodnými vlasmi, ak sú dostatočne dlhé. Prípadne vlasy Rasta Fri odporučilo mnoho žien, ktoré rozkolísajú túto báječnú väzbu, a toto je jeden z najlacnejších a najľahších typov vlasov, ktoré sa vám dostanú do rúk..

Stredný ghanský štýl vrkočov pre čierne ženy

Zdroj: @braidsby.nea

28. Svetlohnedé Ghana vrkoče

S mierne mimo stredového východiskového bodu je na týchto ghanských vrkočoch niečo veľmi štrukturálne krásne, trochu odlišný pohľad na tradičný rovný chrbát. Je to veľmi jednoduchý, ale skvelý spôsob, ako dodať celému štýlu iný hotový vzhľad a nebudeme klamať, sami si myslíme, že je to celkom geniálne.

Svetlo hnedý Ghana štýl vrkočov

Zdroj: @domineke_hair

29. Hej alebo nie?

Napriek tomu, že sa často podobajú na kukuričné ​​klasy, tieto dva pohľady sú v skutočnosti úplne odlišné, napriek tomu, že na netrénované oko pôsobia rovnako. Ghana účesy začínajú s tenšími segmentmi na začiatku vrkočov, čo vedie k prirodzenejšiemu prístupu. Cornrows, na druhej strane, majú hrubšie štarty a majú tendenciu mať rovnakú hrúbku až dole, než aby kolísali od tenkých k hrubým až opäť tenkým na koncoch..

Najlepší pletený ochranný štýl pre čierne ženy

Zdroj: @erica_letstalkhair

30. Side-Swept Ghana Braids

Tento objekt, ktorý sa opäť zameriava na tento stredový východiskový bod, ponúka veľmi hlboký východiskový bod, priamo na jednu stranu takmer k uchu. Ak milujete Ghana vrkoče a chcete ich nosiť trochu inak ako obvykle (bez toho, aby ste sa príliš prezliekali), určite je to správna cesta, ako na to.

Účes banánových rohov

Zdroj: @treasuredxtrinae

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei