15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 myšlienok vlasteneckého nechtu na 4. júla

21. Zodpovedajúce nechty mamičky dcéry

Aký roztomilý je tento nápad? Ak sa chystáte namaľovať si nechty, prečo si nenatrieť nechty aj svojej dcére? Alebo ak vás nezaujala myšlienka namaľovať nechty vašim dcéram, použite namiesto toho zábaly na nechty. Malé dievčatá sa radi zúčastňujú na všetkom, čo robí mama, a tak ju poučte o Dni nezávislosti včas a zapojte ju aj do osláv.

Zodpovedajúce nechty mamičky dcéry 4. júla

Zdroj: @aceso091

22. 3D necht s hviezdicovým prízvukom

A pre tie dni, kedy máte na ruky sotva čas, nechajte nechtom jednoduchú, jednofarebnú farbu, ako je táto nádherná modrá, a pomocou ozdob alebo kamienkov vytvorte vzhľad navrchu. Lakovanie nechtov trvá celú večnosť, keď použijete niekoľko vrstiev náteru, čakanie na zaschnutie, vrchný lak atď. Ak už máte modré nechty alebo situáciu predbiehate a rozhodnete sa pre modré nechty, keď pôjdete do salónu, vždy ich môžete použiť doplnky na nechty, aby ste si vytvorili požadovaný vzhľad.

Bling Americký vlajkový dizajn nechtov

Zdroj: @lalalovenailart

23. Iskrivý dizajn pedikúry

Na tomto dizajne jednoducho milujeme klinček na nohe, americkú vlajku tvorenú malými drobnými bodkami. Pozrite sa bližšie – sú to kovové striebristé / biele, červené a modré bodky v líniách, ktoré obnovia vzhľad vlajky. Aký skvelý a relatívne ľahký spôsob, ako si nechať nechty 4. júla? Začnite jedným klincom, urobte z neho vynikajúci klinec a pokračujte v pridávaní ďalších bodiek na ostatné nechty, ak budete mať čas.

Bling Toe Nail Design pre 4. júla

Zdroj: pinterest.com

24. Trblietavé červené, biele a modré nechty

Alebo aby boli veci čo najjednoduchšie, môžete mať jednofarebné, jednofarebné nechty, ale každý iný. Červená, biela a modrá sú očividne skvelé farby na kombináciu pre tento vlastenecký vzhľad, ale môžete ísť na rôzne povrchové úpravy a efekty. Milujeme tieto štruktúrované nechty, čo je v súčasnej dobe veľká vec, ale môžete mať matný, lesklý a akýkoľvek vzhľad, ktorý sa vám v skutočnosti páči. To je to najlepšie – existuje toľko spôsobov, ako môžete nosiť niektoré z týchto báječných vzorov.

Trblietavé červené biele a modré nechty

Zdroj: @ruthsnailart

25. Francúzsky tip s zákrutou

Aký báječný nápad? Nie je to tradičný vzhľad nechtov zo 4. júla, ale to neznamená, že to nebude fungovať. V skutočnosti sa nám tieto malé čísla s bodkovanými hrotmi celkom páčia, opäť nepoužívame tradičnú modrú, akú by ste za normálnych okolností očakávali v štýle s tematikou dňa nezávislosti. Hrot bol vyrobený do tvaru šípky, ktorý je možné dosiahnuť páskou. Biele bodky boli potom pridané pomocou nástroja na bodkovanie. Akonáhle je všetko suché, boli pridané červené hranaté čiary, plus vrstva vrchného náteru a čo máte? Nechty 4. júla, ktoré nemusia nevyhnutne vyzerať ako 4. júla – by ste mohli uniknúť z nosenia týchto miláčikov ešte niekoľko týždňov potom!

Americká vlajka s francúzskym tipom na manikúru

Zdroj: @nautorming

26. Dizajn inšpirovaný americkou vlajkou pre dlhé nechty

Na dlhých nechtoch je niečo naozaj pekné, a hoci nie sú príliš praktické, určite pomôžu, keď chcete prísť s novými a zaujímavými vzormi nechtov, ako sú tieto. Sú to opäť hviezdy a pruhy, ale urobené trochu iným spôsobom, takže nejako nevyzerá ako niektoré z tých, ktoré sme už videli. Rovnaké farby, rovnaké hviezdy a pruhy, len trochu inak urobené. To len ukazuje, aké ľahko prispôsobiteľné tieto vlastenecké nápady na nechty pre 4. júla skutočne sú.

Vlastenecký dizajn nechtov pre 4. júla

Zdroj: @pinehillnailsalon

27. Modrý lesk + červená & Biele hviezdy

Ak chcete jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť, aby biela hviezda vyzerala na vašom nechte, bez ohľadu na to, akú farbu podsady ste si vybrali, budete sa musieť pozrieť na šablónu. Môžete si kúpiť listy šablón, aby ste získali jednotný vzhľad ako tento, a stačí si položiť šablónu na necht a použiť štetec (alebo radi použijeme špongiu, aby sme získali nedokončený / vintage efekt) namaľujte tie vzory bielych hviezd. Uistite sa, že sa pred cestou prekryjete krycím lakom a budete mať jednoduchý vzhľad, ktorý trval niekoľko minút a ak budete opatrní, vydrží niekoľko týždňov.!

Umelecký dizajn nechtov Červená a biela hviezda

Zdroj: @nailsbysophiaa

28. Pruhy +hviezdy = klince americkej vlajky

Americká vlajka je samotným symbolom nezávislosti oslavovanej 4. júla, takže čokoľvek červené, biele a modré alebo inšpirované hviezdami a pruhmi je skvelý nápad. Inšpirujte sa svojimi návrhmi-používajte väčšie i menšie hviezdy, používajte hviezdičky drahokamov, šablóny, obtisky … K dispozícii máte množstvo nástrojov. Je na vás, aby ste prišli s krásnym nápadom. Vždy ich môžete použiť ako inšpiráciu, alebo ich môžete kombinovať a kombinovať rôzne funkcie rôznych nápadov na nechty.

Pruhy a hviezdy Nail Art Design

Zdroj: @nails_in_style

29. Pruhy & Polka bodky

Obvykle sú to hviezdy a pruhy, ale čo pruhy a škvrny? Tento nápad na nechty sme skutočne vykopali – nechať hviezdy za sebou a namiesto nich ich nahradiť bielymi bodkami. Pruhy sa dajú ľahko obnoviť pomocou prameňov nechtových fólií alebo dokonca pásky, ale pomocou pera na nechty môžete vždy ísť „nedokončenejšie“. Niekedy je najlepší ten zvláštny, nerovný, mierne strapatejší vzhľad.

Polka Dot and Stripes Nails 4. júla

Zdroj: @traceyloveslacquer

30. Jednoduchý dizajn pre začiatočníkov

Čo hovoríte na tento dizajn? Ideálny pre začiatočníkov! Je to šikovná zmes farieb, nie celkom tradičných červených, bielych a modrých, ale napriek tomu stále funguje a boli použité štruktúrované leštidlá. Nehovorili sme, že to je práve teraz veľká vec? Milujeme tieto tri hviezdičky na uvedenom klinci – je to skvelý spôsob, ako ľuďom pripomenúť, o čom majú byť vaše nechty. Ak chcete, môžete dokonca zvážiť pridanie vlajky, ale tieto nechty sa nám celkom páčia také, aké sú.

Jednoduché nechty 4. júla pre začiatočníkov

Zdroj: @justagirlandhernails

31. Trblietavá francúzska manikúra + zvýrazňovací hrot vlajky

Ak chcete len najjemnejší náznak svojich vlasteneckých myšlienok na nechty 4. júla, čo tento vzhľad? Je to prírodný klinec so striebornými lesklými špičkami a iba na jednom klinci bol strieborný hrot nahradený miniatúrnou americkou vlajkou. Akonáhle odlepíte hrot, znova ho rozrežte na polovicu páskou, aby ste mali jednu stranu, ktorú natriete modrou, a jednu stranu, ktorú natriete červenou farbou, pred pridaním týchto bielych čiar. Použitím trblietok v modrej časti získate niečo extra – pamätajte, že na pridanie týchto hviezd nebudete mať veľa miesta.!

Trblietavá francúzska tip manikúra 4. júla

Zdroj: @workplaypolish

A tu ich máte – 31 Vlasteneckých nápadov na nechty 4. júla. Čo si myslíte, kto bude tento rok hojdať? A čo si oblečieš vo veľký deň? Dajte nám vedieť – sledujte nás na Facebooku a začnite konverzáciu.

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei