15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 skvelých nápadov na Balayage pre krátke vlasy

21. Predné, blonďaté bajkyage Hlavné body

Ak chcete skutočne orámovať svoju tvár týmto krásnym platinovým blond odtieňom, musíte priniesť pohľad na prednú časť tváre aj na končeky vlasov. Ako tu vidíte, väčšina jej vlasov je v tomto prirodzenom tmavšom blond odtieni, ale predné a koncové časti nádherne zachytávajú svetlo a vytvárajú skutočne peknú žiaru pre tvár..

Krátke vlasy Blondínka Balayage Highlights

Zdroj: @cabelocurto

22. Nádherné karamelové odlesky

Ak ste zvyčajne tmavovláska a chcete byť svetlá, ale nie príliš svetlá, určite by ste mali zvážiť pridanie tónov karamelovej a medovej blondínky bližšie k hnedému spektru, aby štýl získal úplne nový rozmer. Je to obzvlášť čistý trik pre tých, ktorí majú jemné vlasy. Pomáha vašim vlasom pôsobiť hustejšie!

Najdôležitejšie body Caramel Balayage pre A Line Bob

Zdroj: @mikaatbhc

23. Béžová blondína a strieborná blond plavba

Striebro bolo za posledný rok asi hitom a ak rastú alebo blednú, rozhodne by sme vám odporučili zachovať si konce vlasov v tomto nádhernom striebristom blond odtieni a zároveň pridať béžovú blond na vrchol, aby ste dosiahli balayage. život. Keď vaše korene prerastú, do zmesi bude vložená ďalšia úroveň tónovania, čo z nej urobí ďalší jednoduchý a všestranný vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý by podľa vás mal rozhodne skákať..

Béžová blondína a strieborná blondína Balayage Bob

Zdroj: @carachele

24. Ash Blonde Bob +Blonde Balayage Highlights

Je to veľmi krátky vzhľad, ktorý dosahuje iba po bradu, ale má maximálny vplyv na tie, ktoré ním prechádzajú popolavé blond tóny, stále blond, ale na oživenie vzhľadu používajú mierne odlišné tóny. Bočné ofiny a rozchod skutočne pomáhajú predviesť vzhľad, svetlejšie časti zachytávajú svetlo a je tiež super roztomilé.

Ash Blonde Bob s Blonde Balayage Highlights

Zdroj: @cabelocurto

25. Zlatý karamel & Blond melír

Zázvor, jahodová blondínka, kúsok na červenej strane … Bez ohľadu na to, ako to nazvať, ste zvláštny a vzácny človek, ak máte vo vlasoch červené odlesky a hovoríme, že by ste ich mali prijať. Milujeme spôsob, akým bola do prirodzenej hnedej farby začlenená červená a blondínka, aby sa vytvoril úchvatný vzhľad, ktorý sa v lete len šmýka..

Zlatý karamel a plavovlasá plavba zvýrazňuje Boba

Zdroj: @sadiejcre8s

26. Balayage Ombre Lob

„Lob“ alebo dlhý bob je v skutočnosti veľmi dobrý spôsob, ako mať krátke vlasy, ale nie príliš krátke. Navyše, ako môžete vidieť na tomto balayage ombre lob, môže byť diskrétny, prirodzený a krásny súčasne, aj keď nemáte na boku dĺžku, aby ste sa mohli hrať s množstvom odtieňov a tónov tvoja blond farba. V hornej časti mierne tmavšie, aby sa korene trochu zjednodušili, keď prechádzajú, blondínky cestujú popolavými a ľadovými vrstvami, aby nakoniec dosiahli nádhernú platinovú blondínku.

Ice Blonde Balayage Ombre Long Bob

Zdroj: @bethanyschair

27. Medová blondínka

Je to skvelý spôsob, ako dodať vašim farbeným vlasom prirodzený vzhľad. Tento medovo -blond zvýraznený vzhľad taktiež začlenil odtiene hnedej, aby úplne ožil. Ak je to super ľahké a jednoduché, čo hľadáte, toto je to pravé, čo musíte urobiť, a existuje sto a jeden dôvod, prečo by ste mali.

Medové blond vlasy, melódie pre krátke vlasy

Zdroj: @hairluvbytiffany

28. Peekaboo Hlavné body

Len preto, že máte kontrastný odtieň, neznamená to, že musí byť odvážny a výrazný. Je to skvelý spôsob, ako ukázať, aké jemné môžu byť tieto nápady na krátke vlasy pre krátke vlasy, ak správne hráte karty. Väčšina farbenia bola obmedzená na vrstvy ohraničujúce tvár a tiež na konce vlasov, kde boli pridané oveľa svetlejšie odtiene blond. Milujeme to – odvážne a krásne, ale zároveň jemné a diskrétne. Všetko, čo od našich balayage nápadov pre krátke vlasy chceme.

Peekaboo Caramel Balayage Hlavné body

Zdroj: @alexkhoeunhair

29. Rose Gold Balayage Ombre

Kristen Stewart je v skutočnosti fanúšičkou jemného zvýrazneného vzhľadu balayage, zvyčajne s kontrastným odtieňom, ktorý sa len málo líši od jej vlastného. Niekedy je to blond odtieň, ale väčšinou má červenkastý nádych. Nebudeme klamať, sme tým trochu posadnutí. Ak milujete Kristenin vzhľad a ten, ktorý ukazuje táto kráska, musíte ísť na krátky a trhaný bob, ktorý je uvoľnený aj tomboyish, ale stále roztomilý a ženský zároveň. Ach, a to ružové zlato balayage ombre aj pre dna.

Rose Gold Balayage Ombre dlhý bob

Zdroj: @_yodaddyx

30. Vlnitý blond Bob

V ideálnom prípade sa budete chcieť pred kaderníkom porozprávať so svojim kaderníkom, urobiť si s ním čo najviac fotografií balayage nápadov pre krátke vlasy, aby mohol získať dobrú predstavu o tom, čo presne hľadáte. pre, a naozaj HOVOR, aby si skončil so štýlom, ktorý naozaj miluješ. Je to drina snažiť sa niekomu niečo vysvetliť. Mať fotografie, ktorými by ste dokázali svoj názor (ako taký), je vždy jednoduchší a lepší prístup. Ak chcete vyzerať takto, odfoťte ho so sebou a pokúste sa nájsť podobné obrázky podobných farieb a strihov na miestach, ako sú Instagram a Pinterest.

Vlnitý blond účes Balayage Bob

Zdroj: @cassderosa

31. Balayage Colourmelt

Vyzerá to, ako by sa maslo neroztopilo s touto roztomilou a sladkou balayage farebnou taveninou. Nemôžeme si pomôcť, ale priznáme, že sme stopercentne posadnutí týmto strihom s tupými hranami, dokonalým s tým nádherným hnedým až blond ombre, ktorý je jemne ručne maľovaný. Je to odvážny pohľad, ale ak ste hra, my sme. V skutočnosti pridávame aj tento do nášho zoznamu!

Účes Balayage Colourmelt Blunt Bob

Zdroj: @hairbyamyz

Dúfame, že sa vám páčili tieto nápady na krátke vlasy, ale radi by sme videli aj niektoré z vás! Nezabudnite nás drzo sledovať na ktorejkoľvek z našich stránok sociálnych médií a ak nám ukážete svoje obľúbené položky, dáme vám malý výkrik. Chceme, aby ste sa zapojili do konverzácie!

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei